Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hral som everquest aj WoW. everquest som hral tyzden WoW 4 roky. niet sa o com bavit
  • ankitamishra
    Zajímavé, že šéf používá přesně mých slov, která jsem vyslovil na začátku roku 2006. je to sice banalita, "prostě udělat lepší hru", ale důležitá. Není to o detailech, není to o kvantitě, je to o komplexní práci, dobrém dohledu na kvalitu a poctivosti přístupu k daqné značce/titulu. Tak pracuje kvalitní manažer! *3*
  • EQ2 je porad plny nechapu kde beres tyhle informace mame tam 40 cechu v gilde a uz 7 let chodime pravidelne raidy. A dostat se do grupy s amikama atd je zalezitost 5 minut.
    • Drom
      no joo, vy jste chodili ty raidy ještě před vydánim, tak to je potom všechno jasný... omlouvám se, že podávám špatné informace, jsem asi z jiné dimenze *3*
  • Ehm čím zrovna WoW riskuje? V Azerothu stejně nikdo není pokud nemusí.
    • co to meles ? i stare mesta jsou porad plne, protoze tam mas aukce atd
      ohledne sveta - ten slouzi k tomu, k cemu ma - k expeni...

      a blizz riskuje prekopani herniho systemu (talenty kouzla atd...)
      • Jo protože cataclysm stíží přístup do aukce..... lol.

        Zahodit každý svět při novém datadisku je skutečně úžasné.

        Jedině tak se ukazuje že Blizzard nezná jiné plánování contentu než více a výše.

        "vývojáři z Blizzardu se nebojí riskovat a s následujícím datadiskem Cataclysm od základů změní vzhled Azerothu"

        Já reagoval na tohle. Přístě si přečti kontext, než začnes rozumovat, změnu mechanik nekomentuju.
    • Northrend neni v Azerothu?
      • To mám za to že se mi to nechtělo vypisovat. No dobře no, Kalimdor a E. Kingdoms.
  • Drom
    EQ2 by potřeboval Cataclysm v podobě ukončení provozu. Ta hra byla prázdná už před 2 lety.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit