Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Fakt je, že Poláček nezdraví. Nedávno jsem ho potkal na Kodaňské, běžel, sledoval stopky, a přehlíd mě jako krajinu. Taky by ho neubylo, kdyby se na chvíli zastavil, slušně pozdravil, potažmo se optal, jak se čtenáři Games líbí jeho stránky. Pak ať zas klidně letí, když už musí lámat ty rekordy.
    • sleepless
      Ajaj, to se omlouvám. Kdyžtak prosím příště nastavit nohu, to mě spolehlivě zastaví, a přivede zpět na cestu slušného člověka :)
      • Hehe, já už váš všechny potkal tolikrát, že byste měli rozbitej ciferník od těch nastavených nohou. *5*
        Ale v pohodě, když s vámi budu chtít prohodit řeč, udělám to určitě humáněji a asi spíš po vzájemné domluvě.
      • MickeyMutant
        Tak to prr. Nejsme přece někde na Twitteru, aby člověk jen tak podrážel nohy herním žurnalistům.
  • A Petr Poláček je ten šéfredaktor jehož zaměstnanci mají hrubky a překlepy i v titulcích článků?
    • to je ten šéfredaktor, co říká hostům ve Figh Clubu "Drž hubu vole" když se sám chová jako ubulená slečinka
  • Ach. Pan Poláček má tedy svatou trpělivost reagovat na zdejší jedince. Nějak mě nepobuřuje, že nezdraví ve FC, popravdě jsem nad tím ani nikdy nepřemýšlel, tak mě napadá, že když chce člověk psa bít, hůl si vždy najdete. Hoši děláte to dobře, snad se nenecháte otrávit. Vše dobré a hlavně nezvěte Vávru, ten člověk mě naprosto irituje.
  • trulikuli
    Plně souhlasím s kritikou na Petra Poláčka, že neumí pozdravit. Ať už Pavel, Aleš, Martin, či kdokoliv kdo se mihne v pořadu bez problémů hodí zdarec, ale Poláček působí arogantně, když je mu v každém díle zatěžko otevřít hubánka a vypustit pozdrav divákům.
    • sleepless
      Tak vás tedy tímto zdravím :)
      • Dost odvážné Petře.Dost odvážné...
      • trulikuli
        Děkuji, také Vám posílám pozdrav :). Neberte mě zle, ale opravdu to veřejně nepůsobí dobře. Jinak vaše názory ohledne her i muziky (myslím si správně, že Váš nick sleepless je podle výborného alba Anathemy? :) )jsou mi sympatické.
        • sleepless
          Ad pořádný pozdrav: díky a beru si to k srdci.
        • Mart9
          Jak roztál *1* *1*
          • trulikuli
            je třeba rozpustit ledy :)
  • No jo, Games uz funguje i jako forma psychoterapie...par anonymu si zas polecilo mindrak na Polackovi hned je jim lepe...vidite, co vsecho pro vas delaji? Jo pardon, ja zapomnel...DOBREEE RAAAAANO!
    • Mart9
      To spíš vypadá, že sis právě teď jako anonym poléčil mindrák ty sám.
      • Zdravim potrefenou husu... ;) BTW, kdyz mas registraci, fakt si myslis, ze uz nejsi anonym? :DD
        • Mart9
          Na to jsem vůbec nenarážel, ale když už to píšeš, tak si myslím, že jsem mnohem míň anonym než ty. Roky tady už vystupuju se stále stejným nickem, takže na mě většina pravidelných návštěvníků má názor. Ty můžeš být kdokoliv.
          • Bez komentare... :D
  • Voloslav
    Zrovna P. Poláček si kritiku nezaslouží, zdá se mi jako přirozený člověk, člověk bez předsudků a jak dole poznamenal flash, nepřetvařuje se. Nechce se za každou cenu zalíbit, což je fajn v této době, takže já doporučuji, aby jste se choval, jak se chováte, protože je to přirozené a celkově fajn.
    • Dejte mu už někdo ovoce na cestu...
  • funza
    Petr je borec *4* *4* *4* *4*
    • Inquisitor
      Jo, kdo má rád psy musí mít rád i lidi, to je jasný :D
  • Myslím, že pan Poláček by si měl nejdříve zamést před vlastním prahem, než začne opravdu neprofesionálně "rejpat" do konkurence. Pro ujasnění myslím tím tu "kolegiální" radu maskovanou za prachsprostý útok na kluky z Hrej.cz. Dělat ze sebe arogantního vola, to Poláčkovi jde velmi dobře evidentně :) *3*
    • hrej je potapajuca sa lod, Princ to pochopil uz davno. plechacek je mimo a pise totalne sr4cky
    • sleepless
      No, napsal jsem to na osobní twitter (nikam jinak), nikomu jsem nenadával, pouze jsem upozornil na to, že články daného autora jsou kontinuálně naprosto fakticky mimo, a webu to škodí. Nic víc. Pokud je upozornění na problém arogance, tak fajn. A argument chlapců, že jsem jim to mohl sdělit jinak - víte, Jirku Bigase jsem viděl 3x v životě, ostatní vůbec. Nikoho z nich nemám na twitteru, na FB apod. Jinak řečeno, nejsou mi blízcí, abych jim to pinknul do zprávy. A znovu opakuji, byla to poznámka na mém osobním twitteru. Když někdo napíše, že máme na Games faktickou kravinu, tak poděkuju za upozornění, a snažím se to napravit. Nehraju si ještě na ublíženého.
      • zdeeneek
        A myslíš, že oni sledují tvůj twitter? Kdybys to napsal přímo jim, tak by to bylo asi užitečnější. Já Jirku Bigase neznám vůbec, ale neměl jsem žádný problém si najít na webu Hrej.cz jeho adresu a upozornit ho na uživatele, který pravidelně v diskuzích urážel ostatní lidi, vývojáře a prakticky kohokoliv, kdo mu zrovna přišel na mysl.
      • Mart9
        To docela dává smysl. Je úsměvné, že my, co posloucháme hpod, Jirku tím pádem vlastně známe daleko líp *5*
        • sleepless
          Jak říkáš, jako pravidelný posluchač kluky opravdu znáš lépe než já.
    • CRYPT
      Ja pana Polacka nikdy nemel rad. Jsem jeste nezazil aby kdyz nekdo delal videa, nebo je ve videich neumel ani pozdravit. Fightcluby nesleduji, mne staci fakt ten zacatek, jak se kouka do laptopu a snazi se pretrpet dalsi fightclub. Nevim co tam vubec leze, kdyz ho to vubec nebavi... No uvidime jestli mi zase smazou prispevek, kdyz jsem o nem napsal neco negativniho
      • sleepless
        Fight Cluby netočíme, abychom se při tom ukrutně bavili, ale abychom, pokud možno, něco relevantního říkali či komentovali. A do noťasu koukám, protože sleduju chat. Nicméně, aj tak díky za názor. Beru to.
      • Mart9
        To nevim, proč by měl trapně zdravit kameru. Tyhle formality a hraní si na slušňáčky.... Ty ho snad u podcastu zdravíš do monitoru?
        • Njn, říká se tomu slušné vychování, zkus si to vygooglit
          • Mart9
            Zdravit kameru je slušné vychování? V reálu by tě jistě bezpochyby pozdravil.
            • Mart9
              Připadá mi to zbytečné. Určitě na pozdravy nečekám. Opravdu je mi fuk, jestli Bosák zdraví u přenosu všechny fanoušky a fanynky kvalitní kopané nebo ne.
            • zdeeneek
              Tys nikdy neviděl, že třeba v televizi redaktor na kameru vždycky pozdraví než začne mluvit? Třeba během sportovních přenosů pozdraví jak hosty ve studiu, tak lidi, kteří se na to dívají. Tobě to připadá zbytečný, ale ostatní to třeba berou jako výraz vděku za to, že věnuješ svůj čas jejich pořadu. Říct "ahoj" moc času nezabere, takže nechápu, že to někomu dělá takový problém.
            • sleepless
              V mezičase to mírně upravili, ale byl špatně od základu. Psalo se tam o prodejích Pokémon Go, psalo se tam konkrétně (kolik procent, přestože se to nedá spočítat) o přímém profitu Nintenda z prodejů hry, přestože Nintendo je "investor" Nianticu (stejně jako třeba Google) a akcionář Pokémon Company apod. Zkrátka tam nebyla de facto ani jediná informace správně. A nebyl to jediný článek v krátké době, na který mě kolegové upozornili. Nicméně to bylo naposledy, co jsem se k něčemu podobnému vyjadřoval. Štve mě obecně, když vychází nejenom na herních webech u nás fakticky pomotané články, ale pokud to redakcím a čtenářům nevadí, so be it.
      • tak ono kdybys byl sefredaktor webu a musel cist podobny prispevky jako jsi tady vyplodil, byl bys otravenej taky. Navic, je potreba ocenit ze se nepretvaruje, to se dneska v televizi nebo na internetu moc nevidi, kazdej je sama pretvarka a hraje nejakou roli..malokdo je sam sebou.
        • S tou přetvářkou máš samozřejmě pravdu. Abych se přiznal, je to asi poprvé v životě, co jsem Poláčka viděl, a můžu ti říct, že mi jeho vystoupení a projev v podstatě dost znechutilo sledování Fight Clubu. První dojmy z toho člověka jsou arogance a pocit nadřezenosti, pod takovým šéfem bych rozhodně pracovat nechtěl...
          Na druhou stranu jsem obdivoval jeho znalosti z herního průmyslu, ale to je samozřejmě dáno tím, kde se pracovně pohybuje.
      • Nesmazou, protoze stejne ani neumis psat.
      • Souhlasím s tebou, Poláček nepůsobí dobře.
    • Tak na hrej.cz ten článek o Pokémonech psal ještě docela nezkušený člen hrej týmu. Je sice dobrý, výborný na gameplaye, ale toto se mu podle mých informací moc nepovedlo. To se holt stává no.

      U Petra je blbý, že on až na výjimky vystupuje docela otráveně, znuděně a je těžké u něj rozeznat momentální náladu a tón, případně aroganci apod. Je zajímavý, že na gamesplayích snad vždycky hodně ožije, což mě vede k závěru, že by se měl více podílet na gamesplayích, které jsou s ním až překvapivě zábavné.
      • sleepless
        Není to poprvé, co se tu v diskusi řeší, nejenom v mém případě, jak se tváříme, co máme na sobě apod. Chodí to ve vlnách, už jsme si zvykli. Nicméně, obličej si asi nepředělám, na výrazu zkusím zapracovat, ale v prvé řadě vždycky půjde o to, abychom něco relevantního říkali. Každopádně, díky za připomínku :)
      • Mart9
        A co přesně v tom článku bylo špatně?
  • nechcete na games hodit zase stary desing ? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit