Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    vašek zase dostal takovou sodu hnedka z kraje LoL... nevím jestli je to random nebo nějaký running joke ale baví mě to..

  • h0p3

    Nic proti "nové" redakci, ale Games už hold nejsou a nebudou, co bývaly. Čas vrátit se k LEVELu.

    • radim.zaty

      Komu že to vzdáváš hold? ;)

  • Mart9

    Takže Pavel si opět neodpustil ubohý vtípek ke Kingdom Come. A opravdu hodně mě překvapil Aleš, když tu hru v podstatě nehrál. Pouze Adam se tentokrát ukázal jako opravdový odborník a KCD pochválil.



    • Llour

      Alešovi hráčské schopnosti končí někde u Assassins creed. Pokud po něm chceš víc než spam jednoho tlačítka, odchází.

      • PreidaQ

        No pokud vím, jak je Aleš dvorním recenzentem Total Warů, dále všehovšudy recenzoval třeba Crusader Kings 2, Nioh, Bloodborne, Tyranny, Football Manager atd. Leda že by se mu tohle stalo až spolu se  šéfredaktorováním.

        • Llour

          Však taky od té doby, co dal Rome 2 9/10 i když to byla v době vydání naprostá šílenost už jeho recenze nečtu (moje poslední předobjednávka v životě)

          • horrido

            To je člověk který dá nepovedenému TW  8/10 či 9/10 aby za rok u dalšího TW napsal že ten minulý nestál za mnoho, ale tenhle už je dokonalý.  Jako recenzent naprosto bez kreditu už od angažované recenze Silent Hunteru III ještě na Hrej.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit