Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • raisen
    Až dohraji pátou epizodu, tak si LiS zahraji znovu, tentokrát s jinými volbami *4*
    • docela by me zajimalo jak to vidis ted, s odstupem casu a s tim koncem, ktery nam daly, ja si totiz do konce 5. epizody myslel to co ty, ale ted...ted uz nema moc smysl zkouset to znovu
      • Jack1947
        Přesně leda to pustit na YT, ostatně 2volby... nejsou rozhodující...
  • Tak, a už se blížíme ke konci, ach jo byla to jízda. Perfektní hra, adventura jak hrom. Perfektně vykreslené postavy, skvělá atmosféra severu USA, brutálně našlapaný soundtrack, včetně kytary;) silné charisma postav, prostě bomba, jak říkám ja špica:) ale někteří mě ted nebudete mit rádi, protože sem důrazně proti 2 serií už to nebude ono jak řekly vyvojáři, bude to nová zapletka, z jinýma postavama. A to už nebude ono:( takže ne!!!!! No tod asik vše mej te se rádi tež te se, na polarized, a mezitím pařte battlefield4 multiplayer čusko. Ps: miluji Max Caufieldovou:-D ;)
  • Já jak je to rozkouskované tak se po dohrání třetí epizody nemůžu po té dlouhé pauze ani dokopat k epizode čtvrté a vim, že je to škoda, protože první tři epizody byli super... Jen se mi zas nechce čekat měsíc na závěr. Takže až vyjde závěrečná epizoda dám si jí se čtyřkou dohromady. Každopádně jsem se poučil a epizodické hry kupuju až v kompletní edici...
  • 0011
    Konečně můžu přestat každý den googlit kdy to výjde *1* k téhle hře jsem byl po oznámení hodně skeptický, ale po dohrání první epizody se nemůžu dočkat, zajímá mě, jak rozhodnutí ovlivní finále, mám to rozehrané podruhé za zlobivou Max (nebo spíš Max která se s ničím nepáře) zatímco v prvním rozehrání mám útlocitnou chudinku, která si to nechce s nikým rozházet, což ale taky ne vždycky úplně jde, každopádně příběh je tak skvělý, že člověk hře odpustí i opravdu velice jednoduché herní mechaniky a ne zrovna obrovský výběr voleb
  • dalsi sezony nebudou, ani tohle neni zadna "prvni sezona". Co autor huli, to by me zajimalo.
    • autor vychadzal mozno z toho, ze na E3 sa tvorcov pytali, ci planuju druhu seriu a ti sa vyjadrili, ze ak by na druhu seriu doslo, tak ju spravia po vzore True Detective, tj, uplne ine prostredie, uplne odlisne postavy. vid clanok na Polygon. staci trosku pogooglit a nie hned utocit. http://www.polygon.com/2015/6/24/8838761/life-is-strange-season-2-new-cast
    • Fremencz
      Problém je v tom že druhá sezóna je oznámená už několik měsíců.
      • problem je v tom, ze ne, neni.
  • Jestli ano, tak rozhodně bez Max, která na konci páté epizody zemře (podle toho jak jste postupovali ji zabije Warren/Jefferson/Madsen) *END OF SPOILER*
    • Sr_Lobo
      Ja to jeste nehral diky moc...fakt hodnej
      • 0011
        Neboj kecá, respektive vůbec netuší, ale až to výjde nedoporučuju ani lézt do diskuse k recenzi, i když bývá později a do té doby bys to mohl mít dohrané, já je dohrál v den vydání
        • Projednou jsem si neodpustil menší provokaci :D Ale fakt se na další epizodu hrozně těším. Snad to nebude odfláknutý a všechny otázky budou zodpovězeny. Bylo by super, kdyby bylo i víc různých konců, to by pak znovuhratelnost vystřelila do výšin :)
          • Ten příběh je natolik dobrej, že bych jim odpustil i značnou redukci konců případně i kdyby byl jenom jeden, ale dávaj si s poslední epizodou pěkně načas, potvory, ale stejně je rychlost s jakou epizody vznikají nevídaná a opravdu bezkonkurenční
      • Nz.
    • Měla to být reakce na frantu:(
  • frantisek_nejezchleba
    jsou v plánu další série?
  • OO-RAH!

    (Víte co můžete s Caps Lockem. Tohle je jediný správný způsob jak to napsat.)
  • Konecne !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit