Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to dosrali celkem slušně. Fuj plastová grafika,fuj 3D, fuj plynulý scroling. Já bývalý hrdý amigista a když si představim, že si toto koupím jako remake tak mě chytne takovej rapl, že si to na něčem pujdu vybít. To jen pro ty kritiky warezu.
  • Ne a ne a ne, nevypadá to dobře. Proč neudělali parádní stylovou 2D grafiku v duchu originálu? Proč se všechno cpe do nablýskaného umělého 3D? Neříkám, že to musí být úplně špatné, ale při vzpomínce na originál jenom zamrzí, co z toho leze. No nic, až to bude v nějaké slevě, tak ze zvědavosti koupím.
    • Do 3D to rvou, protože je to jednodušší (a levnější) než ručně malované 2D. Jinak grafika co je v odkazu od uživatele Petr se mi taky líbí víc než instantní 3D.
    • Tohle by byla paráda http://art.ngfiles.com/images/176/tetedebug_flasback-hd.jpg
  • Jack1947
    Remake hry, o ktere jsem snad nikdy neslysel (pokud jo tak si notne nepamatuji) rovnou na Xbox360 ( neco na zpusob shadow complex vlastne proc ne...) v novem kabatku to vypada celkem dobre.
  • aaa spomienky z amigy :)))
  • Odulin
    No ty krávo, tak už i remake Flashback. :) U toho jsme na 386 strávili pěkných pár hodin...a tenkrát i dojeli do konce...jestli to teda končilo těma fialovejma slizama a nějakým výbuchem, co si pamatuju. Jsem zvědavej co z toho udělají, ale vypadá to celkem k světu.
  • Ja uz to mam skoro dohrany a hra je to bozi... Hraje se to lip nez original a ze jsem u Amigy sravil mnoho repetitivnich veceru u tyhle hry... :)
    • Jdi do p*dele warezaku! je fakt uzasny, ze to mas dohrany tejden pred vydanim. Jsi dobrej. Mame ti zatleskat? *16*
      • Aby ti nepraskla zilka chlapecku
        • Lidi co se chlubej wareze se muzou pravem povazovat za zoufaly h*vado. Nic vic, nic min. A lidi co je obhajujou jsou na nejnizsi urovni lidkyho byti.
          • Pane Hor, ty si vážně potřebuješ vrznout.
          • Ja se tim nechlubim :) jen rikam ze je to velmi povedeny remake... Promin...
            • Podedeny remake.
              Libilo se mi to.
              Dobra prace tvurcu.
              Ukrad sem to...
  • schumicrast
    Trošku se bojím že ten plynulej scolling to zabije. dodnes si pamatuju jak jsem měl hrachy jít do nový obrazovky. Někdy ten přechod byl i součástí hratelnosti.
    • Blue.Shark
      Z toho scrollingu mám taky trochu obavy. Ukázky každopádně vypadají krásně :)
  • v kolektors edišn prejt bude ten hnusne tlustej cinan zabalenej
  • Cosi
    Flashback byla snad vůbec první hra, kterou jsem kdy viděl. Nebyli jsme schopni se dostat přes úvodní džungli. Mysleli jsme si, že je to jediná úroveň ve hře. A na úvodní video jsem se koukali pořád dokola. Ale v tomhle moderním kabátku to vypadá hrozně. Na druhou stranu to snad tentokrát dohraji. A škoda, že z hlavního hrdiny zas udělali černovlasého frikulína okolo 30.
    • Byl jsem na tom úplně stejně (s výjimkou toho, že to nebyla první hra :)), ale u mě to bylo způsobeno hlavně tím, že hra byla dloouho jen v originále a francouzsky neumím dodnes ani kváknout :)

      Remake vypadá podivně sterilně, měl jsem za to, že takovýhle 3Dčko s hodně budgetovým vzezřením už snad nepotkám :( Nebo jak který levely, džungle třeba nevypadá zle.
  • u toho jsem trávil hodně času . A na svou dobu hodně cool pařba , příběh i styl hry prostě super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit