Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daver
    Občasný speciálek o něčem jiném rozhodně neuškodí. Přestože je tohle portál o počítačových hrách, tak speciály o Pen and paper RPG, Wargamingu nebo deskovkách zde své místo mají, neb hromady her se tímto inspirují, některé mechaniky počítačových her z výše zmíněných věcí vychází.
    Za mne palec nahoru za tenhle podcast, byla to sranda :) a kluci se vyznaj. Teď to chce časem podcast s wargamingem a RPG a bude tu celá svatá trojice, ze které počítačové hry vychází :D
  • zaty
    Dobrý díl. Zavzpomínal jsem na dobu, kdy jsem hrál MtG a Dračí doupě. Bohužel teď na deskovky nemám spoluhráče, se ženou do dáme občas Scrabble a ona nic jiného hrát nechce. Neexistuje něco jako desková seznamka, kde by lidé hledali spoluhráče? :-)
    • Zkoušel jsi Zatrolené hry?
  • Mart9
    Překvapila mě zábavnost a kvalita podcastu vzhledem k tomu, že deskové hry neuznávám.
    • Myslis, ze kdybys je uznaval, byla by kvalita toho stejneho podcastu jina?
      • Mart9
        Z mého pohledu určitě.
  • Za mě palec nahoru za deskovky :-) i když jsem chycen podobně jako Alesove a Patrik. Nicméně to bylo fakt zajímavý a na rising sun se mrknu ;-)

    Jinak podle mého zkromneho názoru must have hra je v současnosti Arkham horror. A myslím ze je to i dobrý začátek pro ty kdo chtějí s deskovkama začít o trosku víc.

    Ctulhu do každé rodiny *1*
    • IMHO Eldritch horror je novější a přístupnější.
      • Pravda... jen pro majitele Arkhamu je to uz trosku zbytecna hra... jinak souhlasim ze Eldritch je o chloupek lepší ;)
  • KamilZm
    Jako byl to dobrý a zajímavý pokec, ale zase že bych tím chtěl, byť jen občas, nahradit klasický Fight Club, tak to ne :-). Když to budete dělat paralelně, obdobně jako HW Podcast, tak v pohodě :-)
  • Web o hrach, tema o deskovkach a o Cyberpunku 77 ani zminka. Bardzo zaniedbane, proszę pana! Kazdopadne jako mediem nepolibenemu dostatecne zazivny, poslouchatelny a doposlouchany (coz standardni podcasty bejt prestaly).
    • ales.smutny
      Ale Cyberpunk 2020 (tedy ta předloha 2077) je pen and paper RPG, pokud vím, ne? To řadíme ještě trochu jinam než deskovky, ale tím by se daly zaplácnout další dva podcasty raz dva ;) Takový hodinový monolog o Vampire the Masquerade, hmm hmm...
      • No, jediný co hrozí je, že si to taky poslechnu, takže směle do toho :) Nabourávat setrvačnou repetitivnost!

        Kdo slyšel 100 standardních podcastů "události týdne+dotazy/dokolečka, dokola" tak si těch dalších "100+" dovede představit. Potažmo o kolik přijde, když u nich nebude. RPS má formát (téma+co, kdo hrál), za kterej jsem vás vyměnil.
        • Jó bylo by fajn, kdyby FC byl víc o hrání her :-), né o tom balastu kolem her :-), tedy pro mě jako diváka. Jestli to ale lidí baví chápu, já se bavit nemusim *3*
      • Khanemis
        Rozhodně jsem pro speciál o V:tM, případně rovnou můžeme zahrnout celý World of Darkness, tam je toho k vyprávění až až:)
      • tak udělejte speciál :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit