Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtěl bych si zahrát některej díl, dřív jsem hrál něco na PC, ale to je hrozně dávno. kterej byste mi doporučili (PS1,2,3)?
    • Malleth
      ffXII na PS2
  • Nechápu, proč jsou někteří tak překvapeni. Po failu s XIV se ve SE bojí nového světa jak čert kříže.
    • tracha menej sklerózy by neškodilo
      http://games.tiscali.cz/video/podivejte-se-na-ukazku-final-fantasy-z-next-genu-59707
  • Hm...o projektu FF Versus 13 se začíná proslýchat, že má problémy a SE nám chce servírovat další díl regulérní FF13. Škoda, těšil jsem se spíš na Nomurův styl...
  • Za chvíli to bude jako easter egg v deus ex HR , kde na jedné stěně byl plakát : Final Fantasy XXII *1*
  • Fallon
    Zaujímalo by ma čo to v Squre Enixe majú za matroš. FFXIII ľudia nenávidia, FFXIII-2 je ofrflané, tak teraz si to dáme do trojice či to séria ustojí ale o čo konkrétne im ide?
    • Souhlasim. Jestli se nekomu libila FF XIII tak jedine par zoufalcum kteri jsou zdegenerovani novodobejma koridorovkama a slunickovym novinarum a la Smutny Raptor.
    • Čo by dali iné štúdiá, za vyše 7 miliónov platiacich haterov, ako v prípade FFXIII .... *4*
    • FFXIII lidi nenavidi ? ale prosim te je to velmi kvalitni JRPG ,ale odflakla FF . K FFXIII-2 nemam co rict cekal jsem fakt neco EPIC ,ale misto toho mi prisel nelogickej pribeh a zakonceni ala Pokracovani priste.
      Jestli stale cekas kvalitni dily jako byly VI - X (taky cekam) tak si budeme muset pockat protoze versus zatim vypada jako akcni mlaticka zadny taktizovani tak doufam ze aspon pribeh bude super i kdyz EMO hlavni hrdina mi jde proti srsti.
  • Danny28
    Why am I not surprised?
  • Raději bych chtěl nějakou tahovou Hero RPG ve stylu Dofus.
  • Ať radši vydaj Versus.
  • kdyby místo tohodle udělali remake ff 4 - 8 a hlavne 7 do dnešní grafiky a zanechali jinak vše při starém udělali by líp *9* na tyhle nudný lehký 13 se můžu vys**t
    • Remake FFVII do dnešní grafiky by byl příšerně drahý a proto ho neudělají. Už to vysvětlovali. Aktuálně se chystá akorát HD verze FFX.
  • Malleth
    Bůh s námi. A vůbec, co je s tím versusem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit