Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stephano

    Já se hodně těším Miluji historické filmy i ty méně. Od tohohle očekávám něco jako od Gladiatora. Hodně akce, výprava, kamera, zvuky, menší historická přesnost. Kdyby nic jiného, alespoň se diváci v USA dozví, že existoval vojenský génius Žižka (přál bych si pletichy šlechty, nejednoznačnost postav na obou stranách atd.), obsazení super, dabing je fajn, originál je podle mně trošku lepší. Zápletka může být dobrá, byť je tam třeba ta Love Story, nebo že Žižka zachrání Evropu. Už to chtělo u nás film hollywoodského pozlátka. Jinak máme super filmy i tak. Byť to bylo v 90. letech a na přelomu o dost lepší. Z poslední doby se mi líbil Král od Netflixu.

  • Gulivera84

    Vypada to celkem snesitelne ne, "historicka" akcni rubacka na jedno podivani.... kvalitu jako Posledni Souboj necekam, ale  rozhodne pujdu podporit do kina...proc ne, ze...

    A kty hre, doufam ze to bude neco jako spoj tri vozy, nebo nejaka takova oddychovka 😉

  • stihac10

    Alespoň ty kostýmy vypadají dobře 😉

  • jestli to nejlepsi je v traileru, tak radsi nechci videt zbytek...

  • zx_spektrum

    Parodie na středověk v parodii na film v doprovodu parodie na hru, všichni se nemůžeme dočkat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit