Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • karlman.hajsky
    Tyhle survival hry jsou sice čím dál hezčí a promyšlenější, ale tak nějak mi od nich odrazuje, že nemají většinou žádný cíl. Mají jen takový náznak příběhu a zbytek je udělej si sám a hraj si dokud tě to bude bavit.
    • Mas pravdu. Iba Kona, co je teraz v priedbeznom pristupe vyzera, ze sa ten problem snazi napravit.
    • Vtom pripade neni vetsina survival sandbox her pro tebe a proto treba ja nehraju sporty, protoze me to zanrove nebavi. Tenhle myslenkovej pochod shodnotim v hlave a pak to ani nemusim u kazdy fify nebo psa :]
    • Příběhová kampaň konec/cíl má, byť na samotný příběh je to kapánek volnější,
      nekonečná kampaň je překvapivě nekonečná ale pokud člověku jde vyloženě o moment, kdy si řekne Ha, teď jsem to dohrál! tak ten tu existuje. Veškeré další šolíchání je jen pro radost z šolíchání.
    • Presne tohle mysleni lidi vede hry do pekel,nedavno treba zaklinac,perfektni pribeh,ale hratelnost,uplna nula..uskoc,sekni,vystrel.
      • Kozy
        Tak zrovna zaklinac to mel naopak.
    • Já jsem u tohohle vydržel fakt 20 minut a strašně jsem se nudil. genderově je to dost nekorektní, ale jak je v hlavní roli holka, tak mě to nebaví *15* výjimky jsou Life is Strange a The Longest Journey.
      a pocit z toho mám stejný jak píšeš.. udělají nějaký mechaniky a mapu, a u toho to končí.
      • me to taky totalne nudilo a je mi jedno jestli hlavni ava má Pinďu nebo Fifinku
        -Myšpulín
    • OPenetrator
      A prave to "hraj si" je pro spoustu lidí důvod tyhle hry hrat :)
      • MidnighT91
        Mě třeba hrozně baví The Long Dark ale taky se k tomu vracím jen když vyjde novej update. Ačkoli je to dobrá hra tak tam prostě není co dělat než chodit a časem umřít...
        • Naštěstí se to má brzo změnit. Na ten story update se fakt těším. Doufal jsem, že i v této hře bude nějaký kvalitní příběh. Do té atmosféry by se hodil nějakej mystery.
  • Hlasujte pro vznik češtiny na https://prekladyher.eu/tema/the-flame-in-the-flood.550/
    • KrPa
      To snad neni treba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit