Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si chtěl tuhle hru zahrát s kamarádem po síti a tímto si to umě celá série pohnojila, protože první díl se sice tváří, že podporuje hru po síti, nebo internetu, ale ve skutečnosti funguje jen hotseat. A tento druhý díl podporuje pouze hotseat, nebo hru po internetu, ale to jen jako duely hrdinů, čili žádné hození po mapě, dobývání provincií atd. To si snad autoři dělaj srandu.
  • Nevíte, jestli bude čeština na tuhle hru ? mě to baví, ale hodně věcem prostě nerozumim a furt to házet na lištu a dávat do překladače...... :(
    • O češtině nevím, ale má to alespoň anglickej manuál což první díl neměl *4*
  • NEJLEPŠÍ hra, co jsem kdy hrál! A k tomu zdarma! *2* http://1url.cz/qwnU
    • Taky jsem to kdysi zkoušel, taktická část ala Fantasy General ušla, ale zabíjí to ta "Strategická" část ala Farmville. Jednou za 10 min. klikni na dům a máš surovinu. Co to jako má být?
  • Kein
    Není to špatný, to vůbec ne. Ale není to tak dobrý jako HOMAM VI nebo HOMAM III. IMHO.
  • Souhlasím s příspěvkem níže - to hodnocení není moc fér. Sympatické je, že autoři vydávají jeden patch za druhým a je to znát. Kdo měl hodně rád homm3, civilizaci 4,5, kings bounty - podle mě musí milovat i eador :) V některých momentech jsem měl taky pocit, že AI cheatuje, ale už ho nemám. Docela sleduju čísla a co soupeř dělá a pokud jsem pojal podezření, že v nějaké provincii to nějak přeťápl se strážnými, nebo že má s některými hrdiny až moc hustou armádu, zas mu to pak chybí jinde, protože denní žold zvláště některých jednotek je dost vysoký. Takže nechci nějak nadávat na recenzi, ale prostě pro lidi, kteří hodně koukaj na čísla a co je pod 8 - nad tím ohrnují nos - zkuste a neprohloupíte, tady to číslo není vypovídající a třeba pro mě je tahle hra 9 (po odstranění bugů to pak bude trošku víc)
    • Zatím mě od této hry odrazuje, že hraji předchozí díl a po instalaci tohoto jsem zjistil, že mají naprosto totožné kampaně, tak si nejprve dojedu kampaň z předchozího dílu, a pak si jí zopáknu v lepší grafice *4* Ovšem za tenhle přešlap bych hře pár bodů strhnul, ale jinak jestli udrželi úroveň srovnatelnou s přechozím dílem, tak to opravdu byla dobrá koupě. Zvlášť když jsem to vychytal na GoG a dostal jsem oba díly ještě levnějc než se teď prodává ten novější
      • jj tohle souhlas, já tedy první díl nehrál, ale úplně chápu, že ti co Genesis hráli jsou slušně řečeno nasraní, poněvadž je to víceméně jako taková tajná featura a nikde na to neupozorňují - hráči se pak cítí podvedeni
  • Trochu neférové hodnotenie. Konečne je tu hra, ktorá je oproti homm a kings bounty simuláciou vo svojom žánre, konečne niečo pre nás hardcore hráčov a nie pre detičky. Ja by som dal minimálne 9/10. *3* a bugy? na opravách sa pracuje. Jediné čo nechápem - ako mi mohol genesis uniknúť.
  • Znáte někdo tuhle hru? Mě to přijde jako nejlepší online hra zdarma, co jsem kdy hrál! :) http://1url.cz/qwnU
    • Vy*ebaný spammer *16*
  • Jen menší chybka: AI je extrémně těžká, ale ne proto že by byla chytrá, ale proto že podvádí se staty hrdinů! Jede podle nějakého vzorce hrdina/čas/náhoda a pak se vám stane že potkáte něco co má staty normální způsobem nedocilitelné. (lučistník s range 26 polí, když na mapě jich je tak 15. nebo případě warrior který dá vše na jednu ránu a saje životy 1:1)
    • A tady dámy a pánové vidíme člena skvěle nechutné komunity která je všeobecně známa jako PIRÁTI.
      ANO AI podvádí. Ale jen v pirátské verzi hry. V zakoupené nepodvádí. Skutečně ne.
      Jsem si jist že si toto dítě bude zanedlouho stěžovat že mu hra v určitém místě staví nepřekonatelnou překážku.
      Shoř prosím dítě jen prostě shoř. Pirátit podobné hry je...odpad.
      • Nejde o warez nebo originální verzi, jde o patch na nových patchích už AI tyhle hrdiny netvoří :D
      • Ne piráti, ale warezáci...
      • XorxoxTalarius
        A das mi za to co jsi ted rekl ruku do ohne? A kdyz si to koupim tak mi posles moje penize zpet pokud to co rikas neni pravda?
        • Nu to bych musel spoléhat na tvou upřímnost.
          Ta hra je Hardcore. Těžká a složitá.
          Ale AI nepodvádí. Nepotřebuje to.
          Cheat-AI je jen v pirátské verzo hry. To je koneckonců i na oficiálním foru zmíněno.
        • Po zkušenosti s předchozím dílem, který se od toho liší více méně jen grafikou a UI věřím tomu, že originální hra je těžká, a hrdinové v ní jsou drsní, ale mají reálné staty, kterých hráč taky může dosánout, ale bojovat s hrdinou na 10 levelu proti hrdinoci na 30 kdy 30 je max je opravdu nemožné.
      • dětma nezatopíš *1*
    • Nieco take sa mi zatial nestalo, strety so superovymi hrdinami mam zatial asi 14:0 v moj prospech, ziadne nerealne staty som u nich nevidel ani ked som sa na jednom sharde dost dlho motal.
    • Tak to je smutné..
    • co taky čekat od rusu
  • Viktor_H
    Jsem ten poslední, kdo by se handrkoval o čísla, ale zcela upřímně se ptám, proč má tahle hra sedm? Z textu recenze mi vylézá ultimátní hardcore zážitek, který je pro mě osobně must have... Šli snad body dolu za bugy? Nemyslím, že "porodní bolesti" by se měli odrážet v hodnocení, tedy až na ty, které v podstatě znemožňují hraní. Na žádné takové jsem v textu nenarazil a na nějaké to zamrznutí/technický problém jsme snad všichni zvyklí. Říkám to proto, že ač jsem si vědom faktu, že redaktorů Games.cz je více, a proto sto lidí, sto chutí, přesto si myslím, že byste měli být alespoň v základních pilířích jednotní. Lukáš nad bugy u Skyrimu mávl rukou s tím, že to se časem vychytá, přitom mnohdy rozhodně nešlo o úsměvné prkotiny typu "vertikální kůň". U Eadoru je to najednou problém... A nebo to není proto?

    Kromě blíže nespecifikované přílišné komplexnosti UI (přičemž se neustále dokola opakuje, že hra je velmi košatá a namířená na hardcore hráče, z čehož mi mimochodem rozhodně nevyplývá rozhraní o třech tlačítkách... naopak) jsem ale v textu neobjevil žádné další zmínky o nedostatcích...

    Zároveň mi v recenzi chybí zmínka o tom, jestli ony komplexní mechaniky vůbec fungují/jak fungují (to je ostatně alfou a omegou podobných her). Celkově mi přijde, že recenze spíš hru popisuje, než aby ji analyzovala - nic neproblematizuje; nechává ji tak, jak je. Rozhodně z toho nejsem nijak moudrý.
      • Podobným neduhem, kdy nešel dobít soupeřův hrad, protože tam měl moc silnou ochranu trpěl i předchozí díl. Ještě mnohem horší bylo, když i hlídky byly silnější, než nejsilnější armáda co jsem mohl dát dohromady. Nakonec po 20 hodinách hraní jsem si vyleveloval hrdiny a jejich armády tak, že jsem to v klidu dával. Teda až na tu hlavní provincii a tam jsem to vyřešil kamikadze útoky tří hrdínů, kteří oslabili obranu a pak to ten hlavní dorazil.
        • Nie toto je cisto bug, proste dobijem hrad, a jeho vlastnik neskonci. Dokonca ani z tej provincie nemozem odist a dalsi tah zase mozny len assault, zautocim znicim zvycajne jedneho obrancu a zase dokola ;-)
          • S takovým bugem jsem se nesetkal, ale jestli hraješ kampaň, tak tam je občas i další úkol, než jen zničit protivníka. Sice se většinou splní nějak automaticky na pozadí po tom co zničíš protivníka, ale v tomhle případě bych zkusil vyčistit dobité provincie od démonů. Jestli je to to co myslím, tak se ti to ani neukáže v quest logu u hrdinů.
      • Viktor_H
        Díky, v tom případě mi to všechno dává lepší smysl.
  • alespon to vypada že není treba chodit po te tahove mape sveta jako v homam, to byla neskutečna otrava
    • Tushan
      samozřejmě že tam chodíš tahově po mapě..... *7*
      • podle obrazku je tam mapa rozdelena na nejake čtverce, ja myslel ten system z homam že treba jdes lesem a potkas vlka a pak se to prepne a bojuješ se smečkou vlku.
        me se libil vic system z kings bounty kde mapa sveta nebyla na tahy nebo treba fantasy wars, kde zas byla jen jedna mapa
        • Fantasy wars bola pecka, snáď niekedy ešte výjde niečo na ten spôsob.
        • Me se zase naopak hrozne libi ze je to tahove. V posledni dobe tahovek moc neni a takovy crusader kings je sice fajnove, ale je tam toho dost a nerad resim spoustu tech veci behem pauzy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit