Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by zajímalo jak se v UT dostanu na hráče třeba za 3 miliony, už jsem nakoupil takovejch balíčků a vždy mi přišly s prominutím "jebky" zlatí hráči okolo 70% kvality, vždycky tak jeden hráč z balíčku měl okolo osmdesáti ale zase se prodával za 4 tisíce. Do balíčků už jsem narval takovejch tvrdě vydělanejch (herních) peněz a prd. Kupoval jsem i prémiový balíčky a taky prd :( chjo nechápu jak někdo může narazit na takovýho hráče aby měl nějakou cenu. Já mám asi holt smůlu.
    • Levně koupit, draze prodat. Ale zabere to až moc času, který jsem raději investoval do hraní a vyhrávaní ligy. (7 výher = 8k+zlatý balíček. Cca 1,5 hodiny herního času). Na největší esa jako Ronaldo a Messi jsem ale nedosáhnul :)
      • To je právě přesně ono ... na procházení v aukci též nemám moc času a to aukci ovládám jak na mobilu tak i na Webu ale prostě není čas a když už spustím Fifu tak raději pro hru než pro brouzdání po aukcích.
        Snad někdy narazím holt v kartičkách na někoho kdo by mi píchnul se dostat na vysněného Neymara (sbírám totiž Brazilce) :)
    • Obchodováním. Zbohatnout kupováním balíčků je asi jako zkoušet zbohatnout výhrou v loterii. Za minulý měsíc jsem si vydělal obchodem jeden milion a to si myslím, že jsem ještě žabař oproti ostatním.
  • No obrázek naznačuje, že menu zůstalo stejně dementní, takže smůla. A s tím FUT to jako myslíš važně? Mod kterej diskriminuje manual hráče, hrajou se v nich zápasy, který se prostě nedají vyhrát atd.
    • Ale dají, měl jsem tam okolo 500 výher :)
  • Co jsme změnili? Místo kartiček, jsme hráče dali do štítečků.
  • Hlavně ať snad konečně pořeší ty cheatující lidi, díky kterým jsou ceny na PC trhu desetkrát vyšší než na konzolích.
    • FUT jsem hrál dlouho a čím víc jsem to hrál tím víc jsem zjistil, že to je to nejhorší co mohli vymyslet...Idea pěkná, ale provedení na nic.

      1) I bez použití boostů je každej hráč mnohem lepší než v klasické fifě.
      2) Na těch vyšších a nejvyšších úrovních už nejde o to jak máte kvalitní tým a jak to umíte hrát, ale jde už jen o rychlost hráčů a o nic jiného.

      Chtělo by to nějaká omezení, ale netuším jaká :(
      • Je to tak. Rychlost hrála velkou roli. Proto jsem měl na střídačce dva velice rychlé křídla, které jsem pustil na posledních 10 minut na plac a soupeř prostě neměl šanci je zastavit..prošel jsem po kraji až do vápna a tam zakončil.
        • Ale ano...já měl taky rychlé hráče...pár jsem jich měl, ale mě to nebaví...ne pokud má být fotbalová hra o tom kdo má kvalitnějšího sprintera...
      • Vývojáři v rozhovorech tvrdí, že jsou si vědomi toho, jak velkou roli hraje rychlost a prý hru zpomalili. Ne že by hráči byli pomalejší, ale prý bude větší důraz kladen na přechodovou fázi hry a nebude tak snadné si jen tak prosprintovat půlkou hřiště. Vyhledávání podle jmen a porovnávání je super, zrušení hráčských formací a morálky taky, musím říct, že ty novinky obecně zní dobře. Menu vypadá graficky parádně, opět v rozhovorech zaznělo, že jsou si vědomi nepřehlednosti hlavního menu a chystají nápravu, tak snad to bude už letos. Jinak nejsem žádný zastánce fify, letos mám odehráno už přes tisíc zápasů a některé ty herní mechanismy jsou prostě otřes a jsou ve hře už roky a nevěřim, že by se nedaly odstranit jednoduchým patchem. Jestli s nimi nic neudělají a hra bude i tak zase sbírat desítky, tak se budu fakt stydět, že jsem je sám ještě podpořil koupí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit