Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Final Fantasy XV možná opustí tahové souboje - a Final Fantasy možná opustí samotné hráči .
    Divím se že tahle série po X ještě skomírá .
  • oin.odin
    aaaaaaaaaaaaaa .... výkrik číreho zdesenia ... prečooooooo .... najprv mi umrú hry ako baldu (pauza a absolútna moc nad stratégiou party) a teraz aj moje obľúbené ťahové ff .... aaaaaaaaaaa .... bohovia mesačných svetov za čo ma trestáte
  • V Crisis Core teda nebol mix ťahových súbojov ani omylom. Občas sa síce pri súbojoch roztočili čísla, ktoré náhodne pridelili mojej postavičke nejaký bonus, ale s nejakým strategickým myslením to nemalo spoločné nič.
    • ales.smutny
      Ale mělo. Bylo jasně vidět, jak na pozadí běží klasický odpočet jako u FFVII, jen tu byl volný pohyb v prostoru. A upřímně, když už člověk šel na Genesis nebo Gaiu, tak to bez strategie prostě nešlo :)
  • me se treba sakra libil gambit system v FFXII. moct si lehce naprogramovat chovani postav, ktery pak jedou automaticky se mi velice zamlouvalo. nevite nekdo jestli se neco podobnyho objevilo jeste nekde?
  • Peppa
    serie FF je zrala na restart, neprehledne oznaceni dilu, odklon od klasicke hratelnosti a pribehu. Staci si zahrat FF6 nebo 7 a srovnat s dnešními hrůzami.
    • Restart? Vždyť u této série platí, co díl, to restart :-).
      • Možná by to chtělo zase nějaký životný děj po těch posledních mixech
      • Navíc mám dojem, že to číslují podle světa, každý plnohodnotný díl se totiž odehrával v jiném univerzu, takže pokud zachovali svět, zachovali i římské číslování. Už se to dělo třeba u X-2 apod. Je to naprosto přehledné, naopak je dobře že poznáte kolikátý díl to doopravdy je, jinde v tom mají maglajz - třeba GTA po vydání "čtyřky" se dozvíte, že pětka (San Andreas) byla vlastně jen 3,333333. pokračování.
  • Co je to za nesmysl? FF neni na tahy uz od 12 resp. 11.
    • Bohužel XIII je opět tahová. Single player XII vychází z online XI a obojí mají poněkud jiný přístup k bojům, který mi osobně vyhovoval daleko více. Ale fandové VI/VII/IX si vymohli návrat klasiky.
  • Jestli to bude aspoň trochu podobný Crisis Core, tak budu fakt spokojenej. A vždycky můžou udělat kompromis mezi akčnim RPG a tahovym RPG. Obě Dissidie na PSP maj dva typy ovládání: Akční a RPG. Přičemž to druhý je založený na ovládání tahovýho systému v reálnym čase a vůbec to neni špatný.
  • furt ta ista hovadina. jak to moze mat tolko pokracovani?
    • Tož mě navadí že to má tolik dílů ale co se Enix rozdělil tak ta serie jde do kopru
    • Vsadim se, ze jsi ani jeden dil nehral. Tahle hra je hodne popularni v japosku a kazdy dil je velice zabavny a ma napinavy pribeh. Taky jedna z her, ktera mela nejlepsi grafiku jeste na psx.
    • To stejný se dá říct o CoDu, BF, Assassin's Creedu a spoustě dalších sérií.

      Takže radši drž pusu. A jak píše nácek podemnou, pochybuju, že jsi nějaký díl hrál. Systémy gameplaye se drasticky liší vpodstatě ve všech dílech, takže se hra hraje pokaždé jinak.
      • ty drz pusu. hral som to a furt je ten gameplay rovnaky. nevim co tam mas ine ked je to furt to iste.
        • Řekni mi, že systémy v 1 a 2 jsou stejné? Vždyť 2 je jak Oblivion.
          Řekni mi, že classy z 5tky a Espeři z 6 a Materia i 7 jsou to stejný... opravdu?
      • EuroSamurai
        Tak s tim se tu setkávám docela často že někdo haní něco co viděl možná tak na letáku :D
        • hral som od 1 az 7 takze viem ake to je. je to hra ktora bavi jedine ked ozaj nemas co hrat
          • EuroSamurai
            *1* něvěřim.
            • EuroSamurai
              Budto lžeš nebo seš tak blbej, že nedokážeš rozeznat zásadní rozdíly .
      • To stejné se nedá říct. Final Fantasy má kupu dílu a vychází už přes 20 let.
        • FF vychází 24 let a má 14 dílů hlavní série... jeden díl za 1,714285714285714 roku.
          Třeba CoD vychází 8 let a má 8 dílů... jeden díl za 1 rok.

          Takže CoD je v tom "být pořád to stejný" ještě horší... tedy u hlavní série.

          Samozřejmě jsem odmyslel spin-offy i u FF i u CoD, ty se mi nechce všechny hledat a počítat.
          • Trol.diskuzni
            Hele, Ringwraithe nebo jak že se to jmenuješ, why jsi poslední dva tři dny ve skryté identitě? *8*
            • Trol.diskuzni
              Díky ti Ringwraithe + special thanks to the Google translator! *15*
            • 特別な理由がない。
    • Inquisitor
      No to se dá říct o hodně hrách a jsou tady pořád a ještě asi dlouho budou. Takže to asi pořád někdo hrát chce. A dokuď se prodává tak se vydává :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit