Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jen lituji, že si to nikdy nezahraji, nýbrž sci-fi i fantasy mám ráda a tohle spojení se mi líbí .. A říct, že je hlavní postava je gay a říkat tady, že Japonci ho mají kvůli tomu malého mi přijde vážně ubohé .. Právě kvůli tomuto odsuzování a škatulkování nemám ráda lidi ..
  • Takže chalan s okuliarmi sa volá Ignis, blondiačik sa volá Promio a ten s jazvou je Gladiolus len tak pre zaujímavosť. XD
  • Mam takovejch par dotazu: 1.) ten hlavni hrdina je kluk nebo holka? (mimo to že je emo) 2.) jak vidí přes ten blbečkovskej účes před sebe 3.) Proč je FF tak šíleněě gay??????
    • Protoze japonci jsou prosti lide s malymi penisi a s tak malymi penisi toho moc nedokazou
      • Jojo a lide co souhlasí s japonci mají určitě ještě menší penisi než japonci. kdyby měli penisi velké, nemuseli by se sdružovat do stáda dalších malopenisáku s mikromilimetrovými penisy.
  • Tak nějak se prostě těším :)
  • Ach je vidno ze je to od japaneeese. Iba oni dokazu zkombinovat armadu kde su bojovy mechovia a vojaci so stredovekymi zbranami :( Samozrejme tam nesmu chybat emacky metrosexualovia...Nemam nic proti rpg, naopak je to moj najoblubenejsi zaner, ale nepaci sa mi ked je to uplne mimozne zmiesane sci-fi+fantasy. To mi jaksi nesmakuje dokopy. Kebyze som hral aspon jeden diel mozno by som pochopil, ale bohuzial :D Celkovo mi pride ze japonci maju obrovsky potencial pri tvorbe hier, maju skvele napady, ale vzdy to nejakou malou vecickou poseru u mna...
    • Kde je tam emař ? Nebo to soudíš jen dle vzhledu?:D
      Achjo tohle škatulkování podle toho jak se kdo oblíká nebo jakej má učes je ubohý to se dneska člověk ani nemuže mít patku přes oči aby mu neříkali emo i když s tim třeba nemá nic společnýho a jen se mu takovej učes líbí.
      A každej chlap kterej si geluje vlasy je hned metrosexuál nebo homouš....fakt ve zvláštní době žijeme.
      • Ano každý muž kdo si geloje vlasy je buďto metrosexuál nebo homouš. znamená to totiž že se snaží se vyrovnat krásou ženám a to dělaj jenom metrosexuálové a nebo homouší. a že žijeme ve zvláštní době? No pokud někdo dokáže dát tak dementní post jako ty tak jo
        • Jo a bacha na již zmiňovanou žilku
      • Možná si trošku pleteš pojmy s dojmy, ale nemůžeš srovnávat metrosexuála a emaře...EMO se zakládá chování jedince, kterej má obvykle význačnej styl oblíkání zatimoc metrosexualita se zakládá vyloženě na vzhledu jedince a s chováním moc společnýho nemá.
      • Emak ma napadlo ako prve, ked som uvidel tu hlavnu postavu. Proste mi to prislo na um, nemozem za to :( Gelovanie je OK, ale zarucujem ti ze kebyze sa niekdo geluje ako henten jezko tak je to cisty metrosexual :D peace
    • At ti nerupne zilka z toho rozcilovani.. :-D
  • Ne tak uplně...
  • spektit? Nemysleli ste náhodou skeptik? No... asponže nie je septik... *3*
  • Doufam, ze to bude EPIC , a myslim ze se mame na co tesit. Asi ne nadarmo uz natom pracujou nejakych xlet. Osobne ma nejocekavanejsi hra spolecne s diablem 3 :-)
  • Nemůzu si pomoct ale tenhle soubojovej systém se mi vůbec nelíbí zlatá 7,8,10-ka :-(
    • 10ka Byla s 13kou uplně nejnudnější a nejmetrosexualnější FF. Nikdy víc. A ten tunel.... *11*
      • Co je na nich metrosexuálního?Nák sem si nevšiml že by hlavní hrdina měl za hlavní cíl dojít do kosmetickýho salonku či solárka a celu dobu klábosil jen o nový kosmetice.
        Jako metrouš se tam nikdo nechoval.
        • No ja nevim ale kdyz se na nej podivam tak to vypada ze v tom salonku stravil hodne casu.
    • To já osobně mám rád radši Jrpg s real-time soubojema (prostě bušení do tlačítek *1* ) tahové beru jako nutné zlo které mě nebaví ale překousnu to když má hra dobrý příběh. I když teda pokud se nepletu tak ty díly co si psal neměli vyloženě tahové souboje ale takové to nabíjení skillů což bylo mnohem lepší než tahy ale stejně, tenhle styl který bude mít versus mi prostě sedne víc.

      PS: ten palec dolů sem ti já nedal *1*
  • Už jsem to k FF jednou psal, ale nedostalo se mi odpovědi tak teď už snad neěkdo zareaguje. (Komentář je zkopírovanej z minula)..."Omlouvám se za neznalost a fanouškum za pro ně asi blbej dotaz, ale jakej je rozdíl mezi klasickym FF a FF versus. Jasně, klasický FF je zjednodušeně akčnějš laděný tahový rpg, ale z toho videa na versus mi přijde, že versus je spíš jenom akční rpg a nějak mi tam nesedí to slovo "tahový" zvlášť když jsem viděl manuální zaměřovač při střelbě. Předem dík za objasnění."
    • Sú to dve odlišné hry, ktoré ako každé FF (tuším okrem Tactics a XII) má svoje vlastné univerzum. Súbojový systém a celkovo hru ťažko dedukovať z takého krátkeho traileru ako "akčné RPG", kedže tam nevidno nič z mágie, možných kombinácií, a celkovo interface kde sa menia zbrane, kúzla, popr. Summony, Limity a ostatné veci ktoré tam môžu alebo nemusia byť. Mne osobne pripomína FF Crisis Core na PSP ale, samozrejme, môžem sa mýliť.
      • no ale nedozvedeli sme se, jestli je to na tahy, nebo ne.
        FF jsem nikdy nehral jen kvuli tomu, ze je tahove udelane - takove hry nemam rad, ale kdyby byl versus bez tahu, tak bych si ho zahral
        • Zkus si zahrat nejakej starší díl. Třebas sedmičku stáhneš dneska na PC v CZ (u mě s devítkou nejlepší FF co kdy vyšlo). A tam uvidíš jak to tak nějak funguje uplně v každym FF. FF13 versus mi nejvíc připomína bojovym systémem FFXII, kde se postavou mohl běhat v realnym case, jak chces kolem jen si čekal na to až budeš moct seknout...
          • no ja prave hral FF1 na iphonu a tam to vypadalo jeste nejak normalne, ale u novejsich dilu mi to pripadalo strasne divne. dival sem se na videa z 13 a ty postavy tam poskakujou jak kdyby neumeli k nepriteli normalne dojit...
      • Tým že mi to pripomína FF CC myslím súboje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit