Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsichni tatari co se tu dohadujete o tom proc je lepsi katana ci celkove cepele samuraju oproti dvoubritvemu meci rytiru si o tom nejdriv neco zjistete...nekde o tvar ani tak ani o vahu...

    Katana je lepsi nez naprosta vetsina ostatnich mecu neli nejlepsi ale ne kvuli hovadinaˇ ktery pisete ale protoze japonci jako prvni zacli vyrabet cepele z dvou druhu oceli... odjakziva lidi zkouseli 2 druhy... tvrdou ocel - ta zajistovala odtrost ale lamala se a mekkou ocel- ta se nelamala ale byla dobra tak na namazani chleba maslem pac byla tupa jak nekteri mistni... japonci vynalezli zpusob jak to skloubit dohromady a jadro cepele katany tvori mekka ocel pro pruznost a vnejsi vrstvu tvrda ocel pro ostrost.. proto byla katana jedna z nejostrejsich cepeli protoze ostatni mece z takto tvrde oceli nedelali protoze se lamaly. Tim z to spojili dohromady udelali perfektne ostry mec ktery byl zaroven diky mekke oceli v jadru pruzny a nelamal se
  • Nechápu ten hype kolem této hry.
    • Srčka,rubačka..tupá mlátička lidí okolo bez špetky reality.
    • Kozy
      jakej hype?
  • sarin
    Môže mi niekto prezradiť, čo presne je na tejto hre tak zaujímavé? Hlavný udatný rek pribehne do davu nepriatelov, jedného si vyberie, pustí sa 1v1 aréna kde si dajú kameň papier nožnice, udatný rek vyhrá a postupi o meter k ďalšiemu nepriatelovi a tak furt dookola. Príbeh v kampani nepresahuje odôvodnenie výskytu udatného reka na danom mieste, grafika hoc nie škaredá tak určite nejde o technologické demo ala Crysis... Zatial to vyzerá z trailerov v ktorých len panáci flexujú brneniami a oháňajú sa dokolola zbraňami, že je naspadnutie ďalší NMS. V jednom FC to niekto z redakcie chválil po tom čo si to vyskúšal a mňa by moc zaujímalo odkiaľ sa pozeral, že videl niečo zaujímavé.
    • Rek? Myslis jako řek? Delas si p´del? To myslis vazne?
    • zajimave na tom mužou být kompetitivní souboje a multiplayer
    • TheGGG
      není to 8bitové překombinované retro RPG, tak to není pro tebe...
      • sarin
        edit: mt
        • On je spíš na 32bitový filmotunely, ideálně když to má hodně pruhů, cutscén a málo fps.
          • TheGGG
            lepší jak retro nuda... jinak právě hraji na svém novém pc za 46000,- a určo mám víc fps jak ty anonymku... *3* *3*
            • Ještě aby to neběželo 60fps, podle toho jak to vypadá...
            • Ale no tak, to jsi mel tatinka ukecat aspon na 50000,-... by se to tady v tehle dulezite anonymni diskusi lepe vyjimalo... :(
            • TheGGG
              kdepak, hraje to spousta lidí, protože je free weekend, což bys věděl, kdyby jsi měl steam a nějaké hry a nekoukal jen na YT...
            • hochu division dneska uz nikdo nehraje si nejakej zaostalej nebo co *7*
            • TheGGG
              LoL, Vás PC mastery? Blbánku ty nejsi žádný PC master, to bys musel ty hry hrát a né koukat na ně na YT. BTW: Division běží s gtx1070 na ultra s 60fps moc krásně....
            • najednou bys rad patril mezi nas pc mastery co...
  • nejak nechápu jak tohle obstojí v konkurenci titulu ktere nabízejí masivní multiplayerove bitvy, oblehaní hradu i kompetitivní 1 vs 1, jako treba chivalry nebo mount and blade. Tady je jen smešných 4 vs 4 + plno botu.
    (omylem jsem to napsal dvakrat)
    • Najdi mi jednu slušnou hru, kde jde hrát kampaň v kooperaci? Nic...? *6*
      • sarin
        Borderlands, Dying Light, Shadow Warrior, Dead Island...
        • Jack1947
          Homefront ( i když ani jedna z nich není tps)
      • TheGGG
        army of two 2...
        • Jedna a ještě na konzole... *6*
    • Chtěl jsem napsat skoro to samé a taky zmínit Chivalry. Hlavně Chivalry je z první osoby, takže ten zážitek ze soubojů je mnohem lepší a jak říkáš 4 vs 4 je u takové hry v dnešní době vtip. Myslím si, že For Honor se bude co se týče prodejnosti blížit k propadáku. Grafika je čím dál hnusnější po "tradičním" downgradu... teď ještě neustálé připojení k internetu... kdo chce kam... *4*
      • Pokud neco For Honor bude, rozhodne ne propadak :-D :-D
      • Morraw
        Chivalry? Taková ta chaotická řežba, kde se všichni bijou hlava nehlava ? No hrál jsem. Úplně jiná hra.
        Navíc art-of-battle systém v FH je pro tyhle megasouboje absolutně nevhodný. A FH se jim ani konkurovat nesnaží. Navíc nevidím nejmenší důvod proč by to měl být propadák.
        Downgrade a always online ? Už nemáš pořádné argumenty, tak jen kopeš kolem.
        • Co to žvatláš? Jaký argumenty? Jen jsem doplnil příspěvek, na který jsem reagoval a napsal jsem co mi vadí a kvůli čemu to nebude hodně lidi kupovat. Kopej si ty jak chceš, hráčů tam bude málo. *3*
          Hlavně, že ty máš argumenty... to že o hře zmíníš, že se tam bije hlava nehlava jen dokazuje, že jsi noob. To můžeš říct téměř o každé hře, když narazíš na ne zrovna zkušené hráče. Je to jen o zkušenostech a souhře. Navíc jestli si to hrál, tak do nějakého 15 levelu se hraje pouze mezi začátečnikami, ale to asi víš, když děláš chytrýho. *3*
          • *15* To jsem čekal. Tak buď si slepej nebo zaslepenej, se podivej na ty textury. Dobře je to vidět na stromech, zeleni na zdech... ale očividně jsi fanoušek Ubisoftu, když hned kupuješ jejich úžasný hry. *15*
            Blemto: mimo jsi ty se svým příspěvkem. *15* Možná pro Ubisoft je to standardem.
            • Jack1947
              Morraw už dokázal že je fanboj rochněním si v samohrající se FC:Primal no a protože rád to má tak jako ve wach dogs2 tak pokračioval koupí... tak on omlouvá i Mafia3 že není špatná je jen nedodělaná *5*

              Přesně jak píšeš ( Keyzi??!!) zaslepenec co nevidí pro vlčí mlhu a růžový brejle inu proti kustu žádný... no ale nic se nemá přehánět.

              Divil bych se kdyby kdy vydal Ubikřáp hru kerá by neprošla menším-větším downgradem jak šel čas *15*
            • Kecy. Je to standardem i třeba pro Naughty Dog. Všechny Uncharted měly downgrade, několikrát prokázáno, stačí si vygooglovat srovnávací screenshoty. Jen fanboy klaka to popírala...
            • První část je reakce na Morraw samozřejmě...
          • Morraw
            Píšeš, že je tam downgrade, což je jen klasické rýpnutí do ubisoftu. Hra už od prvního raw alpha gameplaye vypadá naprosto stejně.
            Always-online mělo/má více Ubisoft her, takže nic nového pod sluncem. Jestli to někoho omezuje, tak to bude minorita.
            • Polemizovat o downgradování v době, kdy už se to prakticky stalo standardem, je hodně mimo.
            • Morraw
              Odkdy je změna palety barev (jasně barevnější kvůli amíkům) downgrade ?
              Hraju teď Watch Dogs se zapnutým online modem a bez problémů. To samé Division. Vždycky něco nějaké skupině lidí bude dělat problém.
            • Jj naprosto stejná grafika.... minorita... *15* *15*
              https://www.youtube.com/watch?v=rgv7x_OWeCs
              To bylo vidět v minulých hrách, jak to jen te "minoritě" vadilo, že musel Ubisoft slibovat, že už to tam dávat nebudou. Však až ti hra bude padat, tak si na tuto diskuzi vzpomeneš a nebude to kvůli tvému netu. *3* O to vtipnější vždycky je, že ti co si to nelegálně stáhnou, tak můžou bez problému hrát na rozdíl od těch co si to koupí. Někteří to nemůžou ani spustit, pak jsou ti, kteří to spustí a mají s tím takové problémy, že se to nedá hrát.
            • ne, že bych chtěl nějak čeřit vodu, ale v tomhle traileru fakt vypadá hra hůře než první gameplaye...skoro bych řekl, že vypadá hůř než ta beta, co onehdá běžela.
    • Chivalry nebo Mount & Blade neni konkurenci pro For Honor. Z tech videi musi byt i diteti jasny, ze se bude jednat o uplne jiny zazitek z hlediska gameplaye.
  • TheGGG
    shaolinský mnich by nebyl? Mohl by tam dřevěnou holí kosit tisíce členů PLA a ve finálním boji rozdrtit Mao cze šunka *1* v epickém boss fightu.
    • jamar28
      Copak mnicha, machři by byli, kdyby se jim tam nějak povedlo dát stylového aztéckého jaguářího bojovníka. *1*
  • corfer
    Aleši, dobře ty! Mám radost, že ses konečně vyprd na ty skeptický titulky a zařadils i něco pozitivního.:)
    • ales.smutny
      Snažím se být lepším člověkem...;)
  • Supr fotka jak tam nějaký samuraj rozsekal 3 nepřátele v kvalitní zbroji a navíc se štítem *15*

    Nevím proč ale samurajové bývají často idealizováni a přisuzují se jím extra schopnost. To samé jejich základnímu vybavení které měli. Jedině meč byl kvalitní. I ten meč byl určen na sekání do nechráněných nebo lehce chráněných cílů je pomalu dáván na úroveň nějaké scifi zbraně.

    Přitom to byla běžná jednotka. Co měla navíc jen fanatické odhodlání. Kde by se jinde rytíř nechal zajmout, tak tento fanatik by klidně umřel.
    Nehledě na to, že proti jiné jednotce z té doby z jiného koutu světa by to bylo vyrovnané a proti obrněné by měl problém a proti štítu ještě větší.

    Hra vypadá na hodně zjednodušenou akci. Proč ne. Může to být sranda a nějaké povědomí i když často špatné to mezi hráči o jednotkách a historii rozšíří. Arkádový doplněk pro Kingdom Come.
    • ty si zase idealizuješ evropské rytíre. oni dostali pekne naloženo od lehkych tatarskych jednotek. proste evropsky rytír a japonsky samuraj se nikdy nesetkali i když žili ve stejne epoše, tak se mužeme jen domnívat jak by to dopadlo a i znalci šermu jsou na pochybách
      • Však jestli dostali naloženo jako jednotka, tak to byla chyba taktika a toho kdo tomu velel, že se pro určité podmínky se nezachoval jinak. Nebo se na ně vykakašlali spojenci apod. Rozhodně to nebylo tím, že by rytíři byly amatéři jako nějací venkované s vidlemi :)

        Já se bavil o jeden vs jeden apod. A rytíře si neidealizuji. Jen dnes lehce zjistíš jak kvalitní měli brnění, štíty a jaké techniky se používali v boji.

        Určitě by jeden lehký samuraj neporazil snadno 3 evropské rytíře a s jedním by to bylo minimálně 50:50. Spíše bych se klonil (tak jsem to četl) k větší šanci rytíře díky kvalitní zbroji kterou nešlo jen tak prorazit.
        • vyhoda rytiru byla prave ve skupinovem boji, 1vs1 to byla jen nemotorná plechovka
          • Magister_Peditum
            Nemotorná plechovka? Jednak to neplatí pro celou historii evropských rytířů, poněvadž plátová zbroj se začala objevovat až ve 13./14. století a i dlouho poté si její kompletní variantu mohl dovolit jen málokterý rytíř. A v neposlední řadě to o neohrabanosti je mýtus. Jednak je se v plátové zbroji dá překvapivě dobře pohybovat, jednak rozloží váhu rovnoměrně (a i tak váží jen zhruba tolik, co dnešní plná polní u vojáků) a navíc rytíř nebyl žádná casořitka, ale profesionál s fyzičkou dnešních gymnastů, který se na boj cvičil odmala.
            Vzhledem k tomu, že jednou z mála nevýhod rytířů bylo zrovna jejich nerespektování takřka žádné nadřízené autority (a tedy neřízení se rozkazy velitele), tak o nějakém skupinovém boji bych zrovna u nich moc nemluvil.
            • jamar28
              Paul: Tak jestli myslíš takové ty fousáče, co to se zavřenýma očima kropí někam na druhý konec náměstí a pak dvě hodiny řvou Alláh Akbar, tak ti helmy kolikrát nenosí, máš pravdu, ale těm já osobně neříkám vojáci.

              Ale třeba tihle zoufalci z ISIS je mají https://www.youtube.com/watch?v=aM3ElTvF52I
            • TheGGG
              protože na středním východě probíhá boj tak, že se 20 minut střílí do vzduchu a pořvává a pak se jdou modlit... tam fakt helmu nepotřebují, kór při tom jací jsou to mizerní vojáci a jaký je tam vedro... rusáci a amíci a všichni ostatní co tam operují helmy nosí pořád.
            • TheGGG
              souhlas, stačí se kouknout na archivní videa bojů v čečně i tam mají rusáci helmi na hlavě vždy... na netu je tuna záběrů z bojů a vojáci nosí helmu ve většině případů... jistě, někde najdeš videa z vietnamu nebo WWII kde si vojáci při dlouhé cestě helmu sundali, ale to taky asi neměli kontakt poslední dva dny a víc... a nějaká rebelská bojůvka z jižní ameriky nebo afriky se za armádu nepovažuje...
            • Paulcz
              @jamar28 jo střední východ, na to jak moc se tam bojuje helmy jsou pasé snad pro všechny strany. Pokud je tato část výstroje tak nebytná asi by to tam všichni nosili, navíc vzhledem k četnosti IED, podomácku dělaných bomb atd. A ty teroristi.. zrovna nouzi o vybavení nemají (viz. stovky ATGM za desítky tisíc dolarů), to by pár helem takový problém nebyl ne? :)
            • jamar28
              Paul: A o kom mluvíš? Kdo nepoužívá helmy? Nějací pouštní teroristi? Obávám se, že ti jen z důvodu, že je ani nemají. *1*
            • Chivalry i staričky i chystaný mount and blade nabídli masivní multiplayerove bitvy, oblehaní hradu i kompetitivní 1 vs 1. Opravte mne jestli se pletu ale kdo stojí o ubohy 4 vs 4 kde je spousta botu? To si radši počkam na novy mount and blade nebo zustanu u chivlary *7*
            • Paulcz
              @xy: no tohle je minimální výbava a ne plná polní. Co se týče váhy, u armády našeho typu je to asi zhruba tak jak píšeš, ale je dost velký rozdíl mezi tím jestli ty věci můžeš dle potřeby odložit a nebo ne. Rytíř co má na sobě fixních 30kg vs voják co s sebou tahá max. 20-30 kg nejde srovnávat.

              @jamar28: Vojáci nejsou jen NATO.
            • jamar28
              Paulcz: Helmy že se nepoužívají? Tak to bych se hádal, myslím, že helmu si správně voják ani sundat v boji nesmí a za ty hodiny a hodiny videí z moderních válek jsem jakživ neviděl, že by někdo riskoval sundat si helmu (mluvím o profi vojácích). A helmy nejsou ani tak na zastavení přímé palby, jako spíš na obranu před střepinami, odraženými kameny atp.
            • 2Paul .... a kolik myslis ze to vazi? Dneska mas na sobe mundur + chranice kolen a loktu, vestu ... to vsechno dokupy tak kolem 10kg. Kver (4-5kg), munice (dalsich rekneme 5kg) ... to sme na 20. K tomu pocitej ze budes mit jeste dalsi prislusenstvi (potahnes granaty/miny/vysilacku/ ...). 30-35kg je standardni vaha se kterou se pocita.
            • Paulcz
              Tohle je zase opačná pohádka, to že jde udělat v brnění kotoul neznamená, že to k něčemu je a nebo že to je dvakrát příjemný, případně, že jich udělá více jak 5 bez toho, aby dostal infarkt. 30kg je furt 30kg a člověk to má stále na sobě, brnění má celou řadu dalších negativních faktorů - akumulace tepla na slunci, je prd vidět a slyšet atd. a to té celkové nemotornosti hodně přidává. Voják s plnou polní.. kdo bojuje s plnou výbavou? Snad ani speciální jednotky. Většinou to je jen člověk v keckách se zbraní a municí, ani helmy se zrovna dvakrát nepoužívají díky stejným problémům jako u toho brnění - teplo, sluch (boj v pralese, v zástavbě) a navíc proti střelným zbraním jsou k ničemu (stejně jako byli ve středověku).
      • No daj, kde, kedy sa stretli tatári s európskými rytiermi.
        • co treba džingischán
          • Kde, kedy sa stretol s európskými rytiermi?
            • jamar28
              U Mohi a u Lehnice ve 13. století.
            • Magister_Peditum
              Co třeba bitva u Lehnice 1241 mezi Mongoly a slezskými rytíři?
            • Ty myslíš jeho vnuka Batu chána? Tak to hej, a kde sa stretli stými europskými rytiermi?
            • žeby v 13. storočí v polsku a uhorsku?
  • Jack1947
    Jako humus beru nutnost bejt online - přesto že se zapřísahli ttak tenhle podpás udělaj *7*
    • tomekbobek
      Negan se teď fešácky oholil :)
      • Jack1947
        Já jsem zjistil že už nemůžu dál číst komiks když se to ted tak hrozně moc přiblížilo abych sin nekazil tv show.

        Jj, drsnák každým coulem a začiná bejt lepší a lepší... už se těším na leden( jsem rád že se drželi pěkně předlohy i s tím Spencerem *1* )
        • tomekbobek
          prej udělaj i díl o neganovo minulosti :)
          • Jack1947
            To by bylo supr takovej Guvernér ( kterej byl v seriálu čajíček uhlazenej) nic neměl, takže to beru jakko zpestření.
    • Ty ses taky podpas prosim te. V dobe kdy jsou pripojeny na internet i tvoje podelany boty si budes stezovat.
      • Jack1947
        Tebe znám moc dobře, takže protože je to Ubisoft co jen lže ( downgrady) tak je to ok ? Nejde jen o to je to nesmysl náhodou ti nepojede z jákéhokoli důvodu net nebo spadne Uplay a co pak ? no smolík mělo to jet *7*
    • Lukyz
      Blbý co? To si asi budeš muset koupit resp. si nezahraješ, tragická ztráta *1*
      • Jack1947
        *7*

        Pokud bude jednou crack jako že bude tak mne to trápit nemusí navíc tahle hra mě zas tolik nezajimá.
        Jde o pincip, prostě nesmysl a zbytečnost.
        • Jezisi, Jacku, ty jsi ale naprosto totalni...JACK!
    • proč je to podpás?
      • Jack1947
        Protože hrra s kampaní která se schválně prolíná s online složkou, je pěkná demence? podpás proto že si nevidí asi do huby nebo co *12*
  • Ejhle! Pes tam je a bojuje!

    Mezitím ve WH..."Implementace psa do hry a do boje je nesmírně složitá a proto to nebude"
    • ve WH pes bude, asi jsi nepochopil co tam říkal v tom vlogu...
      • ze tam bude pes neznamena ze bude v bojich
    • no jo, i ta pomlouváná Bethesda už tam má psa *1*

      mě by spíš zajímalo, když v KC nebudou bojující psi, jestli tam tedy budou další zvířata, co můžou hráčovu postavu napadnout, divočáci, medvěd, vlci (což jsou vlastně trochu takoví psi) atd
      • Myslíš tu tupou, nesmrtelnou věc, která ti půlku hry blokuje dveře a druhou půlku tě zabijí tim, že bezhlavě leze do do pastí a alarmů? Tak bez toho se klidně obejdu.
        • Kdyz si ho umis komandovat, v zivote do tech pasti nevleze.
          Jinak bych neprecenoval inteligenci psa a nevykladal, ze musi rozumet laserovym pastim...
          • btw: i z tech dveri ve Falloutu 4 vypadnul, kdyz jsi mu dal prikaz at jde jinam. Nikdo te ale nenuti s nim chodit. Mohl jsi ho poslat pryc kdykoli se ti zlibi. Nebo jej vubec nebrat. Ale kdo chce psa bit... :-P
            • Nevim, proč by to mělo bejt mimo. Je ve Falloutu pes? Je. Funguje podivně? Funguje. Dá se to vztáhnout k Warhorse a jejich psovi? Samozřejmě, že dá - všichni známe Vávru a jeho až nezdravou potřebu hnípat se v nepodstatnejch detailech. Dovedu si představit, že na úroveň psa ve Falloutu by se dostali celkem snadno (a možná se na ní i dostali). Stejně dobře si dokážu představit, že kdyby někdo Vávrovi odprezentoval takovýho psa, pošle ho s tim do řiti. Když už kvůli ničemu jinýmu, tak proto, že Warhorse by těžko šli cestou nesmrtelnýho psíka, a upřímně, Dogmeat byl těžce kamikaze stvoření. Nevim jak tobě, ale mě by se nechtělo furt loadovat proto, že mi zas chcípnul pes, kterej se nepřátel nelekal, na množství nehleděl.
              Ale to neni zas až tak podstatný, pointa je, že radši nebudu mít žádnýho psa, než nějakou polovičatost.
            • Trochu mylnej na argument . Bavili jsme se o warhorse, jejich planych recech o tom, ze dokazi a nedela jim problem npc, ktere jde s tebou, ale pes v bojich. Nevidim duvod, proc to stacet zpet k Falloutu a jejich AI obecne. Me mimochodem partaci fungovali na jednicku a past do ktere nikdo nevleze neni past, uz to pochop! :-D

              Ale pochybuju, ze neco z toho pochopis :-P
            • Jo, moh, taky jsem to udělal. Smolný je, že všichni ostatní společníci jsou úplně stejně vylízaný, takže tupost psa zřejmě nebude fíčura (což by bylo celkem pěkný, protože vypadá jako čistokrevnej německej ovčák, a když uvážim apokalypsu, vyjde mi, že pochází z dlouhé linie produktů incestu, tudíž je jeho naprostá imbecilita byla namístě), ale spíš neschopnost (lenost?) vývojářů vytvořit umělou inteligenci na úrovni vyšší, než má Gothic 2.
      • Paulcz
        Huh? Hráč nebude moci mít psa jako společníka, ale jinak tam normálně budou :)
        • Ale nikoli bojujici.
          • Paulcz
            Nemáš pravdu. "Psi ve hře jsou, ukázalo se, že vytvořit dobrý soubojový systém a AI pro psa jako společníka, by vyžadovalo spoustlu blabla.."
            • a kde mas psany, ze te napadne pes?
  • CRYPT
    Ten trailer vypada sakra dobre! Jenomze ja bych nevedel za koho hrat, zeru jak VIKINGY tak SAMURAJE, akorat rytiri mne nechavaji uplne chladnym
    • Je ti doufám, jasné, že to s realitou nebude mít nic společného *4*
      • mne to jasne není, proč to nemá s realitou nic společného? *8*
        • Protoze: 1)vikingove nenosili rohy na helme
          2) danska sekera kterou pouziva "raider" vypadala uplne jinak (proto se divim ze ji tak v popisku na ofico strankach vubec nazvali)
          3) uz jsi videl samuraie s katanou v jedne a stitem v druhe ruce??????(minionove je maj)
          4) samuraiove vikingove a rytiri se vzivote nepotkali :-D
          5) vikinskej mec nazvanej gladisu u nove zverejnene postavy se rozhodne kur"a nejmenoval gladius (gladisu pouzivali rimane)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit