Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda zabodnout NHL 10 už letos na podzim, to je docela prasárna..
    • nevim no kdo by hral 10 ...
      • Co já vím, třeba člověk, který si koupil 10 a nemusí kupovat každý rok nové NHLko, jak říká MRSugar... Třeba já mám origo 2001, 2003, 2004 a 09.. A třeba Pro Evo mám zatím jenom jedno... Kdybych tohleto kupoval každý rok, tak bych byl trochu moula..
        • Pan_Klobouk
          Presne, navic NHL 10 i dalsi hry od EA jsou porad v prodeji. Kdyz tuknu na Tiscali shop, nabizeji mi tam NHL 10 za bajecnych 599,- A vzadu na krabicce bude krome jineho jiste zminena i uzasna moznost zahrat si online s celym svetem, rezim Ultimate Hockey Team (nebo jak se to jmenovalo) a dalsi vychytavky.

          Takze jak, EA? Bud rusim servery a pohrbivam (relativne porad novou) hru komplet, se vsim vsudy... nebo ji stale prodavam, za nemale penize a mel bych se starat i o jeji podporu a 100% funkcnost.
      • Hraje ji dost lidí, ně každej si kupuje každej rok novej ročník... Tohle je opravdu prasárna.
  • To by nebola EA s ich serverami - keď hrám BF:BC2 niekedy je problém s pripojením, s kickovaním, s pingom ...... dementii, mali by radšej zvýšiť kapacitu serverov a produkovať kvalitu a nie kvantitu.
    • a tim ze snizi pocet(kvantitu) servru udelaji asi co?
  • Jo zlatý UT2004 pořád je kde hrát *4*
  • A pak aby clovek pristoupil na ten jejich slavny origin,kde maji ve smlouve kouzelnou veticku,ze muzou prestat podporovat hry strasi 3 let.Takze ja si koupim hru a za 3 roky si ju uz treba nezahraju.
    Zlatej steam.
    • Ano, zlatej Steam. Tam mohou vypnout kdykoliv cokoliv... :-)
      • Nerikej...Pokud je mi znamo,tak za celou dobu jeho existence se nestalo,aby steam jen tak z niceho nic nejakou hru ze steamu odstranil.Nektere hry byly stazeny z prodeje,ale ti co danou hru maji zakoupenou si muzou hru porad bez problemu nainstalovat.
        Takze jeste jednou mi prosim vysvetli,coze to ten steam vlastne vypina?
        • *co by se stalo
        • Tak ono jde o to, že čistě teoreticky to prostě jednoho krásného dne kiksnout opravdu může.. Zrovna tak, jako se třeba při vydání Bioshocku neskutečně nadávalo na tu jeho ochranu, která vyžadovala taky nějaké ověření na serverech 2k - a lidi přemýšleli (a panikařili), co by ses atlo, kdyby jednoho dne 2K prostě umřela (protože upřímně, Interplay bývala taky v jednu dobu braná jako nesmrtelná, to samé třeba Commodore nebo Atari (ve vešch inkarnacích)).. Takže u jakékoliv online služby se to prostě a jednoduše stát může, že jedním škobrtnutím můžu přijí o všechen (virtuální a časem pečlivě hromaděný) majeteček... Proto jsem dost skeptický (ikdyž zhlediska mého zastaralého notebooku i nadšený) vůči nadcházejícím projektům jako GaiKai nebo OnLive... (a kdo řekne "kámo steam je tady 5 let!!", tak tomu můžu tak akorát říct, že Commodore "ownoval" celé 80ky...
          • Jojo taky mi asi 2 minuty po odeslání došlo, že když HL2 vyšlo 2k4, tak to bude minimálně sedm, ale pozdě a edit tady nemám... Takže tak :)
            • Myslím, že Steam tu je od dob CS 1.6 . Já mám profil ze Září 2003.
          • ahola
            Jen si tak rýpnu .. já sám mám založený profil na Steamu v roce 2004 takže žádných 5 let *3*
  • To je vyloženě kšeft ! nas*at na ně...
  • Ano sice je kvalitnější podpora, ale takhle to brát nemůžu, já si zaplatím za funkční projekt který za čas funkční zcela nebude, tudíš bych mohl reklamovat a požadovat novější verzi. Jenže to bohužel není možné. Tudíš vyhozené peníze oknem .... hmmmmmm
  • Vyjma NFS Most Wanted vážně nevidím nic podstatného. Zmíněné hry na Xbox/PS3 už mají několik let kvalitnější náhradu.
    • "Náhradu", kterou si ale musíš znova koupit...
      • smejki
        své dětské bačkorky bych dnes už neobul *2*
        • Míru inovace mezi NHL10/11 a dětskými bačkorami/tím co nosíš teď bych asi nesrovnal... Protože v případě těch bot by úměrná změna byla asi změna barvy tkaniček (a přidání jedné dírky na tkaničku) :)
    • jo to jo, treba nhl 10 ma kvalitni nahradu jmenem nhl 11... trosku brzo vypinat servery dva roky po vydani imo
  • Q3A určitě 15 let nehraješ *2*
    • O bože, tak je ta hra stará 12 let a ne 15, to byl jen názorný příklad a na věci vůbec nic nemění, důležitý je že se furt hraje, zadarmo a dokonce se slušnou online podporou, tedy něco z čeho by EA šel mráz po zádech
    • Asi se budeš divit, ale takový se najdou ;)
      • nenajdou, protoze Q3A vysel v prosinci 1999 :P
        • A on je dnes uz rok 2014? LOL
          • Captain obvious?
      • Nenajdou protoze v roce 1996 nemel k vydani blizko jeste ani Q2
  • NHL 10 ?? Si robia pr*el nie ?
    • Hej, robia si prd*l z chudákov, čo to hrajú *2*
    • taky me to zarazilo...
  • Ano a proto bych potpořil jejich požadavek ohledně BF3, že DLC a patche půjdou přes jejich servery, když minimýlně 2x do roka slyšíme, jak jich 15 vypínaji... Hnus velebnosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit