Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vůbec nevím, co si o tom myslet. Dead Island jako takový mě baví, ale z tohohle mám trochu obavy, aby se to nesnažilo jen vyždímat značku a nakonec ho*no z toho... Ale uvidíme, třeba budu příjemně překvapen. *13*
  • Kludne nech znacku Dead Island vydaju aj na tisici sposob, mna ti Polsky zombici stale nejak bavia *3*
  • Vypadá to příšerně. Hned z prvních záběrů mi to připomnělo DARK a u toho všichni víme, jak to dopadlo. U tohohle mám už teď podobnej pocit. Ale jen ať si ždímaj, já jim to kupovat nebudu.
    • Jack1947
      Stahovat zadarmo ano? Ty Pokrytče. *10*
      • Kdo říká, že to vůbec budu hrát, ty jantare?

        btw máš snad prázdniny, ne? Běž si konečně zašukat nebo se z toho věčnýho spamování games pojebeš. Přátelská rada *3*
        • Jack1947
          Nevím zdali se k tomuto divnému pokusu, vůbec vyjadřovat. *7*
  • kubi-wan
    Škoda tý levný stylizace, to info mě navnadilo... ale trailer mě poslal zase zpátky na zem.
    • Nemyslim si, že by cell-shade byla "levná" stylizace. Někdy je lepší jak ta realistická. Ale to je věc vkusu, rozhodně to ale nic nenapoví o celkový úrovni po technický stránce.
      • kubi-wan
        proti cell-shade stylizaci obecně nic nemám. Ale dá se udělat dobře (Borderlands, Darkness 2) a dá se udělat špatně (třeba DARK). Zrovna u toho DARKu působila dost levně a tohle mi to bohužel až moc připomíná.
  • Strašně mi ten obrázek připoměl Tales of the Black Freighter *14*
    • Dogkiller
      Mi připoměl děství. Když jsem dostal novou omalovánku, která mě po chvíli přestala bavit a vykašlal jsem se na to. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit