Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vojtaruzek
    https://secure.eveonline.com/trial/?invc=d4bd8b62-174e-4661-8142-15befbe1d7e3&action=buddy

    Pro nováčky, dostanete 7 dní trialu navíc a pokud si hru předplatíte, dostanu něco i já (asi plex, nevím přesně).
  • Double - sorry
  • Já to budu muset někdy vyzkoušet.
  • EVE pro nove hrace je bolest v zadku to me ver :)
    Tahle hra neni moc pro nove hrace.A to nemluvim o tom ze pokud tuhle hru chces hrat naplno tak jeden account ti nebude stacit.Temer kazdy zkuseny EVE player ma 2+ accounty coz me nepride moc normalni :)
    Jedno je jiste, EVE ma co nabidnout pro hardcore hrace.
    Hral jsem EVE 3 roky a uprime receno eve je tak obsahli ze o nem vim skoro prd i po trech letech hrani.
    • Osobně hraju EVE druhej rok a začátek pro mne nebyl nijak těžký. Jde jen o to že někteří lidé prostě nejsou sto překousnout že ta hra není běh na krátkou trať. To však vůbec neškodí hře protože i úplně na začátku si člověk užije srandu a zahraje plnohodnotnou hru. Navíc mám jen jeden toon (acc) a nijak mi nevadí že jich nemám více. Pokud chceš vydělávat víc a rychlej tak si kup další ale nic tě k tomu nenutí.
    • Docela by mě zajímalo k čemu ty dva účty potřebují, to nějak nechápu.
      • Já jsem o tom už něco nastudoval, takže na tento fakt jsem narazil, ačkoli přesné detaily neznám.

        Jde o to, že v EVE herní postavy nějakým způsobem získávají zkušenosti, i když hráč zrovna nesedí u hry. V jednu chvíli může být takto "aktivní" jen jedna postava, takže pokud člověk chce mít v souběžném vývoji více postav, potřebuje pro každou další účet.

        Aby nedošlo k mýlce, neznamená to, že hráč může mít na účtu pouze jednu postavu, pouze to, že jen jedna postava může být aktivní v danou chvíli.

        Ale jak jsem řekl, praktické detaily neznám a navíc ta záležitost se dvěma a více účty není pravidlem.
        • Ok díky za vysvětlení.
      • Inquisitor
        tvl Hitler tady ještě chyběl :D
        • Je to historická postava jako např Stalin, Napoleon atd...

          Takže moc nechápu v čem je problém?
          • Neboj, ty v eve budes jako doma. Ozvi se mi ve hre, hned te prijmu. Poplatek je 150mil za mesic, pokud mi pomuzes vest ten muj konzentrationslager, muzeme se i domluvit.
          • Inquisitor
            Já nemám žádný problém. Jenom nevim co na to ježíš :D
            • Kdo? :)
              • Reakce na příspěvek:

                Hitler bylo šílený prase, který posralo všechno včetně války, nevím kolik ti chlapče je ale jestli chceš bejt mladej nácek tak se přestěhuj třeba do Šluknova a tam se projevuj, tady na tyhle šity neni nikdo zvědavej.

                Tedy pokud se Tiscali nehlásí otevřeně k nacizmu.
                • Inquisitor

                  Reakce na příspěvek:

                  No hádám, že tenhle účet tady stejně dlouho nezůstane. Ono není náhodou propagace fašismu trestná?
                  • Reakce na příspěvek:

                    Aha, takže podle tebe je obrázek Hitlera a nick Führer propagací? Přepišme učebnice dějepisu, porušují zákon a podporují fašismus. Co se týče Stalina, tak si nemají s Hitlerem co závidět a přitom takovou nevoli nevyvolává, tak já nevím.
                  • Reakce na příspěvek:

                    A já tu něco propaguju?

                    Mě tu nepřestáváte překvapovat...
                    • Inquisitor

                      Reakce na příspěvek:

                      Ne s fotkou hitlera a nápisem führer vůbec nic. To je úplně normální.
                      • Reakce na příspěvek:

                        Možná je čas začít hledat význam slova "propagace"
              • P1trs

                Reakce na příspěvek:

                Jezis Nazaretsky, kral zidovsky
              • Inquisitor

                Reakce na příspěvek:

                No máme tady i ježíše :)
  • Přiznám se, že tahle hra mě nepřestává přitahovat a fascinovat, i když jsem ji nikdy nezkoušel. Už jen samotný rozdíl, že hráč tam opravdu má možnost přímo ovlivňovat dění narozdíl od většiny ostatních MMO her, kde je člověk většinou jen tak "na návštěvě", odjede pár questů, ale svět zůstává stejný.

    Neustále mám cukání ji vyzkoušet, ale mám dojem, že bych tam musel strávit stovky hodin než bych vůbec jen začal pobírat, co všechno a jak tam dělat. *13*
    • life28
      Takýto komentár pravidelne čítam pod každým článkom o EVE Online "EVE ma fascinuje, ale nikdy som nehral, nemám čas, nemám na to, ten svet je úžasný, dejú sa tam obrovské veci atd atd atd".
      Čo ti bráni si hru zapnúť a vyskúšať na mesiac, alebo dva a byť toho súčasťou?
      • kickasl
        A neodpověděl sis sám?
        Taky jsem EVE nehrál, ale působí jako hra, do které je těžké proniknout a vzhledem k tomu, že ji musíš pravidelně platit, tak se do toho spoustě lidí nechce. Pokud má někdo málo času, tak chápu, že se mu nechce každý měsíc platit za to minimum času, které tam stráví.
        MMO jsou hrozní žrouti času.
    • P1trs
      ovlivnis nula prd pokud nevedes top alianci
    • Ta hra se da krasne hrat,ale pokud chces mit nejaky vliv,zapomen na zabavu. Stane se z toho druha prace.
    • Stovky hodin na pobrání vo co de a tisíce hodin na vidinu nějakého skutečného vlivu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit