Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Kruci pardón, reakce na Jacka.

    Sry, já spíš myslel, to lezení do peněz. 18.000 není za rok až tak šílený...1500/měsíc. Já jedu v průměru kolem +-3 litry na hry měsíčně a rodina díky tomu nestrádá...snad teda..musím se někdy voptat, až je potkám v obýváku :D
  • 0011
    Tak nevím rok je to slušný, ale tobuď moc her nekupuješ, nebo kupuješ bazarovky ne? Já dám průměrně 3k/měsíc za hry a konzolovky neprodávám a to plat nemám nijak zvlášť obrovský. Jinak FF vypadá dost dobře, ale když už jrpg, tak mám radši jiné série, jako třeba megami tensei, poslední 2 díly FF (respektive 4 pokud počítám pokračování třináctky) za moc nestály
    edit: reakce na TheGGG
  • Ke krabicovce prý přídávají i gel na vlasy.
  • OT: Nejake info ohledne souteze Watch Dogs 2?
    • TheGGG
      kdo by o to chtěl soutěžit...
  • Odulin
    Včera koupeno, předstaženo a ještě 4 minuty v práci....
  • TheGGG
    v pátek jdu kupovat... tento rok je fakt peklo. Skoro 18 000,- utraceno za hry. Tvůrci by si měli s těmi peckami dát na chvíli pokoj, kdy to člověk vůbec má všechno hrát...
    • Jack1947
      Teda to brzy, vám začlo lézt do peněz *7*
      • Odulin
        No to nevíš, jak moc to do peněz vlastně leze.
        • Jack1947
          To byla spíše reakce na GGG ale chápu když ještě připočteš pro fajnšmekry sběratelky nákej tisíc se tam mine noo
    • Odulin
      jj tenhle rok se daří...já jsem v tom asi víc jak za 25.000, ale moc to radsi nepocitam :D
      • kdybys to místo svého uspokojení dal radši dětem v Africe *9*
        • Jack1947
          Co naše děti ty si pomalu nemajím kde hrát *7*
    • Vy přihrátí úchyláci se zkrátka chováte nelogicky... Ale v Maďarsku to vymysleli vcelku dobře: http://zpravy.idnes.cz/madarsko-starosta-migrace-zakaz-mesity-burky-fay-/zahranicni.aspx?c=A161129_114030_zahranicni_ane
      • TheGGG
        wtf? O čem to zas trepeš...? Že by špatné prášky?
        • Si nesmíš sedět na vedení. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit