Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • patr

    Je vidiet ze Apex robili s tym ze sa pozreli na ine hry a spytali sa, co sa da zlepsit, co hracov vytaca na battleroyale hrach. Napr to ozivovanie. To by tam jednoducho malo byt. To dokaze cloveka vytocit ak sa snazi celu hru a niekto ho primitivne sekne odzadu alebo sa zakempi.  Ozivovanie je riesene celkom dobre, lepsie ako v docasnom mode v blackoute. V apexe musi zobrat banner, mozu ho strazit, strazit respawn point alebo pri drope ich moze niekto prepadnut. 

    Pingovanie vyborne. Hocico sa da oznacit aj chybajuce attachmenty.

    Rpg zlozka tiez dobra.  To ludi bavi take hry na styl overwatch.


    Len podla mna by to mohlo byt trosicku menej arkadove. Zbrane viac kopat, pohyby atd.   Ved ani nepotrebujem tie attachmenty. Tie zbrane su aj bez nich celkom arkadove a lahko s nimi trafit




  • Jack1947

    No začíná jim téct do bot, hráči zkouší APEX a hle ono je to super., Co je Fořtnite ?

    • aa_ee

      Co je na Apexu tak super? Ze lidi vybiraj postavy vpodstate jen kvuli hitboxum a ty jejich "uzasny" skilly jsou vedlejsi? Nebo zalagovany servery? Crash/disconnect diky kterymu hrajes solo nebo jen ve dvou?

      • Jack1947

        Netuším ale je to od EA, Zadáčo a ještě asi zábavné.

  • SalemCZ

    Fortnite krom stavění asi je celej okopírovanej, střelbu mají ze svého Unrealu, Battle Royal je z Last mana(popřípadě jeli na vlně z PUBG), stylizace taková team fortress, kácení stromů z Rustu, nevím jestli ty jejich Season Puassy předtím takhle měl? 

    • patr

      A prave to stavanie na tej hre neznasam. Je to prilis chaoticke a smiesne.  Strelis po niekom a on namiesto strelby zacne stavat chaoticke tvary a strati sa v nich.  

  • species
    No teda to me OPRAVDU prekvapilo! A pritom Epic je takova moralni spolecnost!


    Ne ted vazne.... tahle diskuze je k nicemu, to se zase dopracujem k tomu ze vsechny FPS kopiruji wolfensteina, vsechny blizzard IP jsou kopie warhammeru a k tomu ze fortnie v podstate kopiruje PuBG a notsoEPIC store je kopie steamu.

    Nema to cenu :D

    • Ch0b0t

      Ok, smazali mi koment, tak to zkusím bez kritiky. (ha, svoboda slova :D)


      PUBG se snažilo taky dát žalobu na Fortnite za "okopírování" battle royalu a nečekaně to podle jejich představ nedopadlo.

      • species

        "mr.GE a dalsi 3 zaregovali na vas prispevek" , rozkliknu to a zadne reakce :D


        Jj tyhle zaloby nemaji smysl, tohle "kopirovani" tu bude vzdy, jak jsem rekl, blizzard si na tom postavil jmeno, nemaji doslova jediny vlastni napad :)

        Osobne mi to moc nevadi.

        • Jack1947

          Mě to zase píše třeba android 1,2/3 reagoval na váš pčíspěvek, rozklknu a někdo ragoval na někoho kdo reagoval na mně a ted kde je pravda ? 😱

        • Ch0b0t

          Mám rád, když ten nápad posunou dál. Tady bohužel jen kopírka.

          Jinak Apex jsem zkusil, dostal na 25 lvl a smazal. Battle royal fakt není pro mě. Navíc na pc  moc cheaterů a často mi padala hra, což se často stávalo i jiným, takže rozhodně brečet nemůžu když někdo schopnější přebere jejich nápady.

  • Tak ale tímhle mě vytočili.. tohle je k smíchu, jako, dalo se to čekat, ale takhle okatě a nestydatě začít Apex vykrádat, aby si zachránili vlastní krk.. fakt.. Epic Games je spíš Epic Fail. Měli by spíš sami přijít s něčím inovativním a originálním na překonání Apexu, a né jen s Apex 2.0 + stavění. Fakt, ani trocha sebeúcty nemají.

    • sukovf

      Zaprvé není důvod, aby Fortnite překonávalo Apex, protože Apex nepřekonal Fortnite, a za druhý, nepřišel tak náhodou Apex až po Fornite? Pokud chce někdo řešit vykrádání herních mechanik, co takhle řešit vykrádání celého žánru?

      • Apex překonal Fortnite.. je to vidět na statistikách, Apex prostě přinesl dost originálních věcí do BR, jako právě ten ping a respawn spoluhráčů. Fortnite na to hned reagovalo, a přivlastnilo si nápady Apexu- víte co, radši budu zticha, máte pravdu, celá ta konkurenčnost mezi BR hrami je taky jeden velký Battle Royale, hold to k tomu patří.

        • sukovf

          To bych teda chtěl věděl, co je v tomto případě měřítko úspěšnosti. Apex nemá víc hráčů a ani majiteli nevydělal větší peníze, tak v čem by ta "větší" úspěšnost měla spočívat?

    • Ch0b0t

      A přitom battle royal v Apex legends je tak originální, že? 😉

      • Zatím nejoriginálnější provedení od dob PUBG. Hlavně nejvíc inovativní, že přilákal i hráče co BR nehrajou.

        • Ch0b0t

          To původně i Fortnite přilákal lidi co BR nehráli. Apex těží dost i z toho, že to nemá tak dětskou grafiku jako Fortnite a že to je na rozdíl od PUBG free to play. Navíc oblíbenost Titanfallu je taky dost velkým lákadlem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit