Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hd pro ps4 není to oxymoron?
  • Make the money bro :D :D
  • Jakoooo .. FF-X je paradni, ale rict, ze je to to nejlepsi z JRPG? To je trochu prehanka, ne?
    • A proc by to neslo ? Plno lidi si to mysli, takze narok na tenhle statut ta hra urcite ma. patri urcite mezi ty nejlepší.
      • Lotr
        Ano stejně jako si mnoho lidí myslí že X-2 je naprostý odpad série FF.
        • tak dneska uz tolik ne, ale když vysla tak tech lidi bylo celkem hodne..ono se nekdy po case ukaze ze to tak spatne zas nebylo:)
          • Lotr
            No já patřím mezi ty kteří názor na tu hru nemění
            Když vyšla čeština pro X tak jsem z nostalgie rozehrál X-2 a vydržel u toho dvě hodiny herního času. Víc jsem prostě nedal.
            Ono po zážitku který mi X s překladem dal hrát něco tak kvalitativně podřadného. To člověk musí být opravdu fanoušek.
            • Lotr
              V tom máš pravdu. To asi nemůžu.
              A mne vlastně štve že mne ta hra až tak nebaví. Skutečně mne zajímalo jak skočil příběh.
            • To je ten problém s tim srovnavanim. přitom staci brat kazdou hru jako samostatne dilo a je po problemu...ale asi to někdo neumi. Ona ta X2 je uplne nekde jinde, ale rozhodne ne spatne..jen to proste chce ji brat takova jaka je..a neohlížet se zpet:)
  • Slečna z úvodní fotky drží zbraně jako prase kost.
    • del0
      Tak alespoň, že ta pistole nemá 2 metry. *15*
    • Tak je to fantasy hra nemyslím že otázka zpětného rázu je relevantní v tomto typu her
  • Já bych radši kdyby udělali port na mobily,dnes už by to měly mobily rozjet. Já nevím,ale nebaví mě vysedávání u TV, raději si zahraji kdekoliv a kdykoliv se sluchátky a v případě zájmu není problém mobil připojit do TV... Za tuto hru bych zaplatil na mobilu plnou cenu.
    • Od toho mas verzi pro Vitu. Mobil nema poradne ovladani a to hrani na nem degraduje.
      • Není pravda. Díly 1-6 jsem si krásně prošel na molním portu (7-9 v androidím emulátoru psx). Dokonce si troufám tvrdit, že zrovna FF hry (a jiné jrpg na podobné bázi), jsou pro mobilní hraní naprosto dokonalé.
  • Robotron3
    A budou se taky pak někdy dělat Definitive Edition Remaster? *15*
  • Já bych radši remaster XII.
    • Sem na tom stejně, bohužel politicky orientovanej příběh fandům FF nesedl takže bych si moc velký naděje nedělal.
      • FF 12 nebude, uz ji v remasterovani preskocily..vysla FF X a pak FF type 0. Dvanáctka vysle mezi nimi.Stejne jako nebude PC verze FF 9 atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit