Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikRyder
    Hrál jsem demo a musím říct, že ikdyž s předchozíma titulama nemám zatím nic společnýho, tak s tímhle mít budu. Je to krása pohledět a v jistých prvcích gameplaye hra připomína DMC, což mě vyhovuje. *5* Kvalitou a obsahem a varietou mechanik to podle mě bude někde na úrovni ostatních východních AAAček jako MGSV, nebo Naruto. Kromě toho tuším sympaticky napsaný postavy s příběhem. Tady půjde spíš o to, kdo na tenhle mix plošinovky, bojovky a anime je kdo pozitivní. Hra to ale přezevše na 99% bude hustá pro fanoušky žánrů. (Hrál jsem ENG/ENG)
  • Anime už vychází teď, takže v doprovodu to asi nebude :D
  • Hraju, hraju hra vypadá dobře! :D https://www.youtube.com/watch?v=hhdjshTxBHE
    • dobře je ve škole za 3, já bych byl velkorysejší a dal bych grafice 2- *4*
  • Vypadá to parádně, už se nemůžu dočkat na září. Doufám, že půjde hrát s japonskou audio stopou a anglickými titulky.
    • Ty umis japonsky? *7*
      • Ne. Proto asi píšu japonský audio (který zní líp než angličtina a k těm postavám z FF se hodí líp) a anglický titulky (abych tomu rozuměl), ne?
        • to je jak kdybych to hral s francouzkym dabingem protože mi lip zni. ja japonsky hry mam moc rad, ale japonština me spsi irituje protože ji nerozumim ani slovo, prijde mi to jako kdybych cekl preklad k vriskani opic. Ono hrat hry v japonstine je spsi takova modni kravinka ze si nekteri hraci prijdou vic ,,in,, jinak v tom zadny smysl nevidim.
          • maros.goc
            ja tiež nebudem hrať s Japončinou v audiu, ale nie pre dôvody aké si vymenoval ...U mňa to proste spôsobuje riadny guláš, počúvať japončinu, čítať angličtinu, a prekladať do slovenčiny :D :D Skúšal som to pri FF 13, no v žiadnom prípade viac, pekne to budem hrať po anglicky :)
          • Japonština je nádherný jazyk. Já umím samozřejmě jenom pár slovíček, ale i tak si neumím představit hrát Final Fantasy v ENG...
            • pak jsou taky hry kde jina moznost není, protože tam je jen japonskej dabing a anglicky titulky(agarest generation of war atd) takze tam mi nic jiného nezbývalo, ale nadaval jsme na to celou dobu co jsme to hral :) kazdopadne když by me ted dal někdo FF15 v japonstine tak bych ji samo asi hral, pac jsem starej nedockavec:)
            • je to o zvyku. Já jsem na ten jazyk už prostě zvyklý za ty léta, takže mi to připadá přirozené. Samozřejmě si neumím představit hrát Zaklínače v polštině, když ten jazyk vůbec neznám a nepřicházím s ním do kontaktu. Koukal jsi někdy na anime v angličtině? Schválně to zkus, to je panečku děs...
            • Hmm..ja hral FF 12 v japonstine, i s japonskejma titulkama, tenkrat sem se proste nemoh dočkat tak jsme si opatril japonskou verzi, pac evropská mela vyjit az za rok. A muzu rict ze od te doby nemuzu ve hre japonštinu ani citit, tech 120 hodin s hejkanim opic a rozsypanou rejzi mi stacilo. (v pocitaci jsme u toho mel otevrenej anglickej preklad scenu po scene a stejne sem se z ty japonstiny nenaucil vůbec nic:)
            • něco málo samozřejmě umím, na zbytek jsou anglické titulky. Samozřejmě by mě nenapadlo hrát Metal Gear v japonštině, ale třeba Star Ocean, Final Fantasy, Xenoblade si rozhodně raději zahraji v japonštině. To není žádný modní gimmick, už tak hraji několik let...
            • Hrat hru v jazyce kteremu nerozumim ani slovo mi proste prijde nesmyslne. zajímalo by me jak vite ze ten japonsky je lepsi když jim nerozumíte ani prd..proste je to jen modni gimmick nic vic..
          • Seš absolutně vedle anglickej dabing u jap. her bejvá většinou tragickej max pruměrnej.
            A to pominu fakt že překlad bejvá někdy přizpůsobenej asi masám nebo americkýmu hráčovi(fakt nevim) např. dialogy sou víc kýčovitý apod.
            Samo sebou pokud by měli kvalitní dabing jako spusta her ze západu tak radši zvolim mě bližší angličtinu.
          • mě přijde, že Japonská herecká škola si hodně libuje v přehrávání (v dobrém slova smyslu, patří to k tomu) a dost to přenášejí i do dabingu her, když chceš dvojitou dávku emocí, pust si Japonský dabing *4*
            • Nic jako "dobre" prehravani neexistuje.
          • Hrej si to jak chceš, mně do toho nic není. Já si to budu hrát jak chci, do toho tobě nic není.
            • aby ses nepotento *1*
  • Víte, jak je v každym RPG s partou ta jedna otravná postava, kterou sebou nikdy neberete na mise, protože vám přijde extrémně nesympatická, má otravné hlášky atd.? Tady jsou to úplně všichni, včetně hlavního hrdiny, vzhled, oblečení, účesy, hlášky, to vše křičí "v reálném životě bysme určitě nebyli kamarádi" a "s tebou bych na pivo fakt nešel".. upřímně doufám, že hra půjde dohrát solo a hrdninovi půjde jednak změnit vzhled, druhak projde nějakým vývojem a z nesympatického metrosexuálního rozmazleného spratka ve značkových hadrech se stane sympatický o něco méně metrosexuální spratek v norálních hadrech
    • Tak, Squall, Rinoa, Selphie, Zell a Seifer taky nejsou na první pohled nijak zvlášť sympatičtí a přesto jsem jejich příběh nakonec prožíval velmi intenzivně... vyloženě o vzhled nejde. FF13 měla ovšem postavy dost na nic, tak doufám, že metrouši z FF15 to napraví...
      • Tak já bych řekl, že charaktery byly ve XIII docela v pohodě, ale ta hra byla úplně v prdeli...
      • Lightning byla fajn, a obecne když dneska clovek vidi co se dneska ve hrach vytvari za zjevy bez charakteru vychazeji postavy z FF13 ještě celkem slusne.
        • charaktery postav pro mě byly vždy nejzajímavější části FF, i v těch starých, kde měly postavy pár pixelů, jim dokázali vdechnout život
  • Magister_Peditum
    Metrouši si dali sraz? Tenhle styl fakt nedávám.
    • Většinou chodim dohola a na trendy nekoukám ale přesto mi je ukradený, že někdo takhle vypadá protože nejsem povrchní zaostalá konzerva která by nejradši diktovala světu jak se má kdo oblíkat, co poslouchat apod. a kupodivu pro tebe znám spoustu lidí co o sebe takhle pečujou a sou uplně normální.
      • Magister_Peditum
        Já zase nikoho kvůli jeho názoru neurážím, ale asi ty jsi ten nad věcí... *1*
        • Neurážíš kvůli názoru, ale kvuli vzhledu no ty ses teda poved.
          *12*
          Jinak povrchní a zaostalej seš a ne kvůli tomu, že se ti to nelíbí to je to za co by tě nikdo neměl urážet ale to jak se k tomu stavíš.
    • No to bude tím, že (nejen) v japonsku hrajou hodně i holky a takhle se tam oblíká drtivá většina hudebních idolů, i pankáči a metalisti *1* jinak doufám ve vydání na PC, z těch FF co na PC zatím vyšlo mě bavily všechny, šestku mám koupenou a chystám se na ní, prý je to zatím nejlepší díl, tak uvidím, ale tohleto určitě chci hrát taky
      • Tys asi nikdy japonskýho punkáče neviděl, co?
        • No vzhledem k tomu, že spoustu kapel dělá hlavně pop punk tak mají přesně takové účesy. Jinak naživo jsem je neviděl, ale i moje oblíbená kapela The Stalin, který rozhodně nehrajou popík, tak její frontman má nebo měl přesně takový účes, pokud myslíš japonskýho punka jako posluchače nebo underground kapelu, kterou v evropě nikdo nezná a znaj jí maximálně kluci ze vsi z hospody, tak to je něco jiného, já psal o idolech a můžu ti napsat tucet dalších punkovejch kapel, jejíž členové vypadají jako nagelované .... jako třeba Death Pop Stars, ble... ale muziku mají dobrou, těch co dodržují styl tak jak ho známe v evropě je sakra málo, třeba The Discocks, tolik k mé neznalosti japonského punku... ale máš pravdu, naživo jsem neviděl žádnou
          • To je chyba, Japonci bejvaj naživo dobrá prasečina. Ale k tématu, za vola, musim uznat, jsem tentokrát já. To je tak, když člověku automaticky naskočí Disclose a Framtid, a dál se tim nezabejvá ani potud, aby šel do skříně o pár metrů vedle, a kouknul se na obal desky od Lip Cream.
            • Jo, The Stalin mam taky rád, jakmile jsem viděl Stalina dělajícího dlouhej nos na obalu Sakhalin Smile, tak jsem to musel mít a toho impulzivního nákupu rozhodně nelituju. Ale Guitar Wolf neznam, dík za tip. Já se k Japoncům dostal víceméně přes šílený hlukový stěny typu D-Clone a ZyanosE, takže v tom "normálnim" japonskym punku mam celkem mezery.
            • Ale ne za vola nejsi, mají i spoustu "pravých" punkáčů, ale většina má styl oblíkání a účesů naprosto strašnej, ale to je prostě japonsko *15* asi(určitě) na to letí buchty, přece jenom každý se tam myje denně, i ten "nejšpinavější" punkáč *1* lip cream jsou super, ale nejradši mám the stalin a guitar wolf
    • Blue.Shark
      Taky mám s japonským vizuálním stylem problém. Jistota zajímavého příběhu a originálního zasazení mě ale vždycky přiměje vytrvat.
    • hezkej člověk s tím nemůže mít problém *3*
      • Magister_Peditum
        Hezkej člověk na sebe nemusí napatlat kilo gelu... *15*
        • ale prosím tebe, ty jsi cítit předsudky na míle daleko. Tak třeba opravdu hezký člověk je Fernando Torres a taky se geluje. Takže nevím, kde je problém... Já třeba používám gely ve spreji, tak co? Je na tom něco špatně? Nic!
          • RedEagle
            akatosh ze sa ti tu chce s nimi dvoma stracat cas :)) jeden je latentny homosexual a ten druhy zase nema zmysel pre humor.
            • prepáč můj východný brat, moja maďarština nie naozaj na takovej úrovni na to, abychom mohli hóvorit, vyskušaj to priešte po česky, hej?
          • Magister_Peditum
            Sice nejsem gay, takže neposoudím, jestli je Fernando Torres opravdu hezký člověk, ale ten ani zdaleka nevypadá jako ti manekýni v této hře. *15*
            • Tady je to fakt těžké, ještě že nejsem vztahovačný *4*

              BTW "máš oko na hezký chlapy"

              Takže uznáváš, že je Fernando hezký? *3*
            • píši, že na tom nic špatného neni, chce to líp číst
            • Tak geluješ se, máš oko na hezký chlapy, líbí se ti Fernando Torres, neřikám že to něco znamená, ale rozezní to varovný zvonek *1*
            • proč by na tom mělo být něco špatného a proč bych měl být gay? Nechápu...
            • a proč, nám nevadí pokud jsi gay, není na tom nic špatného
            • možná by to chtělo vztoupnout od PC a trošku si rozšířit obzory... Jste evidentně zapšklí.
            • možná ještě gay co to o sobě neví nebo tají, ale posoudil jsi jí hezky ne že ne, gel ti teda taky asi sluší *4*
            • zase omezené myšlení. Jenom gay snad dokáže posoudit mužskou krásu? Kde žiješ?
  • hraji to demo a je to nádhera. Hudba, grafika, animace. Sice se tam najdou chyby, ale tohle bude velká paráda v záři... *
  • ta grafika, ty animace postav! 10/10 ostatni studia by se mela ucit od nich. pro milovniky FF nutnost.
  • oin.odin
    OK .... POTREBUJEM TEN STAND BY ME NA VINYLE A TO HNEŤ ... prečo si mam sakra vypnúť CAPSLOCK ja kričím
  • Když vidim, co do toho Square nasypal, tak se toho bude muset prodat min. 10 míčů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit