Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nakopejte Vávrovi prd*l, buď nic nedělá, nebo to záměrně kryje a odhalení chystá až kdo ví kdy, patrně nenašel investora, ať si produkci zaplatí ze zdrojů, které mu zbyly, možná částečně spoléhal na levnější distribuci prostřednictvím služeb xBoxOne (viz poslední tweety), což se mi zdá velice uhozené, nakopejte mu p*del aspoň preventivně, on snad na veřejnost úplně sere, vždyť má vůči ní určitou zodpovědnost. Díky.
  • risa2000
    Mám problémy se zvukem. Občas jsou hlasy přebuzené (Miloš skoro pořád, Lukáš občas) u Lifeless Planet traileru se opakuje zvuk z diskuze, která byla předtím, a tak hlasitě, že vlastnímu traileru není rozumět.
    • No a ten pán v růžovém tričku si neustále něco mumlal pod vousky, takže sem mu vůbec nerozumělo.
  • Draken69CZ
    Dělá to jen mě nebo máte zvuk napřed?
    • frag.ment
      Já mám taky opožděnej obraz proti zvuku, ale mám to u každého FightClubu, takže už to neřeším.
    • nepi tu vodu do ostrekovaču *1*
      • Draken69CZ
        aaa, teď slyším jednu část stále dokolo, tak ani nemrznoucí směs neni dobrá *13*
  • Ne že by s váma byla nuda, ale je už s váma trochu nuda, když nemáte dlouho žádný hosty *1*

    Chtělo by to zase Dana.
    • janchor
      "Dlouho" myslíš těch pár dní, co tu byl Franta Fuka?
      • Draken69CZ
        To jste tam zas nebyli vy ostatní :D
  • Hele, něco novýho k Levelu? Vychází za 6 dní a na jeho stránkách pořád ani slovo o obsahu, novinkách apod.
    • frag.ment
      Vždyť o tom mluví hned na začátku podcastu, stačí jen použít tlačítko PLAY :-)
    • janchor
      Dobíhá uzávěrka, info se nahodí v týdnu.
      • Pilgrim66
        Dík. Těším se.
  • dotaz od blbce- k cemu je ten hdmi input jak zminil pavel na konzolich tak vyhodnej?
    • frag.ment
      HDMI input je dobrá věc.. Už teď mám problém propojit TV, PS3 a domácí kino, které má jen jeden optickej audio vstup, takže když chci zvuk z TV do dom. kina, musím vypojit optickej kábl z PS3 a zapojit ho do TV. A to je opruz..
    • Luke
      Zapojíš do toho cokoliv, co má HDMI output. To znamená v podstatě VŠECHNO a nebudeš muset pořizovat jiný krabičky. Pro hráče nic moc featura, pro multimediální domácnost a Microsoft jednoznačnej win.
      • má HDCP ochranu?
  • Trisska
    Jako nic proti, ale už byste mohli vzít do podcastu i nějaký jiný zvíře než toho zadýchanýho psa. Raději si ani nebudu domýšlet, jakej tam máte ozón... *7*
    Kočička bi mi byla mnohem milejší. *4*
    • Přispěju klukům na papouška, Miloš mu dá lekce z jurisdikce a bude od věčných provokatérů a nespokojenců pokoj ne?
      • Jakože papoušek bude vyslovovat nedostatek pravomoci a příslušnosti, jo? *4*
        • Tak nějak :), nebo rovnou sáhne po nadávkách za kus žvance.
    • Amylee.Anderson
      Pošlete na ní někdo julka.exe
      • promitac
        *2*
      • Keyz
        Pak ti to zbourá věci v PC jako zbourala kameru *3*
    • TheGGG
      Chceš snad zadýchanou kočku? Ty jsou na kvalitu vzduchu mnohem citlivější.
      http://www.rtfract.com/rtfract/GASMASK.jpg
    • milos.bohonek
      Koček je plnej interet!
      • http://adultcatfinder.com/ *5*
    • A nám ostatním by bylo milejší, kdyby jsi dostal/a ban minimálně na půl roku. *16*
  • Mart9
    Dobrý název dílu. Škoda, že tam Martin nebyl *2*
    • Boze ses ale vtiralek *11*
  • TheGGG
    Ťo jě ťak lošťomílí pejšek *14*
    • To je takovy kretenn *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit