Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velmi se tesim na tuto bomba hru, uz ji mam v predobjednavce na tojepohoda.cz za paradni cenu.
  • Amylee.Anderson
    Nevypada to celkově buhví jak uchvaně, ale pokud to na mym počtači rozběhám, tak si to možná i ráda zaraju...
  • Myslím si, že to nebude špatná hra, pokud ji k tomu Witcherovi budou dávat zdarma jako předskokana :-D
  • Paul_cz
    Fable 3 se na PC prodaj dva a půl kusu (špatná o rok opožděná hra, bez dvojky, v době vydání Zaklínače/DNF/DA2...), hlavně že bude mít MS zase na co svádět špatný prodeje (to ti zlí piráti!).
    • ucho
      ta dvojka mě mrzí, ale já náhodou raději sáhnu po Fable 3 než po Zaklínači nebo DA2 (ne že by mě ty hry nelákali, ale jelikož jsem tam nehrál ani první díly, k těm se teprve chystám, tak k těm druhým dílům se dostanu tak za dva roky :D). oproti tomu Fable dohrané mám a ten styl mi seděl, takže se celkem těším. (no s tou dvojkou mě ale naštvali)
  • No tak snad jim už dochází že zisky z prodeje nechodí jen z konzolových (orig.) kopii her ale že jse najdou i poctiví hráči na PC
  • Az v kvetnu ? :( chjo ja cetl ze v breznu. Tak to pekne nasere ale aspon me 1 brezna vijde Dawn of War 2 Retribution tak se moc nezlobym :)
  • Nebuď takovej pesimista,já se na Fable moc teším a sem rád že vůbec vyjde na PC. Škoda 2 která nevysla a já byl nucen to hrát u kamoše na xboxu. Fakt se těším je to dobrá gamesa a nějaká aktivace mě nemuže odradit. Myslím že časem přijdou na to že to lidi jenom otravuje a nechaj toho *4*
  • A nejspíše také "služba" gfwl a nějaká aktivace bude přibalena. No to nevypadá jako moc dobrá koupě. Navíc v květnu, Zaklínač 2..
    • Jj, radsi Zaklinace 2 z gog.com bez buzarace DRM nez tohle. Nektere "vydavatele" fakt nechapu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit