Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj mám dotaz včera po ukončení hry jsem jí chtěl spustit a ztratil se mi profil ve hře kde jsou profily jsem ho našel ale když hru spustím můj profil nejde jen mého syna můj ne poradíte jak spustit můj profil a solidně rozjetej
  • Dobrý den všem,chci se zeptat jak se řidiči které jsem si najmul posílají na cesty.
  • zdarec chtěl bych se zeptak proč mi to nejde spustit ?? vždycky když na to klikmu tak sčerná obrazovka kal se zvětší a napíše to řešení problému a pak to musim vypnout :( :( :( dík za odpověď
  • Ahoj chtěl bych se zeptat mám 116 řidičů a agentura už mi nechce jiné poskytnout i když mám více míst v garážích a stále objevuji nové města s agenturami . Je to strop nebo jsem něco nepochopil. Nebude to tím že mám ještě malý level ? Mám level 45. A potkáváte ve hře své řidiče ? Dík za odpověď.
  • Mám dotaz je to fakt uspokojivá hra dobře prpracovaná ikdyž má nějakou tu chybu ale to je všude. Těd k tomu dotazu vyděl jste někdy někdo svého zaměstnance na silnice a nebo se dá nějak nastavit abych vyděl kamion aspon na mapě. Děkuji za Odpovědi
  • solearis
    Odporúčam hrať s niečím iným ako klávesnicou. Ja som skúsil gamepad s analógmi a hrá sa to naozaj krásne. (Najmä zacúvanie pri odovzdávaní tovaru ide ako po masle.)

    Trocha ma zamrzelo, že recenzia nie je predsa až tak do hĺbky. (Trošku sa rozpísať o značkách a podobne.) Osobne mi to vyznelo ako keby recenzent hral kamióny prvý krát. Nespomenul napríklad, že plná hra sa môže stiahnuť oficiálne cez torrenty, nemá žiadnu ochranu a kúpenie na stránkach výrobcu trvá päť minút. Nainštalovanú hru z uloženými pozíciami môžete bez problémov nakopčiť na USB-čko a hrať na hociakom počítači. Od platiaceho zákazníka jednoznačne palec hore. Kiežby všetky hry boli takto bezproblémové. Už sa teším na DLC, ktoré sprístupní ďalšie krajiny a značky (už aby bolo Volvo :)). Tak isto autori perfektne zvládli audio kulisu. Môžete si počas jazdy vybrať z jedných zo šesťdesiatich rádio staníc rôznych krajín, ktoré sa streamujú priamo z internetu. (Nič vám pri tom nebráni pridať stanice ďalšie.)

    Súhlasím s iným názorom v diskusii, že čím ďalej som sa dostal v singly XCOM tým menej ma hra uspokojovala a čím ďalej hrám ETS2 tým viacej ma hra do seba vtiaha.
  • jendabek
    napsat "ručičky se pochlapili" v diskuzi je ok, ale v podnadpisu článku ...
  • Mám papíry na návěs-E a umím řídit kamion a musím říct, že couvání se jim fakt povedlo. Ještě sledování polohy hlavy kamerou a bude to super
    • Však i toto funguje. Mám Freetrack a normálně se rozhlížím.
      • jůů, pisni jak Ti chodi? zkoušel jsem ho , ale IR diody měly malý úhel svitu a i v noci byly přezářené okolím.zkoušeno na noname webce s vnitřkem diskety před čočkou...původní HW dle návodu už se nedá sehnat
  • Hra je opravdu super. Hraju trial a koupím si asi plnou verzi.
    Dotaz pro majitele: Koupil jsem si větší garáž, extra kamion a pronajmul si řidiče, kterého jsem přiřadil do té garáže, kde je volný kamion. Přesto se u něj zatím objevuje jen Odpočívá. Je mu třeba nějak přiřadit ještě práci nebo něco podobného aby začal jezdit?
    • Měl by si práci najít sám. Ty můžeš jen ovlivnit, jakým směrem se má zdokonalovat (podobně jako u sebe - zda má investovat zkušenosti do křehkých nákladů, ADR licencí, dlouhých zakázek a podobně). Pokud se ti ale bude pořád flákat, tak ho vyhoď a najmi jiného řidiče ;-)
      • Díky :-)
  • Mě tahle hra docela láká, ale fakt mě štve, že nemá multiplayer. A chtěl bych se zeptat - jak moc "hardcore" je fyzika a chování kamionu? Je to opravdu simulace jako mají top závodní simulátory, nebo je to spíš jen tak "aby se neřeklo"? Přechozí díl na mě v tomhle ohledu moc velký dojem neudělal.
    • Radioaktivni_surikata
      Kamiony se chovaji docela hezky, veris jim jejich velikost a vahu. Kabina se taky houpe jak ma. Pokud jedes jak prase, tak kamion spis nedotaci, návěs te předbíhat nezačne, a to ani na mokru. Těžko říct, jak se takovej kamion chová v reálu, ale subjektivne je to lepsi nez v ETS, tam byly nektery situace k smichu. Nejvetsi rozdil ale je, ze kamiony hodne zpomalily. 480 koni ve Scanii a sotva to s tim hybe. Zvuk pneumatik ale stale chybi. Zatacky na dalnici jsou nerealne prudky a pamatuju si, ze kdyz jsem do jedny vlitnul 90, tak sem zacal litat zleva doprava, ale zvuk zadnej.
      • Keď brzdíš na mokru s klasickou brzdou, záves nevyletí, lebo ten začína brzdiť trošku skôr ako ťahač. V novej verzii hry je už aj retardér (prevodová brzda) - ten brzdí iba ťahač, vtedy náves vôbec nebrzdí a na mokrej ceste z kopca môže vyliezať doboku, aj v hre - mám odskúšané. Aj zrýchlenie je konečne reálne. Napr. takej reálnej naloženej Scanii R730 trvá cca 36s kým sa vyškriabe na 85km/h
      • Mě se ho podařilo převrátit. Pak zbývá jen odtah..........................
      • kamion na suchu neustreli spis se prevrati.Na mokru je nedotacivy a pri prudkem brzdeni te naves zacne predbihat,tot k realite
      • A co jako cekas,ze ti zacnou gumy hvizdat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit