Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S Drdou nejluxusnější díly. Jindy poslouchám poslouchám, kouknu polovina podcastu pryč a ted poslouchám poslouchám a hle konec. Zvěte ho častějc ne jen kvuli nějakej gamese co hrál.
  • Keyz
    Tanz mit Drda!

    To je prostě hit *5*
  • Kde je ta naravka ako drda hovori o tej aplikacii
  • Sleduju Indian a podcasty Eurogameru, ale váš Fight Club je o třídu vejš. Opět skvělá práce a ta hodina utekla jako voda. Obzvlášť v porovnání s Eurogamerem to je jako nebe a dudy.


    A Drda je král *1*
    • Pravda. Tak eurogamer podcast jsem poslouchal jen jednou je to tak 4 měsíce nazpátek a po 5 minutách to vypnul. Nevim kde to nahrávaj, ale nebylo jim nic rozumět a Indián to samý. Tam zas mlela banda pubertáků o 10 let mladší než jsem já to já si radši poslechnu veterány, který sleduju už léta.
  • Jaker
    Já bych si Drakena docela přál. Už je to hodně dlouho co jsem o něm slyšel. Jinak podcast perfekt. Jste jediný podcast který vydržím vždy v klídku do konce. Jen tak dál.
  • Keyz
    Tak super "Drda znělka" mně připomněla jedno dobré video.
    http://www.youtube.com/watch?v=3I81Kr_y0bA&feature=plcp

    Ten borec se taky nechá je tak vytočit když jde o jeho osobu.
  • Phillios191
    Super pupek, Carl...
  • Capain Morgan, dobrý výber. Mám podobný vkus. http://i48.tinypic.com/2ppao3p.jpg
    • Cosi
      Kapitán Morgan je jen vyhypovaná značka. Není nic zvláštního.
      • Tak samozrejme, dajú sa cucať rumíky aj za 40€. Inak neviem čo je na tom prehypovaného o.O
        • Cosi
          Zkuste jednoduše rum golden key za 170 kč verzi spiced , za 200 kč verzi gold.
      • presne tak, ale proti Tuzemaku je to porad krok spravnym smerem (od Bramoracky smerem ke Kube)
  • Mopped
    Já Drakena nechci. Raději bych tam viděl třeba Papíka, Malého a pak samozřejmě oba bolobohy.
    • Papíka? Bleargchful.. Ale Andreje a Ice na posezeni, to zase jo, teda JO
  • Může mi prosím někdo říct kdo je to ten Draken. Jsem pro oživení/ozvláštnění FC všema deseti, tj. chci ve FC Drakena, tak se chci zeptat kdo/co to je zač. *1*
    • MikeiXX
      To je Ondřej Průša. :) Herní novinář a bývalý redaktor a později šéfredaktor LEVELu. A momentálně pracuje v Tiscali.
      • deridon
        já si dnes za boha nemohl vzpomenout na jeho jméno, které používá mezi smrtelníky a on to byl ten Průša.. Draken je prostě drak!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit