Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děte do hajzlu s neustálým urážením National Treasure. Je to perfektní žánrovka se vším všudy 1 i 2, navíc z vlastní hlavy autorů a ne zkopírovaná hra, to dovede každý. Navíc s trojkou se stále počítá. Jsem zvědav na ten "zázrak" od Sony... Navíc hudba NT už nejspíše nikdo nepřekoná, ta doslova vhání slzy do očí...
  • Já rozhodně filmy s podobnou tématikou vítám. Dobrodružné filmy po vzoru Indiana Jonese, Allana Quatermaina a dalších mi na filmovém trhu hodně chybí.
  • lovci pokladu s cagem byli velice fajn filmy, na imdb to taky melo docela solidni hodnocení (skoro 7)
  • MrSanta
    Byl bych s tím nadšením opatrný. S tou drsností a krví to určitě nebude tak slavné, protože rating. A tohle v žádném případě nevidím na víc jak PG-13.
  • "Filmové Uncharted bude prý jako Lovci pokladů, ale dospělejší a drsnější", takže to vlastně vůbec nebude jako Lovci pokladů *3*

    P.S. Lovci pokladů ale byly na druhou stranu fajn dobrodružná oddechovka
  • Takže páni redaktoři: Každý má jiný vkus a každému se líbí něco jiného. Mě se například Lovci pokladů velice líbily a osobně jej považuji za velmi povedený snímek. Tak nám prosím nevnucujte vaše názory a zachovejte si určitou neutralitu, která je pro podobné řemesla nezbytností. Děkuji
    • Magister_Peditum
      Spíš bys to měl adresovat na osobu Jonathana Kadina. Že autor článku s jeho hodnocením víceméně souhlasí je už něco jiného. Ostatně já bych to mohl jedině podepsat. Cageův poslední relativně dobrý film byl Obchodník se smrti a to jen z toho důvodu, že se nebral příliš vážně.
      • lovci pokladu se taky neberou važne
        • Magister_Peditum
          Ty jsou blbý kvůli samotnému ději. *15*
      • Cage je jeden z nejhorších herců současného Hollywoodu. Zbité štěně Cage. Ať dělám co dělám, pořádný herecký výkon by ze mě nevypadl, ani kdybyste mi drželi postoli u hlavy.
      • Cage to je takový druhý Seagal jen má o třicet kilo méně. Když chceš spláchnout peníze do hajzlu dej je na film těchto dvou borců. *2*
        • Mně se líbilo Proroctví, jenže jak film postupoval, tak se z toho stávala čím dál tím větší sratschka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit