Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak nechápu některé lidi kterým se tahle hra nelíbí. Mě to přijde jako dobrý nápad a pokud se povede (a že to tak vypadá) :-D tak tam su hned jak to vyjde.
  • Ve mne to evokuje Moon44 a In The Hall Of The Mountain King (Dát vážnou hudbu do vesmírného simulátoru byl dobrý tah - Frontier) ...

    Online ? No dneska když i konzole musí být permanentně ..... asi ano . Bohužel je to už druhá hra u které si říkám , tahle onlinovka kdyby byla na PC :/
    • :-D ještě že tak
    • eh...? To je PC exkluzivni titul :)
    • Shaker
      what the... dyt tady na games.cz se v profilu hry pise: Platforma: PC
      • sOni na PC ? Hmmmm trestuhodné opomenutí na to jak dobře vypadá i jednička... že ono to tehdá v 2003 nebylo ani náhodou zdarma , navíc v době největšího rozkvětu GPRS ... tuším kde byl problém ;) .
        Tribes Vengeance jsem si užíval hodně , noví mne zklamali .... vypadá že mám o pár nočních chvilek postaráno .
        • Tak nic stále 15 USD per month .... nezájem .
          • Bude to Free to play.. kde ty na ty informace chodis?
  • Pokud vychytaji engine a opravdu tam budou obrovske bitvy stovky hracu bez silenych lagu, tak to bude super :) Po letech slibne MMO od Sony Online Etertainment
  • Pár videí za samotného hraní (via CynicalBrit):
    Night Ops
    Get in my Liberator
    Just what is it all about, anyway?
    The MAX Unit

    BTW jde o alfu, tedy hafo věcí tam není dodělaných, nebo rovnou nefungují. Plus je to hráno jen s několika lidmi.
    • Shaker
      i kdyz je to alfa, tak to vypada zajimave... jen sem zvedavej jak dlouho u toho clovek vydrzi, jeden velkej conquest je sice peknej, ale nevim no (o hre nevim nic, krome tech videi, co si postoval)
    • Ringwraith
      Nesnáším Youtube celeBrity jako je on. (Funny joke with the B, eh?)
      Či spíše jejich fanboye pro které je všechno co udělají svaté.

      A Yogscast je ještě horší. Ti dělají videa jak pro dvanáctileté děti.
      • ono se to rozmáhá i u nás
        • Ringwraith
          Tak toho jsem naštěstí ušetřen.

          Pokud by jsi chtěl ukojit mou morbidní zvědavost, tak můžeš něco linknout. *4*
          • třeba minecrafak je takový taťkovský magnet na dětskou komunitu možná i minecraftbox, co už nedělají redstone obvody
            • Ringwraith
              Tss, zase ten Minecraft.

              I ti světoví se proslavili na Minecraftu a prej se mezi ně dostaneš tak, že tě stávající nalinkujou svým masám followerů. A u spousty lidí zase prý followeři brečeli, aby začli dělat videa o Minecraftu.

              Aspoň to tak prý bývalo.

              Edit: Dobrej bože "Minecrafak S07E13: Le průzkum". Mě omejou. To používání zdrobnělinek, to protahování slovíček ala Yogscast. Dobrej bože. To LE.
  • Odulin
    Dobrý. Jízda Valkýr a vzdušné souboje k sobě pasuje jak p*del na hrnec.;)
  • Podla gameplay videí to vyzerá to na tuctovú napodobeninu UT a pod. Nuda a šeď.
    • Když to neznáš, tak raději nic nepiš. Planeside 2 je, aspoň podle uveřejněných informací a videí, poměrně věrná kopie původního Planetside. Pro někoho to tedy může být tuctová kopie sebe sama, ale z hlediska MMOFPS se jedná o originální počin.
    • tak si k tomu něco přečti, než tu opět budeš ze sebe dělat * asi víš sám co*. *3*
  • Cosi
    To video je ještě nudnější než z nového Snipera. Narážka na Apokalypsu zaznamenána.

    BTW: Doskakující tančíky jsou moc hezký pro trailer.
  • Kori
    Musím říct, že z kokpitu to vypadá super. A výbuchy stejně tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit