Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá recenze - jen málokdy se takhle nasměju :-D. Mám dotaz - nebylo by možné nějak vyfiltrovat recenze, kterým jste dali 1 nebo 2? Jestli jsou aspoň z poloviny tak zábavné, tak bych měl historky pro kámoše :-D

    Jinak, jakmile jste napsali, že to je od autorů Ridge Racer, tak mi bylo jasné, jak to dopadne. Podivte se, jak dopadl Ridge Racer na PS Vita - 3 tratě, 5 aut (nebo tak nějak, nechce se mi to hledat) a předpokládaná cena 800-900 korun, až to vyjde v Evropě.

    Takhle se mají dělat hry - drahé krátké (myšleno ironicky).
  • zrovna večeřim a vy my sem dáte recenzi tohohle *11*
  • Z těch obrázků to vypadá jak hra na dnešní mobily typu iphone (a to třeba takovej real racing 2 vypadá líp než tenhle paskvil). Nechápu jak někdo může tohle vydat a čekat že se to bude prodávat. Hamba jim.
  • FlatOut 3, je bohužel jasný adept na zklamání roku 2012.
    • Myslím že nový CoD ještě může překvapit :-D a hlavně flatOut 3 vyšel už 2011
      • aha sorry moje chyba, myslel jsem že už to je z 2012 když je recenze z 21.1.2012
  • A víte, co je nejlepší? Že je tohle skóre na metacritic.com *3* Tvrdě o nich, legendy se neprzní!
  • Doporučené požadavky: "FlatOut: Ultimate Carnage"
  • co sa dalo cakat za par desattisicovy rozpocet....
  • Hned jak jsem viděl první video (uvolněné asi tak necelý měsíc před samotným vydáním "hry") tak jsem se zděsil! Uklidnilo měl, že na tom nedělají Bugbear, takže jsem s lamentováním přestal, ale i ty videa mě utvrdily v tom, že ta hra prostě musí být tak debilní sra*ka, že jsem ji okamžitě přestal sledovat... recenze v magazínech mi evidentně daly zapravdu... Fuj přátelé... ale na Steamu je hned sleva na deset ojro... a to se vyplatí *15*!
  • Pan_Klobouk
    Divna recenze. 1/3 textu v podstate jen porad dokola opakuje informaci, jak je hra spatna a ze na ni pracoval jiny tym. Pak se clanek konecne trochu rozjede, ovsem o "velké nabídce jízdních módů" se nebohy ctenar bohuzel nedozvi temer nic. Jako slohove cviceni mozna pekne (az na ty pravopisne chyby), jako recenze ale nic moc.
    • z myho pohledu je to stejně odfláklá recenze jako ta na Dungon of Dredmor :-) A i podle textu je to aspon na 2-3 když se podívam v "Jak hodnotíme"
    • Veskoslav
      K čemu je ti 50 miliónů módů, když je to nehratelné?
    • Je v ní popis technické stránky i obsahu. Co víc by tam mělo být?
      • Pan_Klobouk
        Obsahu? Prave ten obsah mi tam chybi. Ja FO3 zatim nehral (patrim k tem, co si vsimli vyvojaru z kontejneru) a rad bych se dozvedel jake herni mody hra nabizi, jaka auta, jsou-li rozdelena do trid atd.

        Autor sice zminil formule (ovsem jen aby se vysmal jejich zvuku a ridicum bez helem) a dal? Na obrazku je k videni monster truck. To by byla pro serii FO novinka. V traileru jsem zase zahledl par novych miniher s odhazovanim ridice. O tohle mi slo.
        • smejki
          já z toho mám teda ten dojem, že když má závodní hra prasácký jízdní model a nabízí jen chaos na všech frontách, tak je jedno, jaké herní módy nabízí.
          • no ale že třeba jízdní modely jsou tam 3 (Chaos/Classic/Combined), o tom se autor nezmínil :-D
            • Upřímně, podle těch videí je "classic" to samé, co standardní bordel a bakelit, jen to není na kokainu (tzn. není to tak příšerně zrychlené). Jinak jízdní model pořád stojí za nic, lepší má i ten první FlatOut, fyzika chybí nebo je retardovaná a tak dál.
        • No jo, autor asi nepředpokládal, že to bude někoho tak zajímat, hm.
  • Jazz
    Se podívejte, co Team 6 v předchozích letech udělal.
    Pizza dude a Skooter Warz, to mluví za vše *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit