Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oVer9000
    -Wtf? Jen jsem napsal, že vnímám Martina Rotu spíš jako velkou osobnost co se týče lidskejch výkonů, než jako vlogera. A hned mě tu někdo osočuje, že jsem tím chtěl naznačit, že na něj nikdo nesmí ani sáhnout? Ještě navíc jeden z hlavních zdejších diskutérů? Jen jsem chtěl naznačit že se věnuje i jiným věcem. Jako hráče, ba dokonce i jako člověka ať si ho kdokoliv kritizuje. :D Ale prostě mi to nedalo. Když někdo o člověku kdo překonává hranice napíše sarkasticky: "vloger - kvalitní host", jako by to bylo jen to, co ho definuje. Tak asi pardon. Od teď budu na něj i na celou redakci nadávat stejně jako všichni ostatní, abych netrhal partu.
    -Jsou strašně znuděný a už je to vůbec nebaví! A neměli by zvát youtubery, holky, a ani toho Vávru protože jedna strana tvrdí, že jsou to jediný kvalitní fight cluby, druhá že je arogantní ignorant a třetí ho uctívá, a zbytečně tu vznikají... no bojim se to skoro říct. Vznikají tu názory. A to nikdo nechce.
    -Neměli by hrát hry, neměli by točit lets playe a opravdu by se měli věnovat pouze ekonomicky-sociálně-psychologickým tématům.
    -Spokojený?
    -Ne, už mě to začíná s prominutím sr...
    -Tuhle partu sleduju od roku 2000, a nikdy nepřestanu. A pokud tu někdo tvrdí, že jsou unavený, má skončit se sledováním tohohle webu, a ne ONI s prací novináře.
    -Btw přešel jsem do ofenzívy, jako všichni ostatní a stal jsem se tak jedním z hloupejch diskutérů, co se tu nachází. Díky.
    -PS: Zakazuju si tu lézt do diskuzí. Jen mi to kazí dojem z mýho nejoblíbenějšího webu.

    Ještě jednou díky.
    • Že se vůbec necháš rozhodit bandou frustrátů, co si chodí vylejvat srdíčko do diskuze na gamesech, páč jim dali banána už i na novinkách...
    • Píšou tu zahořklí kokoti, kteří se nedokážou přenést přes to, že je jeden hendikepovaný kluk lepší než oni dohromady.
  • Samariel
    V anotaci na stáhnutí máte napsáno, že je to 246. díl, přitom je to už 247ka.
    • blixa
      Opraveno, diky.
  • Debata o H7 o nicom - ziadne tabulky tam hraca v singli nezavalia, kto hral predosle diely, tak sa v hre rychlo zorientuje. V ziadnom pripade nie je K.Bounty jednoduchsia - kym tam clovek pochopi, ako funguju runy, zvitky, manzelky atd. je urcite na dlhsie, nez budovanie miest v celej serii Heroes.

    P.S. Myslim, ze trosku o tom viem, kedze mam 9 rokov fanstranky o Heroes, K.Bounty, Disciples a Fantasy Wars... ;) Vazim si redaktorov Levelu, ale nech sa netvaria, ze su odbornici na vsetky hry...
  • Tenhle Fight Club byla už skutečná tragédie. Parta unavených redaktorů se poplácává po ramenou, jak už na ty hry (což je jejich práce) nemají čas a ještě se tomu smějí. Pak se chvíli mlátí prázdná sláma a nakonec z toho vyplyne, že jediný, kdo ty hry ještě hraje, je (překvapivě) Andrej.
    • Oni predsa hry hraju. Akurat nehraju vsetko, co vyjde. Co je uplne prirodzene pre normalne fungujucich dospelych ludi.
    • RedEagle
      Neberte to ako hate. Mne je len smiešne že herny server prevadzkuje partia slniečkarov z Pražskej kaviarne (nie je to myslene ako uražka) ktorých hry absolutne nebavia..radšej by prevadzkovali server ktory by bol zamerany na sexualne kauzy v hernej brandži, propagovaniu a podpore imigrantov a feminizmu *4*
      Ale vzhladom na to že su už vo veku kedy sa im neche začinat odznova a promo hier, reklamy ,,objektivne recenzie,, atd im vynaša dost velky finančny obnos..nejako to už pretrpia venovat sa hram.
      • TheGGG
        naprostý souhlas, možná by se měli konečně vybodnout na hry a začít se věnova svým socio-politologickým názorům. Chápu ale, že z games.tiscali se stalo místo, kde se shromažďují hlavně lidi otrávení hraním her a kde si mohou zchladit žáhu.
      • Magister_Peditum
        Kromě Grygara kdo to tu ještě probírá? A že označení "parta sluníčkářů z Pražské kavárny" nemyslíš jako urážku, ti nevěřím. *15*
    • a Bulíř
  • Bude někdy ten Metal Gear speciál?
    • Draken69CZ
      Bude součástí 24h retro speciálu v půlce prosince.
    • Keyz
      Prý po Witcherovi speciál *3* a dalších speciálech které nekecali. Anebo se vše přeskočí a bude rovnou MGS (i když ta série bude prý snad pokračovat)
      • Ale Witcher speciál už byl... http://games.tiscali.cz/tv/fight-club-special-zaklinac-19943
        • Keyz
          jo, tohle *15*

          To nebylo po kompletním vydání hry. Tedy blbě. Do hry ještě budou přídavky atd. Navíc ta ženská tam blekotala něco o tom, jak Gerald vypadá apod....To se tam opravdu hodí je to důležité. Zda má účes X / Y
  • Mart9
    Schylovalo se k velmi zajímavé diskusi o Hatred, opět ji Pavel uťal hned v zárodku. Kéž by moderoval Martin.
    • Mart9
      Bach samozřejmě...
  • "Vloger" z pořadu Hrajeme s Alim *1*

    Kvalitní host.
    • oVer9000
      Moc hezky sis ho zaškatulkoval. Já ho mám ve škatulce: "první tělesně postižený Čech, co se dostal na vrchol Elbrusu." ;)
      • Jack1947
        On je postižený? aha, takto by s do něj nemělo navážet aspon že to je hráč. Ten tady v tom pořadu se ještě zkousne ale uvítal bych i někoho jiného.
    • nastesti je natolik inteligentni, ze od aliho vycouval, clovek muze udelat chybu, pokud se z ni dokazal poucit, je mu to spis ke cti *5*
      • Mart9
        Vážně už v tom pořadu není? Bohužel všichni ho viděli v prvním díle a od té doby na to nikdo nekouká.
        • Kdyby na to nikdo nekoukal, tak to nevysílaj... což je fakt smutný a bere mi to víru v lidstvo.
        • ja na to nekoukam, taky jsem videl jen jeden z prvnich dilu a bylo mi stydno i za ne, ale psal to tu myslim lukas grygaru, kdyz byl u nich prvne ve fight clubu
          • Mart9
            Pozor, jestli si ho nepleteš s J. Králem, ten ve FC říkal, že nabídku vystupovat v Hrajeme s mAlim odmítl.
            • nepletu, rotu jsem tam videl a pak jsem psal k tomu jeho prvnimu fight clubu, ze je prekvapive docela rozumnej na to, ze vystupuje u aliho, no a lg mi na to napsal, ze to tam uz zapich
          • mě spíš vrtá hlavou, že to furt vysílaj, když je to takovej průšvih, asi na to dost lidí furt kouká jako guilty pleasiure a nepřiznaj to *4*
  • Chim
    K tomu hodnocení na steamu a k FMku... ono je to dost specifická hra, mám v ní nahráno nějakých 800 hodin a nejspíš v tom ještě nějakých pár set hodin strávím, ale stejně bych tu hru z těžko vysvětlitelných důvodů asi taky moc nedoporučil *1* .
    • Mart9
      Tahle hra má stejný problém jako třeba ty simulátory kamionů. Dříve nebo později se z té hry stane práce, v tu chvíli to přestávám hrát a nebaví mě to. I když poslední koupený FM mi vydržel přes 300 hodin, to je na mě neuvěřitelné číslo.

      Strašně mě tam baví starat se o tým, smlouvy, sestava, přestupy, ale jakmile dojde na zápas, na který musím koukat, abych ho mohl ještě nějak takticky ovlivnit, je to peklo. Málokdy jsem viděl, aby ti hráči plnili ty taktické pokyny, které jsem jim rozdal.
  • Chat jsem nestihl tak sa optám tu. Máte v plánu Fight Club s tématem o novém díle Might and Magic Heroes či rovnou sérii?
    • Mno trochu to opravím... ptal jsem se dřív než jsem shlídnul aspoň ten začátek kde je o tom menší debata moje chyba promiňte *1*

      Každopádně nějaký speciál jako byl třeba k sérii Witcher by si série Heroes zasloužila.
  • battlefront je taka verzia battlefieldu pre deti 6-12.
    • Tak to ti to musi padnout jak prd*l na hrnec ne ?
    • Jo, stejná cílová skupina, to je pravda. Ale z pohledu byznysu na tom není nic špatnýho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit