Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak tu někdo vzpomínal na INCUBATION, to byla parádní tahovka, u té jsem se něco zapotil, škoda, že upadl v zapomnění tenhle klenot turn based strategií.
  • u lasersquad mě bavil nejvíc multiplayer, kdy jsem rozmisťoval jednotky, zatímco můj živý oponent seděl zády a čekal, až bude nařadě. Tady se s multiplayerem asi nepočítá... *9*
  • Ja by som vám odporučil Sword of the Stars: The Pit.
    Síce je to strašne ťažká rogue like ťahová rpg, ale veľmi dobre spravená. Snáď toto dosiahne podobné kvality
  • No nevím nevím , jestli zrovna tahle hra dokáže naplnit vaše představy . Čtu tu spoustu povzdechů nad krály žánru jako byli Jagged Aliance , Ufo/Xcom , Laser Squad , Incubation , a Silent Storm .... , ale když se podívám na to video , tak v něm vidím akční rychlokvašku , která má nejblíž k offline Gunroxu a se stylizací se moc nepáře (viz dělové věžičky jak z japonského Megamana )
    Stačí si zahrát původní Rebelstar na Spectru (a v jeho roztomilé pixelgrafice ) a už se obávám, že minimálně zničitelné prostředí bude v nové hře redukováno ....
  • Tuhle hru neznám, takže sem příjemně překvapenej. Sem na suchu, předevčírem sem dohrál Incubation a už sem přemýšlel o opětovném rozjetí JA2. :D
  • Pro srovnani, jak vypadala tahova strategie v DOSu. http://jawnesny.pl/wp-content/uploads/2011/05/laser-squad.gif
    • A takhle vypda asi nejlepsi tahovka vsech dob: http://www.beamdog.com/assets/products/8209/original/JA2WF_Shot04.jpg
      • co to je za hry? sry za noob otazku, hry hraju teprve par let.
        • Fakt jen dva roky? Tak to jsi fakt nováček.
        • Ta druhá je Jagged Alliance 2. Skvělá hra.
          • Jagged Alliance 2 už nikdy nic neprekona, jedine tak jagged alliance 3 ak by to delali stejni lidi
  • Ta grafika vypadá jak 2D části z Albionu. Už to je pro mě velké plus.
    Jinak - těším se.
  • Ja vim ze budu zase nazvan povrchnim a kdovi cim,ale proc proboha nemuze vyjit i nejaka tahovka,ktera nevypada jako kdyby bezela na ZX Spectru?
    Jasne,jako velky fanda tahovych strategii se u toho asi budu bavit,ale zazitek by byl mnohem silnejsi v grafice alespon trochu odpovidajici dobe.
    Ten samy problem mam treba i u Xenonauts.
    • Zrovna u Xenonauts tu vytku nesdilim, protoze tam je ta stylizace docela pekna a povedena, ale obecne souhlasim - ani trochu se mi nelibi ta soucasna moda pixelovych her. Teda abychom si rozumeli, nemam vubec nic proti takovemu vzhledu her (oldschool adventury jsou takove proste NEJ), pokud ma opodstatneni. At uz technologicke, nebo "umelecke". Ale prijde mi, ze v soucasnosti je to jen takova vymluva, berlicka pro autory. Takove "podivejte, jsme oldschool/retro/indie!" ve snaze zakryt nezajimavost dane hry.
      • Nemyslim si, ze pixel art je snaha zakryt nezajimavost hry. Ja za tim predevsim vidim snahu vytvorit hru od lidi, kteri nemaji znalosti/schopnosti vytvorit pokrocilejsi graficke ztvarneni. Ja take nosim v hlave napad na jednu hru, tradicni roguelike kombinovanou s mechwariors 2. A kdybych ji delal sam, graficky by dopadla stejne. Je ťí jednoduche a levne. Az kdyby zaujala svou hratelnosti a vydelala prachy, tak bych ji sveril do ruky nejakemu grafikovi/animatorovi. Dnes by mozna kickstarter umoznil neco takoveho zafinancovat predem. Kolik by asi stal grafik schopny namalovat desitky ruznych rozanimovanych mechu a jejich komponent?
    • To není o povrchnosti ale o vkusu.

      Mně se ta grafika fakt hodně líbí a nepřipadám si nijak alternativní. Je to pro mě prostě osvěžující vizuál. Nemám rád sterilní grafiku a pixelatost sterilitě dost dobře brání (z nějakého důvodu).
      • Samozrejme ze je to o vkusu. Jen vzdy kdyz nekdo na techto strankach napise ze se mu grafika nelibi,je vetsinou castovan vsemi moznymi i nemoznymi privlastky. Snazil jsem se tomu predejit:)

        Pokud se ti tahle grafika libi,tim lepe pro tebe. Preji ti to *2*
        • Ještě dodám, že se mi naopak vizuál Xenonauts hnusí. Příšerné animace a naprosto sterilní vzhled.
        • GlaDOS
          No já nevím. I když je hra v opravdu pěkném pixel artu a někdo napíše opak, většina s ním spíš souhlasí. Tady se hází kvalitní i ošklivý pixel art do jednoho pytle. Halfway je myslím zvládnutý, ale jak se říká, proti vkusu...
    • Uber, na ZX Spectru hry vypadaly takto: http://www.mobygames.com/images/shots/l/466412-nether-earth-zx-spectrum-screenshot-your-cursor-takes-the.png
      • Nešahej mi na první REALTIME strategii !!! Nether Earth byla unikát a kombinování a následné programování robotů za účelem obsazení továren a základny nepřítele vypadalo na 8 bit přímo skvěle .
        Podobný koncept skládání robotů a obsazování strategických cílů byl na PC znovuobjeven až po deseti létech !
        • Proc myslis ze jsem to sem dal? To je ma nejoblibenejsi zx hra, navic strategie, byť rts, takze se to sem hezky hodi.
      • No tak! Je snad jasne ze to bylo nadnesene.
    • Veskoslav
      No ono v dnešní době nebrání nic, aby jsi něco podobného vytvořil. Chce to jenom chtít.
      • No tak třeba práce , děti , manželka .... ono po 12 hodinách roboty s výhledem na 4 další strávené s rodinou už jaksi není ani chut´ zasedat za PC a ještě tvořit ....... *7*
        • S takovou by totiž moje oneman vysněná tahová strategie plná obsaditelných funkčních vozidel , reálného destrukčního modelu a hutného příběhu s hlubokým pozadím ve funkčním světě mohla klidně vznikat do nekonečna .... a nebo bych se musel uchýlit k tomu , že bych vyplodil také něco jako Extraterrestrials či Xenonauts a žil nadosmrti s tím , že některé aspekty prostě ustoupily do pozadí (grafika ) ....
    • ten novej XCOM enemy unknown si hral? dobra hra a hezky vypada *8*
      • Ta hra je desna. Nechci psat proc,koneckoncu uz jsem to psal stokrat. Zneucteni cele X-Com serie(samozrejme jen muj nazor). Ale je pravda ze s modem Long War uz je to mnohem,mnohem zabavnejsi. Hraji to prave ted a jsem spokojeny. Pokud nekdo Long War nezkousel,vrele doporucuji.
        • no tak to ses narocnej celkem no, a co takova starši tahovka Silent Storm, to byla docela zabavna hra
          • Vubec neznam. Dik za tip.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit