Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda, že to vyjde jenom na Nintendu 3DS...
  • Je mě hrozně líto, že takovéhle JRPG se nedostane na velké konzole nebo PC...
    • hele ono to má spíš blíž k Heroes of Might and Magic než k JRPG, klasických JRPG vychází na PC tuny, hlavně indie, ale takovéhle klenoty ne. Tuhle sérii zachránili prodeje minulé verze, měl to původně být poslední díl, tak se snažili. No a Nintendo si střeží svoje exkluzivity jako oko v hlavě a na tom se jen tak nic nezmění, mohli by ale zrušit region lock, to je pěkná hnusárna
  • up_er
    jeste nemam dohrany ani awakening sakra :D
    • Než to vyjde v evropě tak to máš desetkrát dohraný, já mám dohráno za necelých 33 hodin, mám splněné veškeré vedlejší mise a to jsem se s tím fakt coural, i tak na handheldovou hru je to fakt slušný, ale vzhledem k tomu, že se neví ještě ani datum tak s dohráním spěchat fakt nemusíš
  • viac nintenda poprosim.

    vdaka
  • mě spíš než čekání štve rozseknutí příběhových možností na dvě, respektive 3 části po vzoru pokémonů...
    • Jenomže v odlišných verzí Pokemonů máš akorád jiný zvířata a pár změn. Tady máš úplně jinou dějovou linku.
      • No to je sice hezký, ale aspoň by to mohli dát do výhodného bundlu a ne jen k předobjednávce jako v americe a myslím že by nebyl problém to dát na jednu kartu klidně všechny 3 verze příběhu, protože všechny assety jsou stejný, hra stejně jako minulá má dabovaný jenom animačky a ve hře akorát citoslovce, ale nintendo bylo vždycky na prachy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit