Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tushan
    groovy *1*
  • Animovaný film? ANO! Ale film? NE! Pochybuju, že si člověk utřvoří nějaké pouto s hollywoodskými herci co jim nebudou ani podobní a budou mít jiný hlas. Leda kdyby vybrali hooodně podobné lidi, ale s audio stopou ze hry. Jinak to raději ani nechci vidět ...
    • Drakersss
      Třeba takovej Hugh Jackman vypadal v tomhle filmu uplně jako Joel skvěle by se hodil do filmu http://www.csfd.cz/film/257071-zmizeni/galerie/?type=1
      • Ano to máš pravdu je mu dost podobný teda zrovna v tomhle snímku. Nicméně pro mě to bude stejně Wolverine. To je právě ta potíž se stejnými herci a účinkování v jiných rolích, když je má člověk zažité už nějak jinak. Je pak těžké ho přeřadit do jiné role :) Raději bych byl pro animovaný na to bych klidně šel a věřím, že to bude stát za to :)
        • Drakersss
          Jináč já taky nejsem moc pro filmový The Last of Us už bych si chtěl zahrát The Last of Us 2.Nechci ho hlavně proto jelikož hlas by měl Joel uplně jiný Ellie a prostě všichni.Jak říkáš ať radši udělají animovaný a nadabovaný lidma jako ve hře *4*
  • Do prd3le... tak hlavne, ze sa pri mene Sam Raimi spominaju primarne 3 diely Spidermana... Ale to, ze prave TENTO CLOVEK zaroven stoji za absolutnou filmarskou lahodkou a nesmrtelnou legendou menom Evil Dead 1-3.......... to je asi totalne jedno, vsak? Ale jasne... radsej sa spomenu prve tri diely Spidermana, pretoze tie poznaju aj male deti a Evil Dead, ktory vznikal v starych dobrych filmovo-beckovych 80. rokoch, tak to nie.
    Nabuduce sa, prosim, zamyslite, co vlastne napisete do podobnej novinky a specialne, ak spominate urcite legendarne osoby, akou Sam Raimi jednoznacne je. Faktom vsak je, ze primarne ho uz vlastne do pomyslenej siene "Filmovych legiend" dostala prave seria Evil Dead a nie poletujuci Spiderman (hoci aj toho spracoval viac nez dostojne). *7*
    • Overwatch
      Na "Lesního ducha" jsem jako malý potají koukal na VHSkách s jednohlasným rychlodabingem, takže moc dobře vím o co jde :). Jen sem to nezmiňoval, protože v kontextu dnešních filmů je to už vcelku jedno. Navíc to jsou 30 let staré filmy a z pohledu budoucích Raimiho filmů je relevantnější jeho aktuální tvorba. Ale souhlasím, Evil Dead je boží.
      • "Jedno"? LOL. Evil Dead je to absolutne nejstezejnejsi, co kdy vytvoril (at se to kdekomu libi nebo ne), je to to co ho dostalo k vetsim (cti: drazsim) filmum a jako takovej je nutny ho zminit... Reverzni, vuci vetsine ctenaru submisivni pristup typu "dnesni publikum uz Evil Dead nemuze znat, tak ho nezminim, i kdyz je to klenot a zaklad tvorby toho rezisera" je malinko na hlavu. *8*
  • nejdrive at natoci Evil Dead 4 *14* ! a pak klidne Last For Us *7*
  • Já doufám, že se inspirují filmem Cesta jako to udělali tvůrci.
    Já tu nechci mýt nějakou nesmyslnou akci.
    • houmrhoumr
      tak jí nemyj *1*
  • Danny28
    Podle mě se na Joela hodí jedině Dylan McDermott... A Ellen Page? Vždyť se jí ani nelíbilo že do hry použili její podobu na postavu Ellie *15* Já říkám nebrat....
  • Taky se přidávám k názoru, že filmová adaptace nemůže přinést nic, co by dojmy ze hry vylepšilo. Spíš naopak. Navíc díky stopáži filmu to může celé působit uspěchaně. Ale přivede to k látce i lidi, co hry nehrají a o to tu asi jde.
    Na roli Ellie by byla fajn AnnaSophia Robb.
    Jinak je tu někdo, kdo sleduje Walking Dead seriál ? Akutální epizoda mi Last of Us dost připoměla. Daryl a Beth mi v ní přišli jako Joel a Ellie.
  • Jen ať to u Joela není takovej castingovej fail, jako třeba u Max Paynea -> Wahlberg.
    • kubi-wan
      Wahlberg nebyl jako Payne špatnej, ale ten scénář byla prasárna, která z celý adaptace udělala nudnou ptákovinu... asi jako u DooMa.
    • jojo, maxe payna měl hrát Dominic West.
  • Inquisitor
    Film o filmu
    • Spíš evoluce, kterou si The Last of Us zaslouží.

      Největší problém, kterej ta hra měla bylo to, že to byla hra.
    • Tak nějak.
  • tady je zaručeno, že film bude horší, protože samotná hra je skoro film, ale těží z herní interaktivity. prostě další zbytečný film, narychlo splácaný vezoucí se na vlně dočasné popularity. jsem k tomu skeptický. plus proč tam cpát viga, který už právě jednu takovou roli měl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit