Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MWars v XNA? Jsem mile překvapen. Jsem si původně myslel, že je to jen "téměř bezstarostný" framework pro C#-isty, aby si mohli udělat nějakou tu hříčku v .NETu.
    • XNA je v podstate managed wrapper nad C++ DirectX knihovnama plus par pridanych features jako je compiler assetu, game smycka a par zakladnich shaderu. Uplne v pohode v tom udelate kvalitni hru jako na normalnim DirectX. Treba Orbitron: Revolution, co tu nedavno byl v clanku je komplet v XNA nebo napr. Bastion atd.
      • smejki
        Tak, tak, i Magicka je na tom postavená.
  • pekna blbost, http://www.youtube.com/watch?v=q0Y6HeyaWwU ta munice kterou strili lod je pozemska
  • BTW jak se tu nekteri otiraji o uroven podcastu, mel bych taky jednu poznamku. Se zmenou moderatora se zmenil styl a tento styl mi proste nesedi. Prestante to prosim delat timto serioznim stylem a vrat te se zpet k tomu uvolnenemu. Dik
  • Par poznamek.
    1) Novy xbox bude na 99% predstaven na E3. Vetsina velkych studii uz ma podepsane NDAcka a znaji i technicke detaily. Dev Kity jsou v podstate na spadnuti.

    2) Problem MMOckek na XBOX 360 jsou predevsim podminky, ktere si MS stanovil. Posudte sami. MS chce, aby MMO na XBOX 360 bylo subscription based a minimalni mesicni platba $10. Je pravdepodobne, ze tyto podminky budou upravovat nebo je zrusi uplne, ale necekal bych nejakou zmenu na soucasnou verzi konsole. Osobne si domnivam, ze na X360 uz zadne MMO nevyjde.

    3) I herni vyvojare neberou ty ostatni vazne. Ono je to i tim krapet "namyslenym" uvazovanim nekterych hernich vyvojaru, kteri se domnivaji, ze delaji neco super tezkeho ci vyjmecneho. To je i to, co zaznelo v podcastu a je to uplna blbost. *1*
    Uplne nejvetsim problemem hernich firem je jejich absolutni nevyspelost, ktera si tyka project managementu. Az na vyjimky herni vyvoj je proste stale garazovka.
  • Já už to neměl ani odvahu pouštět... po tom co jsem minule slyšel tu úroveň, tak jednou a stačilo mi ...
    • Pusť si FC 58, nejlepší díl vůbec. *4*
    • Ze nabuduce daju mikrofon do analu veverky *1*
    • Jooo? Tak kterej podcast podle tebe stoji za poslech vic nez FightClub? Povidej...
      • Hele ty podcaste .. mně není 15 jako většině dětem co to tu tak obhajují ..
        • Tak asi hodnotis podle necoho, co nastavuje latku tveho vkusu a me zajima co to je.
  • Domrvili jste level a ted stejna squadra dodela i tenhle web. Amen *8*
    • Je to asi takto :
      Maminko a taticku muzu delat recenzenta u Tiscali.cz ?
      Jiste Pepicku, maz uz 12 let *11*
      • Blbost.
        V 12 sa z Tiscali.cz odchadza *1*
    • Ano spravne, svym odchodem domrvili LeveL.
      • Tak proč odcházeli? Mohli zůstat v Levelu. V tuto chvíli by měl čtenost 500 čtenářů...
      • To je fakt. +1
  • blahorodie
    lol. To je nejaky spolok travičkarov ? *2* Lunik IX Fight club *1*
    V poslednom case Replay a FightAnalclub sto ji za hovn... Gratulujeme *11*
    poslechnete si radeji http://www.youtube.com/watch?v=-NoTKug1GRA&feature=related
    Deti *2*
  • Ellendway
    Skúsime to cez vesmír! Teď mi to dochází :D http://www.youtube.com/watch?v=1IIkEsowAs4
  • Chtelo by to vic lidi jako je Marek do herniho prumyslu.
    • Pokusim sa ho aspon napodobnit :)
  • calwin
    resetovať jeden sektor? stačí tam spraviť živelnú pohromu a vyhnať z územia hráčov... nastane reset a budú aj asteroidy :D...

    a vážne napíšte Carmackovi nech príde že vyhral v ankete :D toto ma dostalo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit