Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dear Ester som dohral....bola to strasna hipsterska budhisticka poza...pribeh cista ceckova zlatanina. Toto vyzera byt lepsie ale riskovat to nebudem. Radsej som kupil Sherlocka C & P
  • ve hře se dá běhat, tak co recenzent si vymýšlí? Stačí držet tlačítko R2. Vyzkoušeno. I vývojáři to zmiňují na blogu. http://www.thechineseroom.co.uk/blog/blog/a-few-bumps-on-landing
    • MickeyMutant
      Recenzent není telepat, co dokáže uhádnout funkci, o které se hra neráčí zmínit a která se navíc projevuje až po několika vteřinách mačkání čudlíku.
    • tady se hezky ukázalo, jak všichni herní recenzenti opisují od sebe. Ve většine recenzí se strhavá body za to, že nejde běhat. Jako vážně nejsou schopni trochu pomačkat DualShock???
  • The_Troll
    Mohol by mi ctený admin vysvetliť, podľa akého kľúča sa posudzuje slušnosť diskusie, resp. v čom bola táto neslušnejšia oproti tej v recenzii Breach & Clear. Veľká vďaka za objasnesnie.
    • indie a pixel art hry se na games nesmí kritizovat *1*
  • Škoda. Dear Esther, Vanishing of Ethan Carter, to je moje. Ale PS si kvůli tomu kupovat nebudu.
  • Vypadá to jako simulátor noční můry hispánské uklízečky.
    • Sr_Lobo
      https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/e2/5e/02/e25e02f19690b4e33d5a782d30091082.jpg
  • ringmancz
    dva roky zpátky: PS4 only at launch. That's not an absolute no to PC, but it's not planned right now.

    Třeba se to změní
    • GlaDOS
      Na Twitteru později psali, že to záleží na Sony. Takže asi máme smůlu.
  • největší nezávisláci vydali hru která je... ps4 exclusive... prostě indie rebelové :D
    • Ono když ti Sony zajistí takovou propagaci + nějaký prachy, osobně bych se dvakrát nerozmyslel taky.
      • Keyz
        Záleží na osobnosti. Zde borci ukázali jak to mají a vidí....

        Ne každý bere prachy jako náhradu za vše anebo jako prioritu číslo jedno
        • Jistě. Každý vývojář stojí o to, aby banda upocených onanistů na PC pirátila jejich hry. Já být vývojář, tak také samozřejmě půjdu po co nejvíce penězích.
          • řekni to Blizzardu *1*
        • LOL. Vydat hru exluzivně pro nejslavnější herní značku herní historie musí být pro takové malé tvůrčí studio požehnání.
      • pak záleží na přístupu, o co ti jde jako vývojáři, zda vydělat o něco větší fůru peněz nebo vytvořit dílo který se dostane k co největšímu publiku - a jsem si jistej že za ty prodeje Dear Esther si to mohli dovolit v poho udělat i bez Sony v zádech a vydat to na PC plus konzole no exclusive. Btw ta propragace jako termín je strašně nadhodnocená dneska, myslíš si jako že by o té hře novináři jinak nepsali nebýt Sony?
        • jak jsem psal dole. Vydávat pro Playstation je prostě prestiž. Všichni znají Playstation. Když řekneš Steam nebo Xbox, tak nehráči budou jen nechápavě čumět, naopak Playstation znají všichni.
  • Jack1947
    7/10! tak zas jsme na tom pc o moc nepřišli navíc by se mohlo namítnout to že, vlastně není třeba podle někoho stát a jestli je to jen o chození beze smyslu, opnikud někam... tak to abni nikoho zas tak nepálí (někoho)

    Na druhou stranu, nepochopím to rychlé zrušení pc verze... asi to fakt bylo nevyhnutelné a neodkladné, Dear Esther " jsem nehrál " ... jen tak pro info. *4*
    • GlaDOS
      Když jsi DE nehrál, tak jak můžeš tvrdit, že jsme na pc o nic nepřišli? Čím víc platforem, tím lépe.
      • Jack1947
        Je mi jasné že tebe to mrzí ze všech nás tady nejvíc... Sony si to asi nemyslí že více platforem je lepší... a jak víme sony ví nejlépe...
    • Moment, PC verze nebude ?! A já měl za to že ano...
      • prej nebude, sony jim zaplatilo dostatek penez

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit