Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako mafie nic moc ale jako pokračovani Godfathera se na to celkem těším
  • Mafia 3 podle mne nestojí na špatném nápadu (naopak boj proti italským rodinám může být zajímavý), ale pro mne osobně ji táhne dolů několik zatím zveřejněných herních skutečností:

    - hlavní postava je neskutečný terminátor (stejně jako Vito), zatímco oponenti předvádí sáhodlouhé stunlock tanečky jen co je něco lehce škrábne
    - zveřejněná soubojová AI je naprosto zoufalá, nepřátelé jsou v podstatě kachničky na odstřel
    - zbraně mají falešný zpětný ráz: Clay sice mává rukama při střelbě, ale zaměřovač drží jako přibitý tam, kde jej chce mít hráč
    - SPEKULACE: zdlouhavé dorážecí útoky si pravděpodobně vynutí dočasné otupení AI (nebo dočasnou nezranitelnost) při jejich provádění, protože jinak by byly kontraproduktivní a k ničemu
    - boj zblízka jsou v podstatě popravy zblízka a AI řízené postavy se vůbec nesnaží bránit; je sice vidět že nepřátelé umí také zaútočit zblízka, ale na rozdíl od nich má hráč k dispozici instakill reversal
    - přítomnost rentgenové CheatVision featury; ono je to prý zdůvodněno tak, že "nahackujete" telefonní linky odposlechovými štěnicemi (???)
    - popisky, symboly a upozornění na každém rohu a každém relevantnějším objektu; hra v podstatě vypadá jako nějaká lehká sci-fi, kde neustále Head-Up Display zobrazuje futuristickému vojákovi informace o okolí
    - ještě větší zarkádovatění jízdního modelu, absence paliva (ty tam jsou památné momenty z M1, kdy automobilu došel kvůli průstřelu předčasně benzín)
    • Jack1947
      Řekněme si to hezky na PLNOU HUBU! ta hra stojí už ted za prd a je to zoufalá generická střílečka! *7*
  • jack
    Kabel vs. bagel :)))) A ano, souhlasím, Petr najednou není depresivní, apatický až limitně arogantní a je to super!!!
  • Neodpustim si hate na Pavla, ktery se nechtel vyjadrit k traileru na Rogue One, protoze to nesouvisi s hrami. Kruci, nejvetsi SW fanboy na games a dela caviky, pritom kdyz promitali "Novou nadeji" tak mu nehry voneli...

    Ale jinak vas mam rad kluci! :)
    • Tilwaen
      Počkat, největší SW fanboy na Games není Lukáš? Odkdy?
      • MikeR
        Já taky myslel, že je to Lukáš. A s přehledem. Od Pavla jsem "vtipy" na Star Trek ještě neslyšel. *1*
        • Mart9
          Proto tu má Pavel nick Luke
      • nightborne
        Odnepaměti =)?
        • Tilwaen
          Tak to jsem doteď žila v nějaké alternativní realitě. Vida, každý den se člověk dozví něco nového *4*
  • Mart9
    Ptát se nebudu, ale Petrovi se muselo nějak zadařit v osobním životě. Přibližně poslední měsíc dělá FC s úplně jiným elánem než ty předchozí.
    • Mně se teda nezdá. Je otrávený stejně jako vždycky. Pavel se snaží být plný elánu a energie, ale Petr to svojí pasivitou a znuděností vždy naprosto zazdí. Už proto mám raději hpod, který je kvalitou, zábavností a vkladem jednotlivých účastníků fakt naprosto jinde...
      • Mart9
        Není to pravda, otrávený poslední dobou právě není. A Pavel se snaží a má energii maximálně tak při úvodním představování účastníků.
        • Hlavně o většině témat nemá asi vůbec ponětí o čem jsou, protože vždycky něco začne vykládat a musí ho hned někdo zastavit a opravovat ho. Moderátor jak blázen ...
      • Zvláštní, že jsi si dal tu práci kouknout na opět další díl fight clubu a ještě se vybrečet v diskuzi. Co čekáš, máme tě poplácat po zádech a říct "jo, je to tak, máš pravdu.?
        • Názor sem může napsat každý, ať už je negativní nebo pozitivní.
        • Eh?
    • a když se mu zadarí ješte více, možná bude umet na začátku i pozdravit *3*
      • Ano, Péťu mám rád, ale to zdravení... :(
      • To by ho musel někdo slušně vychovat.
        • Přesně tak. Nejenže neumí Petr ani pozdravit, ale neumí se ani chovat. To, že dělá FC poslední dobou jinak, je jen reakce na naše stížnosti.
    • Meow
      Což je jen dobře, předtím se na něj s prominutím nedalo koukat. Teď to je paráda
  • TheGGG
    máte chybu v nadpisu... máte tam MafIIIE místo Mafie III... jinak hlavní postava je otřesná a nezajímavá až na půdu...
    • Jack1947
      Pravda ta hra by se neměla jmenovat ani Mafia ani nijak podobně...
  • Jo. Ohledne Mafie, S tema vyhradama souhlas. Ty takedowny jsou obcas hodne divny. Ale zvedavej jsem take :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit