Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Ja to vylodeni v Normandii fakt zeru. To je proste MASO, s laskou vzpominam na Medal, kde to bylo, to fakt az mrazi. Si nedokazu predstavit jak by to vypadalo v podani od DICE na frostbite enginu. Boze to by bylo fakt jak doopravdy
  • 10 rokov dozadu boli vsetci obzraty z WWII.
    "Chceme nieco nove, nieco z terajsej doby!".
    5 rokov dozadu boli vsetci obzraty z aktualnych konfliktov.
    "Chceme nieco futuristicke,viac fiction!"
    Teraz su vsetci obzraty z laserovych plasmovych jetpack robotov.
    "Chceme nieco historicke!"
    Som zvedavy kolko krat sa este cyklus otoci *1*
    • nekromant33
      Sám sis odpověděl proč tomu tak je. Objeví se nějakej trend a ten se dření dokud tečou prachy. Kdyby se náměty postupně dávkovali a obměňovali, nedošlo by k tomu nasycení, nebo alespoň ne tak rychle.
    • Paulcz
      Navíc to u většiny her znamená jen jinou grafiku. Někdo by mohl jít například ve stopách starýho Flashpointu, taková kampaň má hlavu a patu, i ty souboje atd. Přidat tomu trochu filmovější ráz, vyprávět lépe příběh, mít kvalitní scénář, zasadit to třeba do období WW2. CoD styl je hrozná pakárna.
    • hodnekrat ,,ale to uz tady nebudem *15*
  • Po jak dlouhé době konečně vyšla druhoválečná hra?
  • "Chtěl jsem cítit to napětí, které naši dědové měli při tomto útoku"
    - S.Spielberg..
  • Co mi ten trailer připomíná? :-D
    • jn originalnimu ctrl c ctrl v se meze nekladou *1*
    • BohumilCisar
      Je tam spousta vody, takže mně to připomíná sázku s Evženem Humlem o to, kdo vyloví kapra z místího rybníku. Bylo to jednoho letního dne, všichni dobře věděli, že žádní kapři tady v rybníku v Třešňové už dávno nejsou, ale Evžen pořád trval na svém a věřil, že tam nějakého uloví. Já jsem se rozhodl, že si z něj vystřelím a tak jsem koupil živého kapra a chtěl to narafičit tak, že ho hodím do vody a hned na to ho chytím na svůj prut. Ten darebák kapr se mi ale vyvlíknul a plul přímo k Evženovi, který ho chvíli na to chytil na svůj prut, takže se mi ten vtípek dost vymstil!
    • X-men Origins: Wolverine?
    • Ctrl+C Ctrl+V ?
    • jindra.veliky
      soudkyni barbaru?
    • vylodění v Normandii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit