Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem hru dohrál i s poměrně nabušeným hrdinou.Jenže nastal problém, téměř všecny vedlejší úkoly až na dva mám hotovy a nemám již co dělat.Tak jsem se rozhodl, že si hru rozehraju znovu s již vylepšeným hrdinou, abych ho mohl dopilovat k dokonalosti.Jenže ouha, s již vylepšeným hrdinou není možné hrát znova.To vážně není tato možnost ve hře?Nebo to nějak jde?Mě osobně to naštvalo, protože ani s se všemi těmi vedlejšími úkoly se mi nepodařilo svého hrdinu dotáhnout k dokonalosti a během druhého hraní jsem to chtěl napravit.Pokuď to není možné, tak jsem zatuto do teď dobrou hru zbytečně utratil peníze, protože tím podle mě přišla o znovuhratelnost.Přece jenom, koho by znovu bavilo být zase ten slaboch jako na začátku bez pořádné zbraně.
  • Někdo tu napsal, že v Fable III nelze založit rodinu, je to pravda?Vždyť v dvojce to šlo.
    • Není to pravda. Normálně to jde, stejně jako ve dvojce.
  • Nerikam, ze je to spatna recenze, jen podle textu nechapu proc 6. Dohral jsem fable3, nejsem fanouskem predchozich dilu. Po dohrati trojky bych dal hre 8/10, pribeh me tak vtahl ze jsem si sehnal jednicku i dvojku.. Hru doporucim vsem co hraji hry predevsim kvuli pribehove lince, protoze to co vytvorili je jednim slovem "krasa".
  • Nejdřív jsem silně nesouhlasil s hodnocením. 6/10? To snad ani není možné po tak perfektní dvojce. Jenže ouha. Včera jsem to dohrál a s hodnocením musím souhlasit. Mimo příběhovou linku se neliší naprosto v ničem od dílu druhého, ba je dokonce ostrouhán (getsa a konverzace). Během příběhu jsem se radoval, jak po dohrání budu vydělávat peníze a založím si rodinu, jenže hra měla jiné plány... Dostal jsem hodně špatné zakončení a to proto, že jsem chtěl lidem pomoct. Hra je adekvátně hodnocena.
  • tak toto uz prehnali, ta hra urcite nie je priemerna pretoze iba Fable ma takito styl a Fable vo vela veciach jedinecna seria a akurat ju zlepsuju...to je ako keby ste odpisali seriu Sims....po recenzii na Castlevaniu mi zacina pripadat ze tie hry ti recenzenti ani nehraju...
  • Jeto pecka! Kdo mel rad jednicku nebo dvojku, je to pro nej jasna vec, ostatni at si daji New Vegas na hardcore mod. Oboji je pritom dobra volba.
  • každej si musí udělat svůj názor na hru a ne podle nějakých recenzi zahrat a posoudit někomu se hra bude líbit bo ne podle obrázku nic se nepozná,jinak nesouhlasim s recenzi na fable III 6/10
  • http://www.eurogamer.cz/articles/fable-iii-recenze

    Takhle má vypadat recenze...a i kdyby tam dostala menší hodnocení, aspoň by to bylo zdůvodněno..né jak tady, kde nepochopím, proč 6/10....
    • Tak teď jsem se zasmál...prej jak hodnotíme *1* 6/10 = Přestože jde stále o titul, který dokáže pobavit, nelze u něj přehlédnout větší množství nedostatků, často i poměrně zásadních. Vhodná pouze pro fanoušky daného žánru, ale i těm doporučujeme ke hře v této kategorii přistupovat opatrně.

      Hlavně ta poslední věta...lol
  • Stejnej úlet jako tady: http://konzole.hrej.cz/clanky/halo-ryc-3299/

    Hold každej se nepřenese přes to, že velký firmy prosazujou své konzole a na PC kašlou...
  • Jen dodam, pro ty kdo vahaji s nakupem hry poslouzi stranka gamerankings s priponou com, kde jsou shrnuty veskere zahranicni recenze....hra tam mimochodem ma prumer pres 82%
    Doporucuji..jinak hra je skvela a za penizky rozhodne stoji:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit