Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super podcast! kvalitny host, zaujmava diskusia. lukas sa mi viac hodi ako moderator. super ze uz aj peter sa nehra na takeho blbecka ako kedysi a je z toho popi*i pokec!
  • Cosi
    Lukáš a Petr byli oproti Martinovi a hostovi potichu.
  • Lynch
    V muzeum „Arcade hry“ hry jsem byl o prázdninách a musím uznat, že je to prostě bobma! Naprosto luxusní atmosféra, super automaty a vynikající zábava. Sepsal jsem o tom i malý článek na svůj skromný blog. : http://mackame.blog.cz/1111/arcade-hry-muzeum-hernich-automatu
  • blahorodie
    V ceskej republike je povolene aby na nete sa volne sirili fetaci ?
    • naser si, nacku!
    • wut?
  • blahorodie
    Pane Boze , zabite ma *8* TOTO UZ NENI NORMALNE !!!
    • Dobře. Kam mám přijet?
      • blahorodie
        Najprv nepis ako anonym chujko *12*
  • Když je tady takováhle chvála nebo kritika na různé moderátory, co kdyby se Pavel a Lukáš střídali, ať si každý přijde na své?
    • Ať se střídaj, jak chtěj, hlavně ať není BADovski moderátor a Grygar hostem!
  • Konecne opat Grigar....ako s nim je pod cast 1 000 000 krat lepsi... Bez srandy ci zbytocnej kritiky, Grigar je kraaaaaaaaaal, a prosim dajte mu viac priestoru...
    • Keď ho pekne poprosíš, možno ti dá aj telefónne číslo *14*
    • Grifus
      Uz tu zacinate byt trapni s hatovanim Dobrovskeho. Ja jsem osobne rad ze si kluci na Games prizvali a verte nebo ne, nejsem zdaleka sam...
      • Dobrovský je kvalitní host a průměrný moderátor. Grygar je průměrný host a kvalitní moderátor.
    • Oh, to je lásky...nicméně musím říct, že mi taky jako moderátor sedí víc Lukáš než Pavel.
    • 13_11
      Žij dlouho a blaze.
  • Ten obrazek pred spustenim je hodne dobrej *1* . Péťa měl asi fazole. *1*
  • hele ja sem to prestal sledovat od ty doby co to neuvadi grigar .. nevite jestli se tam jeste nekdy vrati ?
    • Trol.diskuzni
      Tenhle a příští díl bude uvádět, pak zase ten Goodovský... *9*
      • tak pohoda .. aspon obcas ze tam bude
  • Trol.diskuzni
    No konečně... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit