Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diskuse pro Článek Filozofická příběhovka The Old City vyjde za měsíc i přes nepovedený Kickstarter

    Krásně to vyšlo.:D
  • Celkem se na to těšim, zajímavý minimálně po výtvarný stránce aniž by na mě každej pixel nutně vyřvával "koukej, tady jsem, koukni jak se lesknu" :). "Haluze" typu Dear Esther apod. mám rád, jsou to takový živý příběhy, něco mezi knihou, filmem a hrou.

    Ale chápu, že ten kdo neumí popustit uzdu svojí fantazii, aby letěla jako splašenej kůň a přemýšlela o vyprávění v podobných "nehrách", byť i nejspíš neinteraktivním, že pro někoho takovýho tahle záležitost nebude. S radostí si vychutnám podobný záležitosti, co třeba přinutí jet mozek na maximum a klidně si pak zahraju nějakou "tupou FPS" na srovnání :).
  • Mato1987
    Grafickou štylizáciou mi to pripomenulo brothers a tale of two sons, ale neviem si predstaviť, čím by ma mohla táto hra zaujať, keď to bude niečo podobné ako dear esther a podobné silne fabulárne resp. naratívne záležitosti, tak od toho dám radšej ruky preč.
  • Inquisitor
    Ten úvodní obrázek mi připomíná Dishonored :)
  • VaZqeZ_EU
    Jestli tahle hra nebude mít minimálně perfektní příběh, tak skončí v propadlišti dějin spolu dalšímy kvanty dalších her..
    • perfektní dedukce *15*
  • TheGGG
    Jen po nainstalování se váš světonázor rozšíří tak o 500 kiláků všemi směry.
    • Ano. Někomu i o 555.

      Bohužel tobě by nepomohlo ani nastudování encyklopedie všehomíra, ty zůstaneš pořád stejný nejapný pako :).
      • TheGGG
        další z řady mých fanboys? *6* *6*
  • Jack1947
    To je dobrej nadpis - Filozofická příběhovka.
  • Vzdycky mne zarazelo, proc ve hrach je tak malo fantazie. Proste stejne jak si muzete nakreslit co chcete a bojujrtr jenom se svoji fantazii, tak to same je ve hrach. Prostredi muze byt jakekoli a nejsou zadne hranice. V dnesnich moznostech uz nejste omezovani skoro nicim. vsechno se da ztvarnit. Ovsem videt to neni. Tady ti se o neco takovyho snazi
  • desny zvasty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit