Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    každopádně mají respekt za to, že ten vzhled sonica předělali na přání fandů, místo aby své fanoušky uráželi, jak je dnes v hollyweirdu zvykem... dle palců na horu u traileru na YT a internetových reakcí si napravili reputaci

  • Jack1947

    Tak stejně to zkouknu pobavím se a hned asi i zapomenu... tomáte tak když amíci se  někam zas sero...

  • Cvicme_v_rytme

    Škoda, že už nemňouká. A namachrovanost a předchozí vzhled mi nevadily. Druhý trailer na mě působí víc dětinsky.

    • MalyZeli

      Ja su spokojen, Sonic vypadal strasne v prvnim traileru, ted je to fajn. Ze to bude film spis zamerenej na decka? No to me po**r, to by me nikdy nenapadlo... taky by me nikdy nenapadlo ze bych na tohle sel do kina, ale tedka o tom premyslim uz jen proto abych podporil Paramount Pictures za reakci na reakci. 

    • Přesně tak. Jakkoli vypadal v prvním traileru jinak a divně, tak nepůsobil tak na sílu "vtipně" a hloupě. Popravdě po prvním traileru jsem si říkal, že to bude dobrá blbůstka na jedno podívání. Po tomhle to ani vidět nechci. 

  • drasta

    No to je ale bzunda.

  • CRYPT

    Nechci bejt hnidopich, stejne se na toto divat urcite nebudu, ale SEGA + Sonic, nemelo by to byt zasazeno do Japonska? ( <3 ) Pamatuji se, ze jsem se dival tak dva mesice na par let starej Sonic  Retro Gamesplay s Pavlem a Honzou a nevybavuje se mi ted presne, ale mam takovej dojem, ze SEGA je Japonska a Sonic byl vytvorem nejakeho Japonskeho vyvojare. Proc to je to zasazeno zase do Ameriky? (Mozna Kanada, mozna USA, nepoznam to). Mozna proto, ze na tom maka filmove studio v Americe... Je to skoda

    • SalemCZ

      Protože to točí Američani a ne Japonci. 

      Buď rád že tam není Čína jenom kvůli tomu aby se toho prodalo víc.


      O Pavlovi a Honzovi tady nemluv mohly by tu být lidi na to hákliví ještě.

      • Ten skrytý text to je teda mega vychytávka!! :)

        • SalemCZ

          Většinou by to mělo být na spoilery

    • TheGGG

      protože amík nekouká na věci, kde nejsou amíci a když něco kde nejsou amíci vyjde, tak to hatuje nebo ignoruje a natočí si vlastní verzi... 

    • kdyby to nebylo v usa, tak na to většina amíků nekouká a skončilo by to tak, že by si natočili vlastní verzi, tak jak to dělají s filmama nebo seriálama.

  • BoB.2

    Trailer v poho.

    • uher

      Lháři...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit