Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neni nad to, vyslat do Londyna na predvadecku hry cloveka, kteremu dana hra nic moc nerika :DD

    • medveddd

      To je docela fail no. Pokud hra v redakci nikoho nebaví, asi nevidím důvod na něco si hrát, games snad nemusí být u každého uprdnutí.

      • Derp_1337

        Tak je to novinařina. Je potřeba psát i o věcech, které zrovna nejsou tvojí prioritou. A Bugthesda má milióny fanoušků (a haterů), takže ignorování Falloutu by byla chyba.

        Kdyby to ignorovali, tak ti zaručuji, že si někdo bude stěžovat, kde je článek o F76. 😉

        • medveddd

          To máš určitě pravdu, nějak základně by informovat měli, ale asi bych na tom nepálil manday až dva redaktora, kterého to nezajímá :)

          Je samozřejmě věcí redakce, jak alokuje zdroje, ale z pohledu čtenáře, kdybych byl fanouškem Falloutu 76, asi bych si šel radši přečíst nadšené dojmy člověka, co má na hru (a tedy pravděpodobně i další chystaný content) podobný názor jako já, než dojmy ve stylu "hra není mým šálkem a toto mě nepřesvědčilo". Což je samozřejmě naprosto legitimní názor, jen nevím, jakou má pro fanouška hry hodnotu.

          • Derp_1337

            Taky máš v určitých ohledech pravdu. Ale ten článek nečtou jen fandové, ale mohou ho číst i lidé, kteří zatím ještě žádný Fallout nehráli. Těm takový názor "nejsem fanda a tohle mě nedonutí si to zahrát" asi řekne víc.

  • "Hnijící budoucnost" pun aimed at Bethesda intended 🥲😂

  • Jasná záminka jak si nechat zaplatit výlet do Londýna. Kvůli dlc na tuhle hru by tam snad nikdo nejel😁

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit