Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky se vám obraz sekne v 30 minutě a jede jen zvuk?
  • Sr_Lobo
    Ideální stálá skvadra na FC: Dobrovský moderátor a hosté Homola, Volejník a Drda *5*
  • Hnisavec
    fajnový podcast pobavil..Yoshida je total hardcore hráč....ten boss čo ho bije vo videu, je chalice boss, kde má hráč polku HP a ten boss dáva smrť jednou ranou a hlavne fakt nečakane. Zabil som ho asi na 100 pokusov a musím pvoedať že to je najťažší boss z celej série Souls hier a to som prešiel Penetratora v Demon Souls na NG+4 s Pure dark world tendency i pure dark characterom. Za ním je ešte šialene ťažká Amygdala a Headless Bloodleting beast a potom lahučký finálny chalice boss a vytúžená platinová trofej z Bloodborne, ktorá je ozaj najťažšia zo Souls hier, lebo v tých šialených chalicoch nefunguje vôbec coop *3*
    • PreidaQ
      Heh, a ty říkej, že hráči KSP jsou noliferovští panicové. Komediante.
  • Nejpovedenější fight club za poslední dobu. On menší počet občas i prospěje :) A Adam Homola je fajn týpek.
    • ringmancz
      tak tak. více Adama! jde vidět, že ho to baví a není tak unavenej jako vy starý páky
      • tlieskám
  • jeanczarny
    S tou přehnanou mediální masáží docela souhlasim..třeba z poslední doby Zaklínač. Jen tady na games 107 článků, 52 videí a 188 obrázků. Člověk pak má pomalu pocit, že hru zná ještě před zapnutím a přijde o spoustu překvapení. V poslední době se kouknu jen na oznámení hry a pak když vyjde. Navíc si tím ušetří hype, rozčilování nad změnami před vydáním atd...to samý filmy. Kolikrát je v traileru nastříhaný to jediný co je ve filmu zajímavý.
    • Pilgrim66
      Souhlas, já už se od posledního oznámení o zpoždění vyhýbal všem gameplay videiím atd. Člověk pak vidí půlku hru jenom z tohohle. A vyhnul se mi ten divnej rage o grafickým downgradu atd (jako by to zrovna u W3 byla ta podstatná věc...)
  • To s tim Rotou to byl doufam jen joke. Kohokoliv z ty Aliho party nemuzu ani cejtit.
    • Mart9
      Divím se, že Hrajeme s mAlim pořád ještě vysílají *8*
      • Naštěstí Martin Rota už z Hrajeme s Alim odešel, není se čemu divit.
      • Není se čemu divit, oni zjevně cílí na mladého diváka, řekněme v rozmezí 10-17 let. Když občas jedu se školáky autobusem a zaslechnu jejich rozhovory (často právě o počítačových hrách), tak si dovedu představit, že je tenhle formát může docela bavit. To že ti to připadá jako hloupost nevadí, nejsi cílová skupina.
        • Mart9
          To určitě nejsem, akorát mě mate, že tam pro cílovou skupinu, kterou si zmínil, zvou hosty jako je Lejla Abasová.
          • To je hrůza, já bych na to děti koukat nenechal. Z těch lidí životní prohra přímo čiší.
    • No tak zrovna Martin je snad jediný youtuber, jehož práci oceňuji. Ani ne tak pro obsah samotný, jako pro bohulibé záměry, které díky popularizaci své osoby naplňuje. Osobně doufám, že se někdy v nejbližší době objeví.
  • Omlouvám se že jsem dnes nedorazil jak bylo v plánu. Zašprcnul jsem se s berlema v mříži od kanálu. Čekám až mě vyprostí, více info na mém twitteru.
    • Jack1947
      Super, ted ještě oficiální vyjádření absence Pana Bohonka...
      • Mart9
        Možná vyprošťoval ty berle z kanálu, ale neměl dost síly, měl by víc posilovat.
        • Jack1947
          To je škoda, tak snad příště...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit