Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Vice a vice takovyhle horroru at porad se mame ceho bat *15* .
  • Teda, klobouk dolů. Proti tomuhle vypadá Amnesia jako hra pro mimina...
  • Whoossain
    Nevypadá to špatně. Uvidíme, jak se to bude hrát. Každopádně podobnejch her není nikdy dost :-)
  • God-of-War
    Ten zacatek mi trochu pripomnel Ghosthuntera:). Jedna moc luxusni hra, na PS 2.
    • mne zase pripomenul Condemned Criminal Origins :)
  • Pete.palis
    To video se kouše jak blecha, ale jinak za jedna;)...Japka umí kvalitní hororovky
  • Zbožňuju u hororů, když začínají klidným příjezdem na místo činu, kde ze začátku vypadá vše tak "nevinně" a pak se to postupně rozjíždí (FEAR, Condemned, naposledy Outlast). Na tenhle 'nekompromisní horor' jsem hodně zvědavej.
    • Tak to je spíš brutální klišé *1*
    • Outlast??? Kde zo zaciatku vyzera vsetko tak nevinne ??? Podla mna tie mrtvoly s rozparanymi vnutornostami a samo o sebe Sanatorium pre psychopatov, ktori cakaju len aby ta rozniesli po podlahe ? :D Ale rozumiem co tym chcel autor povedat :D Ja len kvoli tomu, ze pri Outlaste som prezil asi 4 srdcove zastavy a to som tak v stvrtine hry ...
    • Každopádně. Ale zrovna u PB mě rozjezd nepřijde moc postupnej a propracovanej- pokud si měl možnost vidět to intro, tak mezi očumovačkou před ústavem a následnou a počáteční scénou s visením hlavou dolů na hácích, je časově tak 5 minut, takže docela fofr. Ale, není to překvapivý, Mikami je stará škola a na nějaký úvody ho už od prvního Resiho neužije - prostě v teorích survivalu hráče okamžitě hodit do bahna přežívání, atmosféry a vlastní hratelnosti od počátku a zbytek je na vlastní fantazii a odhalování.
  • Luxus, od Alan Wake tu nic pořádného nebylo nebo o tom nevím.
    • TheGGG
      AW celkem ušel, ke konci se to ale dost opakovalo. Každopádně ty hlášky co říkali lidi posednutý temnotou byly skvělý.
      • Nevím jak ty lidi posednutý temnotou, ale Barry byl na hlášky expert.
        • TheGGG
          Třeba když se na tebe hnal nějaký temnotou posednutý lesník s motorovkou a pořvával o tom že lidé mají v lese dbát pokynů kvůli bezpečnosti. Nebo posednutý policajt co vykřikoval že se ze všemi problémy máš obrátit na policii atd. Ty jejich hlasy byly perfektní a hlášky tomu dodávaly šťávu. Plus Night springs, kvůli němu jsem tu hru procházel opravdu důkladně. *15*
      • Jo, ten stereotyp byl ke konci dost velkej a moc se mi ani nelíbila ta cesta autem, ale ty hlášky to vynahrazovaly.
    • CRYPT
      By mne zajimalo v cem byl Alan Wake tak vyjimecnej... Hru jsem dohral a nebyla ani horrorova, nebyla ani napinava a byla stereotypni az hanba...
      • Ač nerad, musím souhlasit. *9* Z preview onehdy zde na TG jsem byl nadšený a když se z toho nakonec vyklubala exkluzivka pro Xkrabici, zaplakal jsem. Po příchodu na PC jsem po AW hned hmátl, ale později zjistil, že těšit se nebylo moc na co. Atmosféru to určitě mělo, ale gameplay byla jinak na jedno brdo a dohrál jsem to nakonec jen kvůli příběhu. The Signal a The Writer už jsem pak nenašel vůli ani rozjet.
      • Na to se dá říci, jen toto. Sto lidí sto chutí *3*
    • Zkus Outlast, ten je taky moc dobrej...
      • Ten Outlast vypadá spíš jen na adventuru, já mám rád i trošku akce, Alan Wake to kombinoval pěkně.
        • Ronox
          Hm ale u Alana jsem se ani chvilku nebál. Atmosféru to mělo hezky Kingovskou, ale to bylo ono. Celý už mi to něco připomínalo a strach šel ta tam.
    • Mato1987
      Súhlasím alan wake bola perfektná hra, stále sa neviem prinútiť aby som hru prešiel na nightmare obtiažnosti, ale aj tak sa nejako podozrivo roztrhlo vrece so survival hororovými hrami poslednú dobu :)
    • Tak tak, mně se líbil v podstatě i RE6 nebo Dead Space 3, ale holt jsem smířil s tím, že už to není co bývalo, takže jsem na tohle opravdu hodně zvědav a doufám, že se to povede.
      Jinak ale pokud máš rád hororovky, kde jsi spíše bezbranej, tak teď vyšel docela pěknej Outlast a zítra vyjde i nová Amnesie...a pak snad má být i pár fajn menších indie hororovek (Asylum, Huntsman...)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit