Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle fight club byl super, hlavně z toho důvodu, že tam nebyl Lukáš a Pavel
    • zdeeneek
      A nebylo to spise proto, ze tam byl zajimavej host?
      • Mart9
        Nebo proto, že to byl klub rváčů bez rváčů, ale s příjemnými mladými lidmi?
    • to ja bych ty dva za bacha s polackem naopak vymenil kdykoliv...
  • x_ander
    Rybka je sympaťák a hlavně jeden z nejlepších autorů. Takže tu recenzi na Ramba do Levelu mu dejte!
  • škoda že dávali ten hokej, zval bych pana Sumce častěji, rozhodně se aspoň člověk něco dozví, když to srovnám s Drdou který je tam ob týden a jen řve "Jak to mam ku*va vědět", což je vtipný poprví podruhý, pak to člověku začne lízt na nervy. Více Rybky a jeho názorů (=jiker) *3*
  • Mart9
    Přiznávám, že jsem Michala Rybku moc neznal a jen podle jeho článků jsem ho ani moc nemusel, ale tedy po tomhle podcastu jsem naprosto změnil názor. Fakt borec, hodně vtipný to bylo, kam se hrabe Drda.
    • Ty budeš asi mladší ročník, nic proti. My starší pamatujeme ještě mladou hubenou Rybu (tj. Štiku *3* ), která psala do starýho Levelu neskutečný recenze na hardcore strategie. Tajně si přeju, aby se k tomu částečně vrátil a třeba do nového Levelu napsal nějaké hutné téma ohledně stavitelských strategií - třeba historie a současnost, jak se vyvíjely a prognóza do budoucna, něco akademickýho :).
      • Mart9
        Hlavně jsem nikdy nekupoval Level, doma mám jen jedno číslo z roku 2004, jinak jsem jako mladší kupoval Score, i když taky ne moc. Level kupuji až poslední měsíce. Jméno Rybka tak znám poslední dva - tři roky z Games, ale vždy jsem od něho jen četl články, kde jsem si o něm udělal mylný obrázek. Takhle jsem ho viděl poprvé a snad ne naposled.
  • Pana Rybku, vykračujícího si s jeho pro něj typickou hůlkou, občas potkávám v Praze a vždycky mi mimoděk sklouzne ruka k drobným v kapse..., ale pak si uvědomím, že bych toho věčného studenta,paranoidního antiamerikanistu téměř z povolání a gentlemana v jedné osobně zřejmě urazil.
  • Více rybek, více vlků, za práva zvířat!!!
  • archie777
    parádní díl *5*
  • smajdal
    Co takhle vynechat Poláčka (třeba napořád) a místo něj hosta navíc?
    • náhodou.. Petr je fajn, čistě z hetero hlediska se mi libí, jak je vtipný a upřímný zároveň.. *2*
    • Erien
      Když seženeš každý týden dva zajimavé hosty, tak budem rádi my i redakce. .)
    • co takhle zrušit celej ten trapnej porad? ja bych chtel zpatky alžbetku s tim jejim partakem ten porad se dal koukat
      • Mart9
        O jakém pořadu mluvíš? Rád bych se podíval.
        • Alzbeta ucinkuje v re-play, s M. Tuckem. Je velmi pritazliva a ten jeji siroky usmev je odzbrojujici:-)
          • Mart9
            To vim, ale on říkal, že by chtěl zpět Alžbětku, to byla ještě někde jinde?
    • Souhlas
  • Fight club proste dobrej, Michal "proste" Rybka nezklamal a diskuze byla proste zajimava.
  • Amylee.Anderson
    Jak tam jsou hosti, tak je to hned živější :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit