Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky prachům z Fortnite vyrostl Unreal Engine neskutečným způsobem.

    Nové hráče (tvůrce) bude lákat ten UEFN (Unreal Engine pro Fornite), dají se v něm dělat kouzelné věci daleko snáz, než přímo přes Creative mode uvnitř hry.

  • Vention

    Zase to zacne cistit, protoze hraci zacinaji byt a to i deti narocnejsi na kvalitu. Ono chrlit sracky nejde dlouho, toho se preji i hlupak se zakladkou, ktery bere piko. A vidime vsichni, ze to nikam nesmeruje a velke uspechy maji zase jen opravdu kvalitni projekty, kterych si proste vsimnete.

    • Derp_1337

      To není úplně tak, že by děcka byly víc "náročnější". Jedna generace hráčů to fakt žrala. Ale děcka odrostly a nová mládež chce něco nového a víc "cool". Nová mládež nechce hrát "retro" staré hry.

  • Bandcamp? Nebylo myšleno Beamdog? 😄 Nerad bych přišel o svou digitální knihovnu nasbíraných hudebních klenotů a navíc mi platforma pro koupi a poslech hudby nějak až tolik nesouvisí s hrami 🥲

  • KronosDeret

    Připomeňme si slova Australského mogula s nemovitostmi Tima Gurnera, že
    je třeba zvýšit bolest a zoufalství na pracovním trhu aby zpovykaným
    pracujícím připomněli kde je jejich místo... 

  • KrPa

    epic by se mel drzet toho, co dela riot, ze je jedno IP neuzivi do nekonecna a zacit delat jine hry nebo poskytnout sve IP v ramci licence (jako riot forge)

  • Udělat jednou za čas průvan ve firmě většině korprátů prospěje. To, že fortnite vydělává méně je spíš jen záminka. Ono se najednou ukáže, že někteří lidi nikomu nechybí, atp.

    Epic store je prý finančně soběstačný, čemuž bych se ani nedivil, protože opravdu áčkovou hru zadarmo tam už nemají tak často jako dřív. Mě to nevadí, rád hraju i indie co tam je. Kvůli hraní na linuxu ale raději kupuju hry za peníze na steamu.

    • Já tam max vyberu hry zdarma, ale tomu obchodu s neudržitelným obchodním modelem prostě nevěřím a nehodlám tam nechat ani korunu. Až se to jednou rozhodnout vypnout, tak mne nebude bolet, že přijdu u nějaké hry zdarma. Ale překvapuje mne, že tento argument vůbec na herních portálech nezaznívá. To se jednou budou děti divit.

  • Fortnite je jediný jejich úspěšný projekt. Možná kdyby nevymýšleli Launchery a podobné sr*čky, ale dělali hry , tak by propouštět vůbec nemuseli a ještě by expandovali jako nikdo. Peněz na marketing měli hafo. Stačilo udělat dobrou příběhovku , s perfektním marketingem a byl by další velký příjem.

    • KrPa

      a unreal engine neni??

      • Pravda :)

        Tak teda dva 

        • twicer

          No, to je víc než má většina tvůrců v tomhle průmyslu. :)

        • KrPa

          hlavne UE5 ted hodne prihrala afera Unity  😉

  • ZOLLINO

    zazrak menom Fortnite vymysleny pred 10 rokmi bledne a treba zase zacat nieco robit...

  • Zaměstnance propustí, hry zdarma nezruší. Jako, nahrabošil jsem tam slušnej balík za ty roky, krach epic store by byl nemilý. Naštěstí jsem tam nic nekoupil teda, tak to bude jen lehce nabyl ...

  • sugyn

    Rust firmy ma byt strukturovany a promysleny. Epic se choval jako opily milionar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit