Přejít na výpis diskuzí

Eastshade z vás udělá toulavého malíře v dechberoucím světě

10.1.2019 11:02
Šárka Tmějová 3 příspěvky

Ve světě fantasy adventury s otevřeným světem Eastshade se vás na rozdíl od spousty jiných her nesnaží nikdo zabít ani ohrozit. Vaší největší zbraní bude štětec a paleta, výsledná plátna pak cenným platidlem. Vcítíte se totiž do role toulavého talentovaného umělce. Hra je ve vývoji přes čtyři roky a...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • trochu maluju krajiny, většinou jen akvarel, ale přes léto, když můžu malovat venku dělám trošku oleje. Chci ale říct, že mi ta barevná paleta ze screenshotů přijde dost kýčovitá, nechtěl bych v té hře jako umělec trávit čas tím, že to budu malovat. za ty růžový sakurovitý stromy bych snad rovnou sekal ruce.. 

  • nightborne

   Rozumim, jak to myslíš. Na screenech se to zdá tak nějak přesycený a občas někomu uletěla ruka s kontrastem. Malování bych nicméně nezatracoval, co když tě hra nechá to polapit třeba do imprese ve střídmějších barvách =))? 

   Dobře, to bych asi úplně nečekal, ale zase je potřeba připustit, že v pohybu se to jeví možná o něco líp a chvílema sem pociťoval atmosféru trochu jak z Mystu. Což je fajn. 

   • Jo jasně, třeba na to půjde natáhnout nějakej filtr.. :D 

    ale tak mě se ten nápad strašně líbí, palec hore vůbec za to že tohle někdo dělá a funduje. I když zrovna u takové hry bych čekal, že na tom bude dělat nějakej Pan grafik co bude mít trochu oko.. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit