Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že na Vás zpoza nějakého stromu vyskočí Bob z Twin Peaks.
  • není typ hry, ve které byste mohli umřít... no já tedy nevím jestli to bude bavit, poznávat svět i bez možné ujmy na zdraví. To bude ehm poznávací hra asi. Přitom název tak pěknej. *7*
  • Pilgrim66
    Jinak hra ve který se mluví sprostě (tedy jako v reálným životě), to je rarita.
    • Rarita?? Fuckuje se v každej druhej :) hlavně ve střílečkách to lítá.. ale i jinde (Zaklínač třeba) *3* a o Mafii nebo GTA jsi snad taky slyšel *1*
      • Jo no. Spíš bych řekl, že hry plné džentlmenů jsou vzácnost.
  • Pilgrim66
    Vypadá to fakt super. Těším se.
  • Vypadá to fakt dobře, jenom mě trošku zklamali tim že nejde zemřít. Právě jsem trošku čekal survival v divočině i s tou nebezpečnou zvěří.. ale nevadí:) ...teď jenom doufám že se z tý velký záhady nevyklube něco s mimozemšťanama jak bývá zvykem *4*
  • DeDy
    Další velmi zajímavý projekt z přírody. Neřeším, jestli ta hra bude dobrá nebo špatná. Je velmi zajímavá, vypadá dobře a můj nos mi říká, že tohle vyjde. Příští rok se ukáže *3*
  • Trochu se bohím, aby se neukázalo, že vyhlídková věž stojí na indiánském pohřebišti a hlavní hrdina je syn posledního Mohykána a mimozemšťanky. Myslím, že civilnost by té hře mohla prospět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit