Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16* Podle mě je PESko lepší.mám 2012 a je to super a ktomu sem stáhl Czech Super patch a mam tam celou 1. aj 2 ligu :) a jak si vytvořím vlastní tým ???
    PS : PES4Ever *1*
  • Mam uz nahrano hodne prez 300hod jen v kooperaci a to nepocitam singleplayer.Znam obe hry dobre,tak si myslim,ze muj nazor by uz neco znamenat mohl.. PES je urcite lepsi. To,ze ne vetsinou rikaji jen lidi co to ani nemaji doma.
  • ako si mam stiahnut na PES2012 slovensky muzstvo presne take iste ako vyyzera v skutocnosti.myslim ti hraci
  • Mám dotaz nevíte proč v pesku 2012 když hraju třeba 2 zápasy tak ve třetím vypadne obraz a dají se tam nějáké obrázky tak musím restartovat hru a tak je to každý 3 zápas nevíte proč dík za odpověd :)
  • Fifa 2012? Děs a hrůza. Proti PC totálně nehratelné. EA se zase ukázala. Mažu, nemám na to nervy.
  • čau, mám otázku. Na PS3 jak můžu nastavit, abych mohl hrát fifu přes net? NA wifině napojenej sem, ale nevím co mám dělat.
  • Pro evo 2012 je pekne trapna hra debilni pohyb hracu,grafika,a ty strely no to me fakt dostalo sotva se to tam dosoura proste nejdebilnejsi fotbal co sem kdy hral
  • Chtěl bych se zeptat jde hrát online liga i bez originálky peska 12 ??
  • chci se zeptat??? .. je v pes 2012 naky cesky tym di za odpovedi ;)
  • Já osobně podporuji fifu protože si myslim že je reálnější a je k tomu cz dabink sice nejlepší fotbal co sem kdy hrál byl PES 10 ale od fifi 11 se to změnilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit