Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady se musi schazet nejaky klub masochistu...denne cist a koukat na neco, co nesnasim...anebo se tady jenom slezaji upicovanci... :D
    • frag.ment
      Snad každej PCčkář ví, že v nastavení zvuku je i ekvalizér, kde si můžu v případě potřeby vytáhnout 3kHz nahoru (+- lidský hlas) a zbytek potlačit, ne jen šašit s hlasitostí. Otázka 20s. A to říkám jako konzolista mimochodem.. *3* Sad: máš recht, už je to tu jen samej stěžovatel na všechno a na všechny, nechápu.
      • Jack1947
        Nevím jestli tohle by jim zrovna pomohlo ale budiž.
        • frag.ment
          Většinou je u zvukovek přednastavený Game nebo Music profil, který tuhle část zvukového spektra (mluvené slovo) potlačuje.
          • Draken69CZ
            jj máš pravdu, když se stáhne na 0 všechno do 250Hz tak se to dá poslouchat *3*
            • Jack1947
              No já to spíše myslel na tom jejich mikrofonu.
  • zvuk nema ani zmysel riesit. To uz nieje ani smutne ani trapne ze po tolkych rokoch, web ktory sa "hra" na profesionalitu furt riesi zvuk. Ja by som Vas osobne radsej poprosil, nerobte, respektive nediskutujte o nejakych analyzach a teme typu Oculus. Vecsinu casu trepete z cesty a este to ani nepodavate ako vas sukromny subjektivny nazor ale ako nejake fakty. A ani ked 20x za minutu padne asi vase oblubene slovo koroporatny, asi to ma dodat vaznost diskusie, tak to furt nebude lepsie. Nehovoriac ako sa Martin vratil k svojemu oblubenemu jakoby. To bude asi nejake zaklinadlo. Radsej sa bavte o hrach, tam vam to mozno este uverim.
    • o hrach? sak oni nic nehraju :D vysiel Resident. nic. vysiel Nioh. nic. ani recenziu este nemaju, hlavne ze sa recenzuje kazdy pixel art sh1t ktory nikoho nezaujima.
      • Proč vy dva nechodíte na nějaký slovenský web o hrách? Když vás to na Games.cz tak hrozně prudí? Mimochodem kauza Oculus / Zenimax je zajímavá a jsem rád, že o ní mluví. Spoustu věcí je doměnka, samozřejmě, některé informace se prostě sehnat nedají. Ale i ty doměnky jsou lepší než nic.
        • Pardon ale tento Vas argument je tak blby ze na neho mozem len rovnako deb*lne argumentovat - prco vy Cesi nechodite na tie svoje Krkonose namiesto exovania do Tatier ked na to nemate? To je asi rovnako blby argument ako ten vas.
          Jedna vec je dominenka alebo nazor redaktora a druha ked sa hovori totalne z cesty. Ako vraviet o Carmackovi ze to je najky hipstersky indie vyvojar ktory ani netusil co robil ?$%?$#?. Absolutne sa nespomenul ani fakt ze Zenimax kupil idSoft pocas yvvoju Rage ktory zdaleka nevysiel ako mal takze ak Zenimax na nom neprerobil tak urcite kruto nezarobil, nehovoriac ze pocas vyvoju Doom4 sa im prakticky rozpadol iD Software. A ludia do ktorych vlastne investovali im odisly prave do Oculusu - Carmack a 8 dalsich vyvojarov enginu. To zaboli daleko viac ako VR technologia kde sa ani dnes netusi ci z toho bude nejaky mainstream a hlavne ci sa na tom bude dat nejak slusne zarobit. Pre Zenimax je strata Carmacka daleko horsia ako cele VR. Skor mi pride ze ta zaloba je prave kompenzacia za tieto straty a davaju to "vyzrat" Oculusu a Cramackovi. A dalsie veci.
          • Debilně argumentuješ už od začátku. Jen poukazuju na to, že když se ti nelíbí, jak podcast dělají na Games, nemusíš se na to dívat. A je jedno jestli jde o zvuk podcastu nebo jeho obsah. A v Tatrách jsem nikdy nebyl a ani se nechystám.
  • Bohuzel se musim pridat s komentarem ohledne zvuku...vetsinou se divam doma a proste si zvysim hlasitost na bednach a nic neresim, ale ve stredu jsem doma nebyl a fc jsem sledoval na tabletu...musel jsem si dat hlasitost na maximum a i tak jsem neslysel vse...nechci koukat na diskuze na hrej, protoze Vas mam radsi, ale musim priznat, ze posledni dobou u me hrej ziskava na oblibe. (nejde jen o diskuze, tesil jsem se na gamesplay nioh, ale uz ho mam z hrej za sebou, a podruhe uz ho asi potrebovat nebudu)
    • Souhlas s hrej.cz. Na to, ze tam delaj web ve trech, tak stihaji recenzovat a hrat v letsplayich nove hry jeste ten tyden, co oficialne vyjdou. Tady je tech sasku kolik, sedm (?) a jsou uplne jinde (ano, pozadu).
      • Draken69CZ
        Ve třech? Jirka Bigas, Pavel Makal a třetí je? Já mám pocit, že třetí není ostatní jen občas docházejí na výpomoc popřípadě na nějaké LP video.
        • To neni úplně pravda, občas se chlapci napijí a i přesto jdou psát. Rozdíl v kvalitě je tak výrazný, že bych se ho nebál nazvat prací jiného autora... To už nám dává čtyři lidi. :P
  • flash789
    jeste stesti ze nikdo z kluku nemel treba na nose nejakyho mega bedara, to by byla cela diskuze jen o tom. je to jako kdyby nekde pristali ufoni, nekdo je vyfotil ale zaroven by tam stal ve vyhledu chlap s rozeplym poklopcem a bylo videt ze nema trencle, razem by se cela diskuze venovala jen tomu, nejaky ufoni koho to zajima..lidi jsou desny telatka.
  • Mi se zdál zvuk kvalitou v pohodě. Musel jsem ale zesílit na maximum a taky to byl nezvyk slyšet hlasy většinou jen z jednoho sluchátka. Taky jsem měl pocit, že na mě pořád mluví kolega a otáčel jsem se na něj :)
    • Tilwaen
      To moc jako kvalitní zvuk nezní.
  • Takze vyreseno...LV426 a jeho 15 bratranku to prijedou nazvucit - zvuk jim bude samozrejme bezet v stabilnich 60 fps.
    • Taky jsem si říkal, že jeden bratránek to nemohl všechno stihnout... *4*
  • Inquisitor
    No jo tak to dávejte bez původního znění s titulky a bude klid.
  • Ten konec je nějaký divný ne?? Něco se vystříhalo??
  • No, me ten zvuk pride v pohode :). Samozrejme mikrofony polozeny na stole budou brat bordel typu mlaceni do stolu, kdyz budou mluvit smerem od mikraku tak to bude hur slyset atd atd, ale to se da vsechno poresit - dat mikrak na rameno ci pod nej hodit kostku z molitanu... naucit mluvici mluvit na mikrak... a pripadne kopupit za par kacek akusticky molitan a prdnout to kolem nich...
  • Já teda nevím,co všichni pořád máte s tím zvukem,mě to přišlo úplně normální,slyším krásně. A ani jsem nemusel vytáčet hlasitost do extrémů. Pořidte si normální věci na poslouchání. Asi máte všichni doma odstrašující hardware na poslech. Podotýkám,že mám uplně normální sluchátka nebo bedny. Ty vaše "krystalky" bych teda chtěl vidět. :D
    • pokud ti todle přišlo normální, tak by mě zajímalo tvůj názor na pár desítek minulých podcastů
    • tak asi budes brzo hluchej, normalne mam hlasitost v systemu na 50%, na yt video od videa, takt zhruba v pulce prumerne, tady jsem neco slysel az na 100%/100%
      • oVer9000
        ON bude brzo hluchej, když to slyší v pohodě? A ty to musíš maxovat a neslyšíš? Seems legit. :D Jojo, to ON má sluch v nepořádku. :D
        • protoze ma ty sluchatka asi dost hlasite, kdyz je nepotreboval osolit, ty chytroline

          jestli to nevis, tak sluch se jaksi neregeneruje, takze kdyz si ho znici, bude hluchej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit