Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, kvůli tomuto updatu jsem si pořídil první battleship. Abych se na něj mohl koukat *4*
  • No hraju EvE s přestávkama od roku 2004 a jednu z věcí, kterou by to těžce sneslo je rozvíjet samotný vesmír .... Vlastně vypadá a funguje skoro stejně jako na počátku a že je za ty roky sakra co zlepšovat
  • priznam se, EVE jsem pri trialu zvlast nepobral... opoustel jsem hru s tim, ze se jen lita pro naklad tam a zpet a dokola... mit partaka co se vyzna rad bych v EVE pokracoval, protoze klasicky MMO me prestalo bavit. Jeste zminim propojeni s DUST 514, kdy hraci EVE budou najimat do svych sluzeb/ boju pechotu coz me prijde naprosto super
    • Tak to se ti ani nedivim. Ty si delal jen takoveho vesmirneho postaka. To je ale jen jedna z mnoha cinnosti, a taky jedna z tech nudnejch (jako tezba). Ale stacilo kontaktovat nejakou ceskou korpu s dobrou zakladnou pro novacky. Ja se ke korpe pridal cca po mesici kdy me placani se v hi-secu prestavalo bavit a nemel jsem zadny prachy a zkusenosti, takze jsem hned v 0.5-0.0 byl mrtvej.
    • EVE online jsem drive hral a neni to spatne. Aktivne jsem delal tezare a planet management. Jeste trosku pve, ale to se mi zda po nejake chvilce nudne ( mise se porad opakuji). Uvazuju ze bych to zase zkusil. Jak to tedka vubec vypada ve hre da se tam delat neco noveho ?
      • Neco noveho? Vzdyt jsi jeste nic poradne nezkusil. Zakladni tezbou nebo misemi zacina kazdy,ale tim nejsou herni moznosti vycerpany. (Nemluve o tom,ze prvni lvl mise jsou nudne)
        • To je jasny, jak rikam prevazne jsem tezil. Mise jsem delal snad jen 3 pve combat 4 tezbu. Asi tak
          • pvp je hlavni slozka hry
    • EVE je nejkomplexnejsi MMO hra vubec. Ponorit se do ni muze nekomu chvili trvat. Naoplatku ti nabizi tolik moznosti,ze po roce hrani zjistis,ze pulku veci neumis a neznas.
      Ve hre existuje verejny CZ kanal. Staci si ho najit a pripojit se na nej. Vetsinou se najde nekdo kdo ti poradi,i kdyz je tam i par hlupaku.
  • EVE zmenu potrebuje ako sol, je to najnudnejsie mmo sucasnosti (hral som to zopar mesiacov, takze hovorim z vlastnej skusenosti)
    • Tak to potom nezbývá, než ti doporučit tetris.
    • "Nejnudnejsi hra soucasnosti-hral jsem to par mesicu"......Boze. Vzdyt si ani nevidis do pusy.
      • na toto ti mozem povedat len jedine: get a life (no flame, myslim to vazne) aky vyznam ma nejaka hra, ked na tom musis byt zavisly a obetovat velku cast volneho casu, aby si sa do nej ako tak dostal? je tisic lepsich veci na svete ako travit hafo casu pri simulatore prace
        • A to rika clovek,kteremu nekolik mesicu trvalo nez zjistil ze je nejaka hra nudna? Opet si nevidis do pusy.
          EVE,stejne jako jakakoliv jinak MMORPG, se muze stat (a pro mnoho lidi je) jen povinnosti (musim jit na raid,protoze chci super gear-musim jit na raid,protoze jsme to slibil,musim jit tezit,protoze jinak nase tovarna prestane vyrabet,musim jit ......).Zalezi ale jn na tobe co si vyberes. Jestli to pro tebe byl simulator prace,byla chyba v tobe. Nesvadej to na hru.
          Ja to hraji jiz nekolik let. Jsem osamely vesmirny vlk,co si obcas nekam zajde s prateli. Obcas uz toho mam dost,tak si dam mesic dva pauzu. Pokud to jde,platim si herni cas herni menou,takze me to ani temer nic nestoji.
        • na tohle ti můžu odpovědět jen jediný: get a brain, protože pro tebe existuje tisíc lepšich věcí, neznamená, že pro něho taky. Každý má jiný preference a myslet si, já to nepovažuju za dobré (důležité) tak to platí pro všechny si můžou dovolit dvě bytosti: děti (ještě moc nechápou) a bůh (pokud nějaký je)
    • janchor
      Pán byl těžař?
      • Ja jsem tezar a hraji to uz x let. Neprovokuj *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit